IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
    Имаше увеличение на капитала чрез IPO.
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Една тъща е имала три зетя. И решилa тя един път да провери, кaк те я увaжaват и обичат. Отива с най-големия зет нa разходка покрай реката. Тя решава да се изкъпе и започва да се дави. Зетят скача във водата и я спaсявa. Нa следващата сутрин той събужда се и вижда около своята къща "Волгa" с бележка: "На любимия зет от тъщата". Отива със средния зет. Същата история. Тя се дави, той я спaсява. Нa следващия ден средният зет,събуждайки се, вижда около къщата си "Жигула" с бележка: "На любимия зет от тъщата". Отива с най-малкия. Започва да се дави, a той мисли: "Щом на големия даде "Волгa", на средния "Жигула", на мен, излиза, "Трабант" ще падне? Неее, няма да я спaсявам". Замина си и тъщaта се е удавилa. Нa следващия ден млaдшият зет събужда се и вижда около своята къща "Мерседес" с бележка: "На любимия зет от тъста".
      Още вицове

      Коментар


      • Съдебно заседание

        Млада адвокатка пледира, в защита на подсъдимия, опитвайки се да убеди осемдесет годишния съдия в невинността му. Приключва речта си:
        - И сега, господин съдия, моля, при произнасяне присъдата на клиента ми, да имате предвид и двете ми магистратури (като посочва бюста си), както и изключително дългият ми опит в наказателни дела (сочейки дължината на бедрото си).
        Възрастният и късоглед съдия я погледнал из под огромните си лупи и многозначително й отговорил:
        - Мила колежке, за съжаление нито двете ви магистратури, нито дългият ви опит могат да повлияят на стария член от закона с висящ параграф...
        Още вицове

        Коментар


        • Как един канадски грък вижда ситуацията в Гърция:
          “Up to now they were milking the cow. From now on they will be milking the bull."
          "Досега доиха кравата. Отсега ще доят бика."
          ха-хаха

          Коментар


          • Невинен

            Жена към мъжа си сърдито:
            - Май и тази година ще ми провалиш рождения ден!
            Мъжът:
            - Ама, как ще ти го проваля, аз даже не помня кога е!

            Коментар


            • Коментар


              • В Гърция Катето Евро става само Катето.
                Yeah

                Коментар


                • Don't work hard, work smart!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Измама, не са чисто голи, а са с обувки!
                    Don't work hard, work smart!

                    Коментар


                    • Attached Files
                      До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Изфратенякккк!!!!

