IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пазачът в зоопарка:
    – Ало...русата дама! Престанете да тъпчете животното със сладолед!
    И без това устата му е от другата страна.

    Коментар


    • Една сутрин Щирлиц се буди в стая с решетки и без спомени от вечерта. Обмисля ситуацията, като си припомня инструкциите: "Сега, ако влезе някой в руска униформа, аз съм майор Исаев от Съветската армия. Ако влезе шваба в униформа от СС - аз съм оберщурмбанфюрер от СС Щирлиц."
      След малко влиза санитарят на изтрезвителното и се усмихва лъчезарно:
      - Как сте? Малий, как се бяхте напили снощи, другарю Тихонов.

      Коментар


      • Флирт е най-силното оръжие в любовта

        Още вицове

        Коментар


        • Неудачни моменти с момичета (ВИДЕО !!!)

          Още вицове

          Коментар


          • Подписи шедьоври или драсканици. Преценете сами!

            Коментар


            • Стоян се жени и през първата брачна нощ прави любов с Анна, след което вижда, че Анна пише нещо в тефтера си.
              - Анно, ма, к'во пишеш?!
              - Оценявам те – вика му Анна – писах ти 2 …
              Сутринта Стоян отново правил любов с Анна. Гледа, в бележника на Анна, едва 3+ !!!
              Ядосал се Стоян и започнал да вдига тежести, бягал да прави физически упражнения … И така цял месец. След това отишъл при Анна и…правили 2 часа любов, без прекъсване, а,бе…луда я направил… По-късно погледнал в тефтера й и вижда 5-ца!
              Сутринта не закачил Анна, една седмица, две … ..цял месец. Анна притеснено пита:
              - Какво става, Стояне, защо не искаш да правим любов вече?!
              - Ааааа, да не съм луд да си развалям петицата!!..

              Коментар


              • Мъжът на 20 играе футбол,на 40 -тенис,на 60- голф. Тоест,с годините топките стават все по- малки..

                Седят си двама цигани покрай тях минава един негър. Единия циганин попитал другия:
                -Братле, какъв е тоя сиганин?
                -Породист!

                Плеймейтка пише във фейсбук:
                "Карам си колата и гледам на пътя си стои един с няква раница. Вдига ми палец. Аз се усмихнах. Ейй, няма нищо по-яко от това непознат да ти лайкне колата!"

                Клетви между испански селянки:
                -Да те рисува Пикасо, мааа! Очите-в устата, ушите в носа!

                Бай Пешо толкова добре владееше интонацията, че само с изречението "Дейба ма'а му!" можеше да те напсува, да те похвали, да те поздрави и даже да изрази съболезнования.

                Коментар


                • Ако бутилката от фанта е с капачка от кока-кола, ЗНАЧИ вътре има ракия !
                  Народно поверие.
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • – Лена, моля те, стани моя жена! Не мога да живея без теб!
                    – Глупости, утре като изтрезнееш, ще съжаляваш…
                    – Лена, заклевам се! Никога няма да изтрезнея!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                      http://www.youtube.com/watch?v=V_H6LSGmAVI

                      Коментар


                      • Когато Пешо видя, че крадат колата на съседа, не се поколеба дори секунда, изтича на улицата и паркира на освободеното място.
                        Всички вицове от днес:http://daniivanov.blogspot.com/2015/07/2015_20.html

                        Коментар




                        • Баба Пена ходи до града, комшийката я пита как беше?
                          - Много е хубаво! Особено в градския транспорт. Отиваш в автобуса, само поглеждаш някое място, и веднага стават и ти го отстъпват!
                          - Бре! Я и аз да ида до града, да видя това чудо!
                          Отива другата баба, качва се на автобуса и си избира едно място. Гледа човека, гледа мястото, но онзи не става. Бабата пита:
                          - Младежо, стара жена съм, няма ли да ми отстъпиш мястото?
                          - Бабо, автобуса е почти празен, точно това място ли си хареса?
                          На бабата й станало криво, но пак опитала:
                          - Моля ти се, младежо!
                          - Бабо, хайде стига де!
                          Бабата обаче нали упорита:
                          - Моля те бе, нека седна!
                          - Добре, добре, щом толкова искаш, сядай. Но карай внимателно!
                          Още вицове

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                            "Проверка на ОЛАФ в Гърция показа, че дори Сизиф е симулирал работа"......
                            Амиии! В момента камъкът на Сизиф се търкаля по нанадолнището и мачка всичко по пъти си. Значи си е свършил работата и тоя път. Да го поздравим с възгласа "Пази си пръстите на краката, Сизифе!"
                            Last edited by Trakatrak'; 19.07.2015, 23:37.

                            Коментар


                            • "Проверка на ОЛАФ в Гърция показа, че дори Сизиф е симулирал работа"......
                              Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stota4kata Разгледай мнение
                                ПАПАТА ша помилва ДЖИЗЪСА
                                Джизъс Крайст суперстар... дсри в Колизеума.
                                Jesus Christ Superstar
                                https://www.youtube.com/watch?v=IvVr2uks0C8
                                https://www.youtube.com/watch?v=Vz_6zSjNxMI
                                https://www.youtube.com/watch?v=X5DY7vYxSrc
                                Last edited by Trakatrak'; 20.07.2015, 08:45.

                                Коментар

                                Working...
                                X