IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
    а туй нашто Ташунко
    затова ли спря да пише
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Където и да отидем , се прославяме
        http://www.blitz.bg/news/article/349375
        Арестуваха българин в САЩ, спретнал „гърменска схема” в къща за 24 милиона
        Кирил Костов се самонанесе в чужд имот, вдигал партита и си живеел царски

        34-годишният българин Кирил Костов беше арестуван в САЩ, докато купонясва, след като се самонастанил в чуждо луксозно имение за 24 милиона долара, съобщиха от полицейския участък на чикагското предградие Бър Ридж. Нешенецът си набелязал скъпарската вила „Тадж“, влезнал незаконно в нея и се настанил в джакузито на втория етаж заедно със своя приятелка. Костов дори организирал партита във бляскавия имот, като се провъзгласявал за „домакин“ на събитията. На 20 юни в 16,45 ч. следобед той е арестуван по подаден сигнал и срещу него са повдигнати обвинения за влизане с взлом в чужда собственост и нанесени щети върху имуществото.
        а туй нашто Ташунко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
          Римляните арестуваха Джизъса пак. Историята се повтаря, макар и след 2 000 години...
          ПАПАТА ша помилва ДЖИЗЪСА

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Където и да отидем , се прославяме
            http://www.blitz.bg/news/article/349375
            Арестуваха българин в САЩ, спретнал „гърменска схема” в къща за 24 милиона
            Кирил Костов се самонанесе в чужд имот, вдигал партита и си живеел царски

            34-годишният българин Кирил Костов беше арестуван в САЩ, докато купонясва, след като се самонастанил в чуждо луксозно имение за 24 милиона долара, съобщиха от полицейския участък на чикагското предградие Бър Ридж. Нешенецът си набелязал скъпарската вила „Тадж“, влезнал незаконно в нея и се настанил в джакузито на втория етаж заедно със своя приятелка. Костов дори организирал партита във бляскавия имот, като се провъзгласявал за „домакин“ на събитията. На 20 юни в 16,45 ч. следобед той е арестуван по подаден сигнал и срещу него са повдигнати обвинения за влизане с взлом в чужда собственост и нанесени щети върху имуществото.
            http://www.chicagotribune.com/suburb...706-story.html


            Това е оригиналната статия.
            Да ти кажа, явно човекът е работил на този обект, който прилича на арабска сграда и никога не е била обитавана.

            Тъй като е пуста от години, са отишли с приятелката си, щом са паркирали на гръцката църква насреща.
            Тъпо е!
            Явно съвсем ги е изкукала американската мечта!

            Коментар


            • Германия има нужда от 5 годишен таймаут от еврозоната.
              За да извърши необходимите й реформи за устойчиво развитие и за да коригира външнотърговския си баланс.

              Коментар


              • Където и да отидем , се прославяме
                http://www.blitz.bg/news/article/349375
                Арестуваха българин в САЩ, спретнал „гърменска схема” в къща за 24 милиона
                Кирил Костов се самонанесе в чужд имот, вдигал партита и си живеел царски

                34-годишният българин Кирил Костов беше арестуван в САЩ, докато купонясва, след като се самонастанил в чуждо луксозно имение за 24 милиона долара, съобщиха от полицейския участък на чикагското предградие Бър Ридж. Нешенецът си набелязал скъпарската вила „Тадж“, влезнал незаконно в нея и се настанил в джакузито на втория етаж заедно със своя приятелка. Костов дори организирал партита във бляскавия имот, като се провъзгласявал за „домакин“ на събитията. На 20 юни в 16,45 ч. следобед той е арестуван по подаден сигнал и срещу него са повдигнати обвинения за влизане с взлом в чужда собственост и нанесени щети върху имуществото.

                Коментар


                • Богатството на Българския език

                  "Мамка ти да еба" - би могло да значи "сега ме ядоса", но най-често се употребява като "нервиш ме" или

                  "Еба ли майка му" - учтивата форма на "знам ли", употребява се за трето лице.

                  "Ебал съм ти майката" - двузначен израз, в честия случай се употребява като "не ме занимавай с глупости", а в учтивата форма е "не ме интересуват доводите ти".

                  "Бах ти мамата" - изразява учудване, употребява се предимно в разговори, значението най-често е "ти ме удиви, бе", би могло да се тълкува и като "страшен си".