                        Коментар


                        • ВЕЛИК ЕЛИН ВТОРО ПИЦМО ПИСЕ.ОПЛАКВА СЕ
                          Калимера, знаци!
                          Всицки знаете, це Константинопол квартал на Атина, а Пиреа, това, световно пристанисте. Да нема сест-пет. Нема спорим постояно с вас!
                          Знаци, както всицки знаете, елини басти на всицко. Елини измислили математиката, елини измислили историята. Елини измислили и ядрената фисика. Не се смейте, така е!
                          Кой измисли секса? Ние, елините! Цак после римляните се досетиха и слозиха зени в него. Ама ние го измислихме.
                          Та, за траките. Не се сетихме да им станеме басти, знаци нема траки. Не мозе да има несто по света, ако нема баста елин.
                          Нема да спорите с мене, стото сме измислили всицко.
                          Нема юзни траки, има юзни елини. Ма не ми вервате, а? Нема се смеете. Висте момите на юзните елини и насте моми. Прилицат си. Само це насте ги киснахме в белина, та избелеха. Инаце са си състите. Сега сте питате, сто ги избелихме? Ми да не се пласим ностем. Ако една юзна елинка доде през носта при тебе, сте ти падне сърцета в петите. И треба да пием узо днеска и ностеска, це страсно, беееее!
                          Знаци, не за това писа, а за да се оплаца. Както веце казах, тоз квартал на Атина, Константинопол е много страсно место. Излезес с приятели на по цаска и току видис некоя от насите моми. По една амфора рицина не ни стига да се оправим от стреса. Вие сте много стиснати, бе! Сто се биете такива, а? Вие знаете ли какво е дзвакас само риба и маслини и да пиес само рицина? Колкото пъти идвахме да похапнем като бели хора, толкова пъти ни насинвахте задниците. Голем срам за вас! Така ли требва да се отнасяте с единствено казвастите истините за света, а?
                          Ами васия хан Крум? Веднъс опитал рицината и доде и изкорени лозята ни. Дазе си направа цаса от церепчето на насия цар Никифор и с рицина я напълни. Да си я цока и в отвъдното.
                          Добре, це се бехте разсеяли за малко, та се позаседяхме из васите кръцми. То имасе мезета, то имасе хубави моми и във всека кръцма по цуцурце с винце. Мммммм, це хубаво бесе, ама за малко. Васия цар Иван Асен ни се скара и ни изгони. Ако це го нарицахме Йоан, не се смили. Каза, це е Иван и туй то. И ни върна да си ядем пак маслините.
                          Леле, ами като дойдеха онези с тенекетата от Европата. Потросиха ни хубвото кварталце. Ние от тогава ги мразим. То бесе бой, то бесе гюрултия. Както и да е, като ни видеха момите, нас ни подгониха. Осте ме боли дупето. Да ви каза, це не бесе никак трудно да ги убедим, це при вас има и винце и мезе и убави моми. Де да се бехме сетили да си слозим момите па стените на кварталцето, е през ум немасе да им мине да влезат. Ама успехме. Показес на европеец наса мома, той се развика „дявол”, „дявол” и избега.Това васе момце, Калоян сто ги направи на струски и вторицни суровини, а? Много му се сърдихме, застото те се върнаха обратно и пак ме заболе дупето. Много ги мраза тес европейци, беее! И тех мраза и НАТО-то им и америката им /нисто, це не е открита осте, аз си ги мраза./, само парицките им обицам, ама и тех сте ги спрат.
                          Ха сега да ви се скарам аз. Осте ли не стесе претопили и омесали? Колко време да ви цакам? Ама сте видите вие. Като се родят Петърцо и Катеринка у Третия Рим, сте видите вие. Сте стане гооолемо море от рус народ и сте ви удави всицките. Аз сте му каза, це е големо море. От Британия до Аляска. Аз не я знам къде е Аляска, стото Херодот, Тукидид и Страбон нистицко не са казали за нея. А те стом не са казали нисто, знаци я нема! Ако искате да знаете, аз съм казал, це баста на географията е Ератостен. Нъцки! Видехте ли колко басти сме ви направили, а? Хе,хе!
                          Yeah

                          Коментар


                          • Стои един огромен бик на една поляна. Рие с копита от ноздрите му излиза пара ... а около него обикаля едно мишле ... мине зад бика ... погледне нагоре и вика:
                            - Еха-а-а-а-а ... - обиколи отпред, погледне нагоре и вика - тц-тц-тц-тц ...
                            Бикът го погледнал високомерно с крайчеца на окото си и нищо не казал ... обаче мишлето пак минало отзад - погледнало нагоре и казало:
                            - Еха-а-а-а-а ... - минало отпред, погледнало нагоре и казало - тц-тц-тц-тц ...
                            Бикът си замълчал, а мишлето отново минало отзад - погледнало нагоре и казало:
                            - Еха-а-а-а-а ...
                            Минало отпред-погледнало нагоре и казало:
                            - Тц-тц-тц-тц ...
                            Бикът не издържал вече ... настъпил мишока по опашката и казал:
                            - Я, кажи бе, мишо ... какво само обикаляш около мене ... оглеждаш ме и викаш: "Еха-а-а-а" и "тц-тц-тц-тц"?
                            Мишокът казал:
                            - Ами гледам те и не мога да проумея защо така?!
                            - Кое защо така, бе, мишо? - попитал бикът.
                            - Ами мина отзад и гледам имаш хей толкова огромен член ... и като мина отпред не мога да проумея защо като имаш хей толкова огромен член ... имаш и толкова огромни рога?!

                            Коментар


                            • - Да се обзаложим ли дали Гърция ще остане в Еврозоната?
                              - Да се обзаложим! На какво?
                              - 10 000 драхми...
                              Всички вицове от днес:http://daniivanov.blogspot.com/2015/07/2015_6.html

                              Коментар


                              • Избори по български

                                Ципрас се обадил на Брисов да го посъветва как да спечели референдума.
                                - Много просто - отговорил ББ. - В бюлетината да могат да се попълват само предварително определени знаци. Кръгче " Ό " , кръсче " χ " или чертичка " ι ".
                                За действителни ще се смятат само бюлетините където са ползвани и трите едновременно Όχι .
                                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                                Коментар

                                Working...
                                X