IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • 3-годишно дете се разходи по перваза


      Коментар


      • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
        Смешно !!!
        и Тъжно !!!

        Коментар


        • Attached Files
          Only God Can Judge me...

          Коментар


          • Мутра влиза в аптека:
            - Чичка, дай 10 презерватива по-луксозни!
            - Какви да бъдат - лъскави като Мерцедес, бързи като Ауди или надеждни като Volvo?
            - По-скоро нещо от сорта на Jeep, че само по дупки ще ги ползвам...

            Коментар


            • Едно време „Зареди се със салфетки“ означаваше, че ще ти пуснат тъжен филм, а сега – че ще те водят на чалга парти…

              В държавите с дясно автомобилно движение важи правилото „на десния“.
              В държавите с ляво автомобилно движение важи правилото „на левия“.
              В България важи правилото „на средния пръст“.....прочети още

              Коментар


              • Рано сутринта севлиевец вижда габровец с две пълни кофи запътен нанякъде:
                - Комшу, къде си се запътил така?
                - Бе, поискаха ми урина за изследвания и да не кажат, че съм стиснат.
                Следобед севливецът гледа, че габровецът се връща с пълните кофи обратно:
                - Комшу, к'во стана?
                - А, нищо - откриха ми захар в урината и отивам да ги сипя в джибрите.
                Всички вицове от днес: http://daniivanov.blogspot.bg/2015/10/2015_2.html

                Коментар


                • Бившият английски национал Дейвид Бекъм подкрепя Милан в тазгодишното издание на Шампионската лига по футбол, въпреки че италианският клуб изобщо не участва в турнира.

                  Запитан за това кой отбор иска да види с купата през месец май, Бекъм отговори: Манчестър Юнайтед, Пари Сен Жермен или Милан.

                  "Кого подкрепям? Едно е да искам някой да я спечели, съвсем друго е той да го направи. Или пък може би не. Искам да видя с купата Манчестър Юнайтед, Пари Сен Жермен или Милан", каза Бекъм, който даде интервю за медиите в Дубай, където пристигна за откриването на официален магазин на Адидас.

                  Грешката на Бекъм, чиято кариера премина именно през тези три клуба, Реал Мадрид и Лос Анджелис Галакси, предизвика истинска еуфория и много подигравки в интернет. Миналата година Милан завърши на десето място в Серия "А" и беше далеч дори от квотите на втория по сила турнир Лига Европа.

                  Прочети още на: http://www.gol.bg/championsleague/20...ampionska-liga
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Седи си Мохамед, клекнал в Берлин, и плюе на земята през дупка в зъбите си. Изведнъж една фея се появява и казва:
                    - Аз съм либералната фея! Долетях да ти изпълня три желания!
                    - Вижте, имам дупка в устата си! Искам да ме излекувате и да имам всички зъби!
                    Преди Мохамед да изрече тези думи,излезе веднага закона за безплатно лечение и протезиране за социални чужденци, а на устата му блесна белоснежна холивудска усмивка.
                    - Липсват ми четирите съпруги и петнадесет деца, както и родителите, братята и сестрите, родителите, братята и сестрите на жена ми! Иска ми се да живея в луксозна вила, както и да имам много пари!
                    Веднага Мохамед се оказа в красива вила! На масата - текстът на закона за събиране на семейството за социални чужденци и банкови разпечатки с информация за получените ползи. Къщата е напълно обзаведена и оборудвана с електроуреди, в съответствие с
                    Закона за подпомагане при покупката на мебели и домакински уреди за социални чужденци.
                    Щастливият Мохамед не знаеше какво да иска повече,и той попита:
                    - Искам да бъда истински немец. Не само по гражданството. Аз искам да бъда синеок блондин, и името ми да е Fritz Schulz!
                    Преди да успее да довърши изречението си, всичко изчезна и той се озова сам отново седнал и плюещ на земята през дупки в зъбите.
                    - Какво се е случило? - Той попита феята.
                    - Не ви е срам, г-н Schulz, да просите от държавата! Вие трябва да се грижите за себе си! Идете и си търсете работа!

                    Коментар


                    • Починал старият евреин. Брат му Аврам звъннал на сина си Изе:
                      - Изе, прибирай се, чичо ти умря.
                      - Съжалявам, тате, не мога да дойда на погребението... Ти му купи нещо и ми изпрати сметката.
                      - Добре. - казал Аврам.
                      Погребението минало нормално. Една седмица по-късно при Изе пристигнала сметка за 200 долара. След още една седмица - нова сметка за 200 долара. Минала още една седмица и пак пристигнала сметка за 200 долара. Изе се уморил и звъннал на баща си:
                      - Тате, ти какво купи за погребението на чичо? Всяка седмица получавам сметка за 200 долара.
                      - Взех му смокинг под наем...

                      Коментар


                      • Надарения

                        Един бик видял една красива крава в съседната нива, но между тях имало висока ограда. Бикът решил, че на всяка цена ще отиде при кравата, засилил се и я прескочил.Като го видяла кравата казала:
                        -Аз съм Пена недостъпната, но за тебе съм само Пена.
                        Бикът казал:
                        -А аз съм Пешо надарения, но за тебе съм само Пешо, че дарът ми остана на оградата
                        Още вицове

                        Коментар


                        • - Какво е общото между УНСС и iPhone?

                          - 2000лв. за шестица.

                          Коментар


                          • Пародийни снимки на женския свят - вижте мъжкия поглед


                            Last edited by nqkoi; 29.09.2015, 13:24.

                            Коментар


                            • Да ходят да раздават демокрация на Титан. Там има много гориво
                              Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                              Коментар


                              • След като от НАСА обявиха за откритата вода на Марс,марсианците си отдъхнаха.Щото можеше и да е нефт...
                                Състраданието не е добродетел

                                Коментар

                                Working...
                                X