IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Английски джентълмен

      Късна вечер, дъжд. Английски джентълмен седи до камината, протегнал крака към огъня. Отваря се вратата и влиза друг джентълмен. Без да каже нито дума, новодошлият влиза в спалнята на съпругата. Първият джентълмен продължава спокойно да ровичка дървата в камината с ръжена.
      След половин час вторият излиза от спалнята и казва:
      - Сър, съпругата ви днес бе необичайно хладна към мен.
      Първият джентълмен продължава да рови из дървата в камината и също толкова спокойно отбелязва:
      - Е, тя и приживе не беше особено страстна...
      Още вицове

      Коментар


      • Сега ми попадна
        http://www.novini.bg/news/40389-%D1%...%BE%D0%B2.html
        Уникално! Топ селекция бисери на Бойко Борисов

        "Добре се живее в България" "Трябва да ви кажа, че ние сме горди с това, че от последната статистика, освен, че и Мудис вдигна кредитния рейтинг на България, ние сме втори по големина на малък външен дълг и шести по нисък дефицит, зад нас е и Германия включително." "Докато на нас ни дават стабилна перспектива, на другите държави им свалят рейтинга. Това е поредната мъка за опозицията. От мен да запомните винаги е по-добре да го вдигаш, отколкото да ти пада рейтинга." "Закъсалите държави, които търсят помощи, ако приведат пенсиите и заплатите такива, каквито са в България, веднага ще излязат от дефицита." "Колкото и да ми е неприятно това, което се случва в САЩ, Италия и Испания, управлението на тези държави трябва да приеме българския модел."

        Коментар


        • Мъжът е като паркета. Ако го подредиш добре, можеш да го газиш 30 години, без да скърца.
          Какво е общото между жената и паркета?
          От една капка може да се надуят.

          Коментар


          • http://milom.blog.bg/

            Коментар


            • Още от надписите в асансьора на блока тираджията Пешо разбра, че жена му Мара не е била примерна, докато той е бил на път...

              Коментар


              • Коментар


                • Идва млада нова учителка по география в клас, а там викове, тропаница, бой...
                  - Здравейте, деца.
                  В отговор:
                  - Изчезвай от тука, мръснице...
                  Учителката се шашнала и веднага отишла при директора... Той я съветва:
                  - С тях трябва по друг начин, отначало трябва да ги удивите и заинтересувате. Ще ви покажа...
                  Отворил вратата с крак:
                  - Здравейте, пичове...
                  - Мараба, директор!
                  - Можете ли да сложите презерватив на глобуса?
                  - А к`во е това глобус?
                  - За това ще ви разкаже новата учителка...

                  Коментар


                  • Студент развежда колеги из новата си квартира.
                    - Това е кухнята, това е спалнята, това е хола...
                    - А, този чук и тази тенджера закачена на стената, за какво са ти?
                    - Това е говорящ часовник.
                    - Никога не съм виждал такъв. Ще ми покажеш ли как работи?
                    Студентът, взел чука и с всичка сила ударил по тенджерата.
                    От съседния апартамент се чуло:
                    - ВЕЧЕ Е ДВА И ПОЛОВИНА, МАМИЧКАТА ТИ ДА Е...!

                    Коментар


                    • Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • На "Дондуков" № ?
                        -Господине, защо сте непрекъснато ухилен? Да не сте дебил?
                        -Не! Казват че съм президент......

                        Коментар


                        • От дневника на една блондинка:
                          "Днес на кооперативния пазар си купих бански. На стената на пробната имаше дупка, от която се вижда стар търговец на зеленчук! На кого ли му е било интересно да го гледа?"

                          Коментар


                          • При аутопсията на матрьошката бяха намерени още седем трупа...

                            Коментар


                            • Коя е единственaтa прресa, която Пеевски нямa дa имa?
                              Коремнaтa...

                              Коментар


                              • Култово чейндж бюро на остров Мавриций


                                http://www.shibanifinance.com/

                                Коментар

                                Working...
                                X