IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вие сте шотландец?
    - Да.
    - А защо сте с панталони?
    - Аз съм обратен.

    Коментар


    • Ако на бутилката от фанта има капачка от кола, значи в шишето има ракия! Народно поверие
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • На плаж в Халкидики. Срещат се двама българи.

        *- Ванка, откога си тука?

        - Еми от началото на май. Карам трети месец.

        - Е, как го правиш това бе, човек, откъде пари?

        - Тегля кредити и си харча.

        - Е как ще ги връщаш после?

        - Няма да ги връщам.

        - Как така?

        - Еми... гърците са го измислили.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mimw Разгледай мнение
          Два коня си говорят:
          - Горкият аз, работя от сутрин до вечер за моя стопанин...
          - Напиши жалба до дружеството за защита на животните.
          - Ти в ред ли си?! Ако стопанинът разбере, че мога да пиша, ще ме хване да му помагам и в офиса...
          Всички вицове от днес: http://daniivanov.blogspot.com/2015/07/2015_14.html
          Това е шедьовър
          Vanitas vanitatum...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
            Ако е стар, ще ме извините!
            .................................................. ........

            Трима новобогаташи седят в кафенето и обсъждат, колко прекрасни деца имат.

            Първият:

            - Моят син е голям юнак. По моите стъпки върви. Занимава се с недвижими имоти, работата му върви супер. Прави големи пари, даже на гаджето си наскоро подари апартамент в Париж…

            Вторият:

            - И моят син е голяма работа. Отвори си собствен автосалон. Продава коли на поразия. И той прави големи пари. Миналата седмица подарил на гаджето си чисто ново Ферари…

            Третият:

            - А моят пък е банкер. Собствена банка си направи. Парите му не можеш да ги преброиш. Вчера на гаджето си дал огромен кредит, без лихва за 30 години…

            В това време към тях се приближава четвърти новобогаташ:

            - За какво си говорите?


            - Абе хвалим се с децата си.

            - Ох, блазе ви! Моят син стана хомосексуалист. Не мога да се похваля, че много се е издигнал. Обаче пък се оправя в живота, мамка му. Ей на – апартамент в Париж му подарил някой, чисто ново Ферари кара, а вчера и безлихвен кредит за 30 години му отпуснали…
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Ако е стар, ще ме извините!
              .................................................. ........

              Трима новобогаташи седят в кафенето и обсъждат, колко прекрасни деца имат.

              Първият:

              - Моят син е голям юнак. По моите стъпки върви. Занимава се с недвижими имоти, работата му върви супер. Прави големи пари, даже на гаджето си наскоро подари апартамент в Париж…

              Вторият:

              - И моят син е голяма работа. Отвори си собствен автосалон. Продава коли на поразия. И той прави големи пари. Миналата седмица подарил на гаджето си чисто ново Ферари…

              Третият:

              - А моят пък е банкер. Собствена банка си направи. Парите му не можеш да ги преброиш. Вчера на гаджето си дал огромен кредит, без лихва за 30 години…

              В това време към тях се приближава четвърти новобогаташ:

              - За какво си говорите?


              - Абе хвалим се с децата си.

              - Ох, блазе ви! Моят син стана хомосексуалист. Не мога да се похваля, че много се е издигнал. Обаче пък се оправя в живота, мамка му. Ей на – апартамент в Париж му подарил някой, чисто ново Ферари кара, а вчера и безлихвен кредит за 30 години му отпуснали…

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                Написано си звучи направо като на китайски! Готино!

                Коментар


                • Майка се кара на детето си:
                  -Ти си истинско прасе, виж се на какво приличаш! Нали знаеш какво е прасе?
                  -Да, мамо-синът на свинята.
                  Всички вицове от днес:http://daniivanov.blogspot.com/2015/07/2015_17.html

                  Коментар


                  • http://milom.blog.bg/

                    Коментар


                    • Много е кофти да си компютърен специалист. Всеки те кани уж на гости, уж да пиете по една ракия, пък после вика - абе нещо имам проблем с компютъра, можеш ли да погледнеш. Ето затова се преквалифицирах в гинеколог

                      Коментар


                      • Олеле, мишка...

                        Още вицове

                        Коментар


                        • http://money.bg/news/id_1334365944

                          Коментар


                          • Баба на смъртно легло с усилие говори на внучката си:
                            – Искам да ти оставя моята ферма. Това включва вила, трактор и друго оборудване, чифлик и 22 398 750 долара в брой.
                            Внучката, виждайки себе си богата, казва:
                            – О, бабо! Tолкова си щедра! Аз дори не знаех, че си имала ферма. Къде е?
                            С последния си дъх бабата прошепнала:
                            – Във Facebook.

                            Още вицове

                            Коментар


                            • Млад мъж отива при сексолог .
                              - Докторе , жена ми не получава оргазъм !
                              - А , как го правите ?
                              - Ами лягаме ребром на ляво и така всеки път !
                              - А , защо не пробвате на дясно ?
                              - Как така на дясно ? Искате да кажете на дясно с лице към мама ?
                              мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                              Коментар


                              • Повечето от комшиите по вилата ги познавам, но не всички в лицето

                                Още вицове

                                Коментар

                                Working...
                                X