                  "Еба ли мама му" - използва се като отговор на въпрос, на който запитаният не може да отговори по същество. С нисък коефициент на емоция, отговорът е по-скоро рутинен.

                  "Ба ли мааму" - същото като значение, но издава безгрижие и леко настроение.

                  "Дали няма да ти еба майката" - е вече с приповдигнато настроение, най-вече негативно. Употребява се най-често в случаите, в които територията на питекантропа е нарушена. Силно заканителна, тази компилация от думи обикновено е начало на словесен или юмручен двубой.

                  Заучете горните фрази и няма да имате проблем с изразните средства.
                  "Да еба майка ти, да еба" - раздразнение, граничещо с безсилие и невъзможност към момента да се изпълни заканата.

                  "Ебах ти майката" - форма на "не ме интересуваш повече" или "защо се опитваш да ме ядосаш". В няколко бакшишки диалекта е с любовно значение, а в други означава удивление.

                  "Ееееееееееееееееееее, да ти еба майката" - транслира се като "много неприятно
                  ме изненадваш в момента".

                  "Е сега вече ми се еба майката" - интуитивно се превежда като "изпадам в много затруднено положение".

                  "Ти си си ебал майката" - обръщение, издаващо възхита.

                  "Майката си е ебало" - определя положение, най-често - силно негативно.

                  "И си еба майката" - всичко свърши

                  Коментар


                  • Римляните арестуваха Джизъса пак. Историята се повтаря, макар и след 2 000 години...
                    http://milom.blog.bg/

                    Коментар


                    • https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...94&oe=565958A7


                      Никой не се жени за фалирал инвеститор!
                      По скоро се надъхват за бъдещи постъпления,
                      независимо от техният произход.

                      Коментар


                      • Сватба на фалирал инвеститор

                        Коментар


                        • -Мило, мило бе, слушай какво пише в списание "Женска вселена": Ръцете на жената трябва да треперят от подаръци, краката й от секс, а сърцето от любов!...
                          -Малей!- възкликва "милото" след кратка пауза. -Ми тебе така резонансът ш'те разкъса, бе дарлинг!

                          Коментар


                          • Дядо и баба напускат хотел...
                            Администраторът им казва:
                            - Дължите 10 000...
                            Дядото:
                            - Ама чакайте, ние не искаме да купим хотела, ние сме останали едва 1 седмица. Откъде тия 10 000 ?
                            Администраторът:
                            - Ами, тенис корт ...
                            Дядото:
                            - Ама ние не сме го ползвали...
                            Администраторът:
                            - Ами да сте го ползвали, той беше на разположение.
                            Дядото:
                            - Друго какво?
                            Администраторът:
                            - Ами, плувен басейн...
                            Дядото:
                            - Ама ние не сме го ползвали !
                            Администраторът:
                            - Ами да сте го ползвали, той беше на разположение.
                            Дядото:
                            - Друго какво?
                            Администраторът:
                            - Ами, SPA-комплекса...
                            Дядото:
                            - Ма ние и него не сме го ползвали!
                            Администраторът:
                            - Ами да сте го ползвали, той беше на разположение.
                            Дядото:
                            - Добре, давам ви 100, другите 9 900 ви ги удържам, щото сте ми е*али бабата !
                            Администраторът:
                            - Ама ние не сме я е*али !
                            Дядото:
                            - Ами, да сте я е*али, тя беше на разположение !

                            Коментар


                            • Радио "Ереван" : Помислете какво си пожелавате.
                              Отишъл един човек да лови риба, и нещеш ли уловил златната рибка. Тя започнала да му се моли.
                              - Рибарю пусни ме ще ти изпълня каквото си искаш желание.
                              Човекът отвърнал.
                              - Имам си всичко, къща, кола, жена, децата ми са изучени и осигурени. Нямам нужда от нищо, така че няма да те пусна.
                              Рибката се замолила по настойчиво и рибарят се замислил.
                              - Абе имам един малък проблем, свършвам преди жена ми и тя все недоволна.
                              - Веднага ще оправим това.
                              Пуснал човека златната рибка и си тръгнал и докато се прибирал свършил три пъти...

                              Коментар


                              • Въпрос към радио "Ереван":
                                - Какво представлява кучето?
                                Отговор на радиото:
                                - Кучето е сантиментален вълк...
                                http://milom.blog.bg/

                                Коментар

                                Working...
                                X