IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Щеше да е смешно, ако не беше реалност.
      http://www.webcafe.bg/summercafe/id_...ski_hotelier_2
      #dagoduhatbednite

      Коментар


      • наръчничето ...

        Иракският пилот лети на МиГ-29 и, изведнъж, на радара пред него изникват два самолета Мираж F-1. Иракчанинът, видимо стреснат, започва нервно да прелиства страниците на своя наръчник. На една от страниците пишело:
        <При поява на два противникови Мираж-а натиснете копче №1>. Пилотът се зарадвал и натиснал копче №1. Веднага излетели две ракети и поразили вражеските самолети. Иракчанина въздъхнал с облекчение, обаче, незнайно от къде се появили четири Мираж-а. Пилота бързо отгърнал на следващата страница където прочел:
        <При поява на четири противникови Мираж-а натиснете копче №2>. Тои натиснал копче №2 и четири ракети поразили Мираж-ите. Но изведнъж от някъде изникнали дванадесет Мираж-а и иракския пилот, пребледнял от страх, отгърнал на следващата страница от наръчника, а там било написано:
        <При поява на дванадесет противникови Мираж-а натиснете копче №3>.
        С трепереща ръка пилотът натиснал копче №3, зад него се отворила една вратичка, от която се подал един руснак и с красноречив жест казал:
        - Мръдни се да седна!
        Още вицове

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
          Ше требе да видим у История Имперско Българска ...
          Там, там, некъде към V-и том.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Айди, сига, молам ти са -монголски? Ще предизвикаш жестока крамола тоз език тартарски ли е или волгарски..
            Ше требе да видим у История Имперско Българска ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
              Аха , то туй ше да е на монголски ...
              Айди, сига, молам ти са -монголски? Ще предизвикаш жестока крамола тоз език тартарски ли е или волгарски..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Питай Марандито. Той шти обясни коя е първата писменост в света. Всъщност, то си личи о снимката. Ама какъв бележит фалически символ изобразен с драскулки!
                Аха , то туй ше да е на монголски ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Явно древните народи са говорели английски.
                  Ама какво значи кей уай пи ? Като не разбирам инглиш...
                  Питай Марандито. Той шти обясни коя е първата писменост в света. Всъщност, то си личи о снимката. Ама какъв бележит фалически символ изобразен с драскулки!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от yani1973 Разгледай мнение
                    Явно древните народи са говорели английски.
                    Ама какво значи кей уай пи ? Като не разбирам инглиш...
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                      PR -те му доста нескопосано писмо са сътворили
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                        Коментар




                        • http://www.nenovinite.com/ne/neuka/2421/

                          Коментар


                          • В контекста на всичките "положителни" новини в последно време, а и като цяло, особено със свежо пълнолетните детегледачи се сетих за следния, особено актуален цитат:

                            — Мирише ми на командировка в Софийския Централен Затвор… От мен един съвет: килия 213, вторият етаж, южното крило. При бай Ставри… познавам го лично… Човекът е строг! Но справедлив. Много обича майтапите. Вие сте млад, ще излезете запазен.
                            — Другарю капитан, моля Ви! На мен ще ми стане лошо!
                            — Първата година е трудно. После се свиква!

                            Коментар


                            • Ти върви, приятелко, аз ще ги пазя

                              Още вицове

                              Коментар


                              • Една вечер млад мъж се прибирал от работа и гледа - асансьора не работи. Разкопчал сакото и с уморена крачка тръгнал да се катери по стълбите. Между четвърти и пети етаж се разминал с пищна девойка - гърдите й били като дини, стегнати в голямо деколте, а не особено дългата пола разкривала прекрасни, дълги крака и загатвала малкият стегнат задник на красавицата. Косите били руси, устните - алени, в лицето - ангел. Замаян от нея, той едва не се пребил. Качил се в жилището си и позвънял на домоуправителя Бай Пешо, питайки коя е тази мадама.
                                - Ама ти не знаеш ли? Миналия месец в апартамента под вас се нанесе мадамата, и тя живее сама, младо момче си, ерген - давай!
                                И така, на следващия ден мъжът решил да слезе и да опита късмета си. Звъннал и си мисли:
                                "Тя ще ми отвори. Ще кажа, че живея сам и ми е изгоряла ютията, и не мога да си изгладя ризата за утре. Ще взема нейната на заем и по-късно ще й я върна, след това ще я поканя за благодарност на по питие. След това ще я поканя на вечеря, ще идем някъде да хапнем, след това ще я заведа на кино и ще се сближим. Ще я поканя в нас, ще я чукам на леглото, на масата, на терасата, след това ще я изпратя и ще я чукам и у тях. После ще я чукам още няколко пъти, след което ще се оженим, ще пръсна един тон пари за сватбата, а тя ще ми роди дете. То ще ме буди в 2 през нощта, ще досажда и ще ми пречи на секса. Пък на нея по-късно ще й увиснат циците, ще надебелее, ще почне да ме пита къде са ми парите, да ми се кара, когато се прибирам късно, да се сърди заради секретарката Ели, да иска почивки, да не мога да си гледам мачовете с Ванката и Жорката..."
                                В този момент тя му отворила, той креснал:
                                -Абе я си е*и майката, не ти ща ютията!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X