IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Attached Files
    Only God Can Judge me...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Живял си Адам в Рая. Бил съвсем сам. Господ му казал:
          -Ще ти дам жена - Ева.
          И му дал. От там идва фразата "Да не дава Господ".
          А бе Груйчето си е сила бе!!!Само тоз пусти футбол,ама и тенис, де!!!Ма той е лесен,ама джоба да му мисли!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Живял си Адам в Рая. Бил съвсем сам. Господ му казал:
            -Ще ти дам жена - Ева.
            И му дал. От там идва фразата "Да не дава Господ".

            Коментар


            • http://milom.blog.bg/

              Коментар


              • Живял си Адам в Рая. Бил съвсем сам. Господ му казал:
                -Ще ти дам жена - Ева.
                И му дал. От там идва фразата "Да не дава Господ".
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Таксиметров шофьор в Ню Йорк и свещеник, едновременно отишли в рая. Там ги посрещнал свети Петър:
                  - Ти трябва да си Фил О'Донъл, таксиметровият шофьор от Ню Йорк? - казал свети Петър- Влез и пробвай копринените си одежди и златния си жезъл.
                  Докато таксиметровият шофьор се обличал, свети Петър се обърнал към свещеника:
                  - А ти трябва да си отец Флин, свещеникът от черквата "Сейнт Марк"? Влез и пробвай памучните си одежди и дървения си жезъл.
                  - Извинявай, -прекъснал го свещеникът- но защо аз, духовникът, получавам само памучни одежди и дървен жезъл, докато оня таксиметров шофьор получава копринени одежди и златен жезъл?
                  - Ами, ние постъпваме според заслугите. - пояснил свети Петър - Разбираш ли, когато ти проповядваше, всички спяха, но когато той караше таксито си, всички се молеха.....

                  Коментар


                  • Mъж влизa в пpeтъпĸaнo зaвeдeниe. Bиждa ĸpacивo млaдo мoмичe, ĸoeтo ceди caмo нa eднa мaca и ce пpиближaвa ĸъм нeгo:
                    – Извинeтe, дaли e cвoбoднo пpи вac?
                    – Kaĸвo?! – изĸpeщявa мoмичeтo – пpeдлaгaтe ми дa cпя c вac cpeщy зaплaщaнe?! Kaĸ cи пoзвoлявaтe!!!
                    Цялoтo зaвeдeниe пpитиxвa и впepвa oчи в изчepвeния мъж. Toй пpитecнeнo ce oтдaлeчaвa и cядa нa бapa. Cлeд мaлĸo дeвoйĸaтa oтивa пpи нeгo и тиxo ĸaзвa:
                    – Mнoгo ce извинявaм, cтyдeнтĸa cъм пo пcиxoлoгия и имax зa дoмaшнo дa нaблюдaвaм peaĸциитe нa няĸoгo, ĸoйтo e пocтaвeн в изĸлючитeлнo нeлoвĸa cитyaция.
                    – 500 лева?!? – изĸpeщял мъжът – K’ва е тая тарифа бе? Hали досега ми обясняваше, че за 100 получавам всичко?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                      Верно има такива идиоти
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Коментар


                        • — Разкажете, от къде си купихте този съвършен фалшификат на диплома за висше образование?
                          — Намерих го на пътя!
                          — Твърдите, че сте намерили на пътя диплом с Вашето име???
                          — Да!
                          — И как ще ми обясните това съвпадение?
                          — Това не е съвпадение, паспортът с новото име си го купих по-късно.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Починал старият евреин. Брат му Аврам звъннал на сина си Изе:
                            - Изе, прибирай се, чичо ти умря.
                            - Съжалявам, тате, не мога да дойда на погребението... Ти му купи нещо и ми изпрати сметката.
                            - Добре. - казал Аврам.
                            Погребението минало нормално. Една седмица по-късно при Изе пристигнала сметка за 200 долара. След още една седмица - нова сметка за 200 долара. Минала още една седмица и пак пристигнала сметка за 200 долара. Изе се уморил и звъннал на баща си:
                            - Тате, ти какво купи за погребението на чичо? Всяка седмица получавам сметка за 200 долара.
                            - Взех му смокинг под наем...
                            Ааааааааааааааааааааааааааааа!

                            Коментар


                            • В ресторант:
                              - Келнер, поръчахме преди два часа! Колко още да чакаме!!!
                              - Още максимум 15 минути. След това затваряме...
                              Всички вицове от днес: http://daniivanov.blogspot.bg/2015/10/2015_6.html

                              Коментар


                              • Един сребролюбец пита Бога:
                                - Господи, какво са за теб хиляда години?
                                - Един миг…
                                - А какво са за теб 1000 жълтици?
                                - Един грош..
                                - Тогава какво те бърка да ми дадеш този един грош?
                                - Почакай един миг…

                                Коментар

                                Working...
                                X