IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Следобедна порция смях
    Инженер, счетоводител, химик и държавен служител започнали спор чий котарак е най-умен. Инженерът повикал своя котарак:
    - Хикс на квадрат, демонстрирай!
    Хикс на квадрат се качил на масата, взел хартия и молив и нарисувал кръг, квадрат и триъгълник. Всички се съгласили, че котаракът е много як. Счетоводителят казал на своя котарак:
    - ДДС, демонстрирай!
    ДДС отишъл в кухнята и се върнал с 12 кюфтета, които подредил в 4 купички по 3 кюфтета в купа. На другите им харесал номерът. Химикът се обърнал към своя любимец:
    - Епруветка, давай!
    Епруветка донесъл кутия мляко от хладилника и отсипал точно 150 милилитра в една чаша. И другите се впечатлили от тази точна лапа. Накрая дошъл ред на държавния служител. Попитали го:
    - А твоят котарак какво умее?
    Държавният служител казал:
    - Хрантутник, демонстрация!
    Хрантутник изял кюфтетата, изпил млякото, препикал чертежа, изнасилил другите три котарака, оплакал се, че го боли гърба, написал жалба срещу лошите условия на труд, изпратил я в службата за предотвратяване на епидемии и си взел болнични за един месец...

    Коментар


    • Когато две статуи оживеят

      Един ден докато наблюдавал отгоре Господ си мислел какво добро да направи днес. Видял в парка две статуи една на мъж и една на жена.
      - 250 години статуите служили вярно, какво да им дам за награда!? - се чудел
      Решил да им даде един час живот. Речено - Сторено и изпратил ангел с мисията да им вдъхне живота. Долетял ангела докоснал статуите и те оживели...
      Спогледали се щастливо двете статуи и си казали:
      - Ще го направим ли?
      - Ще го направим! - и хоп скочили зад едни храсти. И се почнало едно Ахх-кане - Охх-кане - Пъшкане
      След половин час излезли от храстите ВИДИМО доволни, а ангелчето им казало, че имат още половин час.
      - Ще го направим ли пак? - попитала мъжката статуя
      - Ще го направим! Но-о-о тоя път ти ще държиш гълъбите, а аз ще им сера върху главите.

      http://www.zasmeise.com/
      Още вицове

      Коментар


      • Ако ви трябва програмист

        В един бар влязъл кон. Съблякъл си палтото. Свалил си шапката. Закачил ги на закачалката. Отишъл на бара. Седнал спокойно и казал на бармана:
        -За мен едно голямо, доматен сок и фъстъци, моля!
        Барманът облещил очи като месечини. Загубил дар слово. След няколко секунди се освестил:
        -Да-а. Заповядайте! Ей сега ще ви сипя питието.
        Конят продължил:
        -Вие не се удивлявайте. Работя тук наблизо и смятам често да ви посещавам.
        Барманът грабнал телефона и веднага се обадил на свой приятел, който работил като директор на цирка:
        -Братле, зарязвай всякакви там котки, кучета и шимпанзета и утре ела веднага при мене в бара. Тук имам говорещ кон. Не се бъзикам. Ела и ще видиш. Не съм пиян. Сериозно ти говоря. Тук при мен дойде говорещ кон. Ако го вземеш в цирка ще избиеш рибата.
        На следващия ден барманът и директорът на цирка стоят в бара и чакат да дойде коня. По едно време конят пристига. Пак си съблякъл палтото. Свалил си шапката. Закачил ги на закачалката. Отишъл на бара. Седнал спокойно и казал на бармана:
        -Едно голямо, моля! Доматен сок и този път без фъстъци, че вчера имах киселини от тях. По-добре малко маслинки.
        Втрещеният директор на цирка се присламчил до коня:
        -Извинявайте. Разбрах че работите някъде наблизо. Ако не е тайна, колко ви плащат?
        -200 евро на месец – отговорил конят.
        -Знаете ли, какво? – продължил директорът на цирка. - Елате да работите при мен. Ще ви плащам 1000 евро на месец. Поемам и всички останали разходи. Ще ви осигуря прекрасни условия.
        Конят се замислил:
        -И какво е естеството на работата? Къде трябва да работя?
        -В цирка – отговорил дитректорът.
        -Имате предвид, онова място с много светлини, публика, музика и онова кръглото място, как му беше името. Арена. Да. Арена.
        -Да. Да. Точно така – въодушевил се директорът.
        Конят пак се замислил и след това казал:
        -Предложението ви е много интересно, но за съжаление ще трябва да откажа. Но ако ви трябва програмист, ми се обадете веднага.
        http://www.zasmeise.com/statia/2020/...rogramist.html
        Last edited by vurnun; 23.04.2015, 13:43.
        Още вицове

