IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Мъжът ми ходи за риба всеки уикенд от 13 години.
      За рождения му ден реших да му подаря хубава и скъпа блесна.
      Той я взе, повъртя я в ръцете и попита:
      – Какво е това!?

      http://www.infosi.bg/sabotni-usmivki/

      Коментар


      • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Кредо

          Бг-политик: Квото съм краднал е свещена и неприкосновена частна собственост!

          Коментар


          • Нашите ми казаха да избирам за бала - екскурзия в чужбина или кола! И сега се чудя - Лада или Македония?!
            Всички вицове от днес:http://daniivanov.blogspot.com/2015/05/2015_30.html

            Коментар


            • Господ е дал на жените да живеят средно 8 години повече от

              мъжете само за да компенсира времето загубено в паркиране
              http://milom.blog.bg/

              Коментар


              • Attached Files
                Only God Can Judge me...

                Коментар


                • Дъщеря към баща си:
                  - Тате, и когато той дойде да ми иска ръката, не падай на колене и не ридай: "Спасителю мой!". Само кажи "Да"!
                  http://milom.blog.bg/

                  Коментар


                  • Децата отиват на екскурзия да гледат строеж. Ръководителят на строежа им казва:- Деца, сложете си каските! Ако ви падне някоя тухла на главите, направо ще ги размаже! А ако имате каска - няма проблем. Ето, миналата година тук беше един друг клас, една тухла удари едно момиче по каската и нищо му нямаше - само се усмихна и си продължи нататък.
                    Иванчо се обажда:
                    - Знам го това момиче. И досега си ходи с каската и се усмихва.

                    Коментар


                    • излъга го

                      Евреин, пристигайки в къщи с такси, слиза мълчешка от колата, бърка по джобовете си и мърмори под носа:
                      - По дяволите, май, изтървах портмонето си на седалката.
                      Чувайки това, водителят дава газ и офейква. Евреин, гледайки след такси, ехидно казва:
                      - А Рабинович не лъже, това наистина работи.
                      Още вицове

                      Коментар


                      • Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • От offnews

                          Един човек върви и си ръси захар по улицата. Минава полицай и го пита:
                          - К'во правиш, бе?
                          - Ми, ръся!
                          - Е, що ръсиш?
                          - Против крокодили...
                          - То няма крокодили...
                          - Няма, щото ръсим.
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	10955068_455280127964558_1545253662494057577_n.jpg
Views:	2
Size:	35.6 КБ
ID:	3040624

                            Коментар


                            • Влезнал мъж в един бар и казал на бармана:
                              - Каква ракия имаш?
                              - Имам обикновена и мускатова.
                              - Дай една мускатова.
                              Така изпил 4-5 ракии, а на бармана му свършила мускатовата. Рекъл си: "Я вече да му сипя обикновена, тоя няма да усети."
                              Клиентът отпил и се обърнал към бармана:
                              - Момче, тая е друга.
                              - А, от едно лозе са, една бразда ги дели. Същата е!
                              - Момче, като те гледам сигурно си женен?
                              - Да.
                              - Като се прибереш у вас, вкарай двата си пръста в двете дупки на жена си и после ги оближи. Една бразда ги дели ама имат различен вкус...

                              Коментар


                              • Виц от Георги Кадиев

                                Отива Бойко на музей. На едната стена картините по 5000 лева, на другата - по 5 лева. Какво става, що така, пита Бойко. Тая стана е на класици, починали са авторите, затова са скъпи. Другата е нови автори, живи още, затова по-евтино, казва изпотен музейният работник.
                                Купувам тая стена и от утре ги брой класици и тях, казва Бойко и отминава..

                                Коментар

                                Working...
                                X