IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Официалният отговор на Гърция дали ще върнат парите:

    https://www.facebook.com/svinshtina....1315272242240/

    Коментар


    • http://www.alarmanews.com/%D1%81%D0%...%D0%B4-%D1%81/
      СКАНДАЛ! GOOGLE СЕ ИЗВИНИ ЗА ТАГ „ГОРИЛИ“ ПОД СНИМКА НА ЧЕРНОКОЖА ДВОЙКА

      Коментар


      • ...сещам се за вица за монахините, които карали велосипеди и се смеели...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Хубаво са сложили кърпи на седалките - да не ги изцапат !!!
          Only God Can Judge me...

          Коментар


          • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

            Коментар


            • Форд за лична кола и бременна ученичка в къщи са срам за семейството

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                Лелееееее, забравих да накърмя децата!!!
                Много добре!!!Още предложения!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                  Защо да ме е страх от жената?Изпрал съм ,изчистил съм,сготвил съм!!!Хм,ще ме е страх от жената!!!
                  Ей,нещо да не съм пропуснал!!!
                  Лелееееее, забравих да накърмя децата!!!
                  "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                    ...сакам Вуте да е зле ! Яко , бе как го измисли !!!
                    Не съм го измислил аз, просто ми хареса и го пейстнах тука във форума...
                    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                    Коментар


                    • Писмо:
                      "Вие току-що получихте първия албански вирус! Тъй като тук не сме много напреднали с компютрите, това е ръчен вирус! Ще ви помолим:
                      1 - Да изпратите същото писмо на всичките Ваши познати, които има e mail адрес.
                      2 - Да изтриете съдържанието на диска C".

                      Коментар


                      • При психиатър човек се оплаква от проблемите си.
                        - Имате ли роднини? – пита психиатърът.
                        - Да, брат-близнак. Никой не може да ни различи. Всеки път, когато моят брат направи някакво безобразие, обикновено наказваха мен. Като пораснахме, веднъж го осъдиха на две години затвор, но бях принуден да ги излежа аз. След излизането ми от затвора се сгодих за прекрасна, сладка девойка, ала той се ожени за нея. Сега обаче му отмъстих, само, моля ви, докторе, не казвайте на никого: миналата неделя аз умрях, обаче погребаха него!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          Гръцкия референдум ще бъде:
                          Зехтин или вазелин?
                          По-скоро дали да има стружки във вазелина.
                          "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                          Коментар


                          • Гръцка поговорка

                            "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                              Кратка история на Гърция:

                              1. СОКРАТ
                              2. ЕВКЛИД
                              3. ФАЛИТ
                              4. КРОМИД.

                              ...сакам Вуте да е зле ! Яко , бе как го измисли !!!

                              Коментар


                              • Момче от провинцията пристигнало в София, отишло в едно заведение и седнало на бара. На края на вечерта казало на барманката:
                                - Извиневай, мое ли да ти дам 100 уева и да спим с тебе тая вечер? Никой нема 'а разбере, яз и без това съм от провинцията?
                                Барманката се замислила и си казала -"Защо пък не - стабиУен е и освен това ше ми даде 100 лева. А па и я сам си от провинцията - нико' нема 'а разбер...е." и се съгласила.
                                На другия ден ситуацията се повторила и така 5 дни подред. На последната вечер тя го попитала:
                                - Абе, така и не разбрах, ти от дека си?
                                - От Пернишко.
                                - А! Ами той и баща ми е от Пернишко. От кое село по-точно?
                                - Епа, от Дивотино.
                                - Ама той и баща ми е от Дивотино, ти със сигурност го познаваш! - зарадвала се барманката
                                - Епа, ка нема'а го познавам - нали он ми даде 500 уева да ти ги донесем...

                                Коментар

                                Working...
                                X