        Коментар


        • -Тате, как разговарят змиите?
          Бащата към тъща си:
          -Що мълчиш? Отговори на детето!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Това ако е вярно, браво на човека наложил глобата!!!
            При втора такава агитация да го глобят с 1877, 1878 лева. После може с 1885, 1908..... Та дано се светне, че е в България
            Областният управител на Пловдив е наложил глобата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              Шефът на ДПС Лютви Местан бил глобен с 681лв за агитация на майчин език.
              Това ако е вярно, браво на човека наложил глобата!!!
              При втора такава агитация да го глобят с 1877, 1878 лева. После може с 1885, 1908..... Та дано се светне, че е в България

              Коментар


              • Шефът на ДПС Лютви Местан бил глобен с 681лв за агитация на майчин език.

                Коментар


                • Почукване на райските порти.Чук-чук-чук...
                  Свети Петър отваря и гледа един жалък и тъжен човечец:
                  - Кой си ти синко?
                  - Амиии, аз съм футболист на ЦСКА...
                  - Ама как уцели вратата, бе момче?!

                  Коментар


                  • В курортно градче една девойка се приближава до автоматичен кантар. Пуска монета и гледа стрелката. Недоволно цъка с език. Сваля шлифера си, пак пуска монета и пак стъпва на везните. После сваля пуловера си и отново се качва на кантара. Посяга да пусне монета, но в този момент се приближава един грузинец с шепа монети:
                    - Почакай, скъпа! По-нататък аз плащам!

                    Коментар


                    • Чия баня е по-хубава ?

                      Президентите Клинтън и Путин спорили чия баня е по-хубава. Клинтън твърдял:
                      - Моята! - и поканил Путин да се изкъпе.
                      Влязъл Путин в банята, натиснал червеното копче. Измили го, изтъркали го,
                      парфюмирали го и го облекли. След това той на свой ред поканил Клинтън да пробва неговата баня. Клинтън натиснал червеното копче, но нищо не се случило. Измил се сам, излязъл и обиден казал:
                      - Не ви работи червеното копче!
                      - Как да не работи?! Цял час ви даваха по телевизията!

                      http://www.zasmeise.com/statia/2206/...2-puti%3F.html
                      Още вицове

                      Коментар


                      • Погребение. След словото свещеника пита вдовицата:
                        - Искаш ли да го целунеш преди да го вкараме?
                        Опечалената вдовица избухва в ридание:
                        - И той все така ми казваше...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                          Преглеждам си летния гардероб, засега само джапанките ми стават....
                          Викаш, летните ти дрехи не могат да се справят със зимното ти телосложение!?
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Преглеждам си летния гардероб, засега само джапанките ми стават....
                            http://milom.blog.bg/

                            Коментар


                            • - Знаете ли какво е жена с пистолет?
                              - Отговор: Гърмяща змия
                              http://milom.blog.bg/

                              Коментар


                              • Забавните снимки от нета тези седмица

                                http://www.infosi.bg/zabavnite-snimk...tezi-sedmitsa/

                                Коментар

                                Working...
                                X