IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Mъж влизa в пpeтъпĸaнo зaвeдeниe. Bиждa ĸpacивo млaдo мoмичe, ĸoeтo ceди caмo нa eднa мaca и ce пpиближaвa ĸъм нeгo:
    – Извинeтe, дaли e cвoбoднo пpи вac?
    – Kaĸвo?! – изĸpeщявa мoмичeтo – пpeдлaгaтe ми дa cпя c вac cpeщy зaплaщaнe?! Kaĸ cи пoзвoлявaтe!!!
    Цялoтo зaвeдeниe пpитиxвa и впepвa oчи в изчepвeния мъж. Toй пpитecнeнo ce oтдaлeчaвa и cядa нa бapa. Cлeд мaлĸo дeвoйĸaтa oтивa пpи нeгo и тиxo ĸaзвa:
    – Mнoгo ce извинявaм, cтyдeнтĸa cъм пo пcиxoлoгия и имax зa дoмaшнo дa нaблюдaвaм peaĸциитe нa няĸoгo, ĸoйтo e пocтaвeн в изĸлючитeлнo нeлoвĸa cитyaция.
    – 500 лева?!? – изĸpeщял мъжът – K’ва е тая тарифа бе? Hали досега ми обясняваше, че за 100 получавам всичко?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
      Верно има такива идиоти
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Коментар


        • — Разкажете, от къде си купихте този съвършен фалшификат на диплома за висше образование?
          — Намерих го на пътя!
          — Твърдите, че сте намерили на пътя диплом с Вашето име???
          — Да!
          — И как ще ми обясните това съвпадение?
          — Това не е съвпадение, паспортът с новото име си го купих по-късно.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Починал старият евреин. Брат му Аврам звъннал на сина си Изе:
            - Изе, прибирай се, чичо ти умря.
            - Съжалявам, тате, не мога да дойда на погребението... Ти му купи нещо и ми изпрати сметката.
            - Добре. - казал Аврам.
            Погребението минало нормално. Една седмица по-късно при Изе пристигнала сметка за 200 долара. След още една седмица - нова сметка за 200 долара. Минала още една седмица и пак пристигнала сметка за 200 долара. Изе се уморил и звъннал на баща си:
            - Тате, ти какво купи за погребението на чичо? Всяка седмица получавам сметка за 200 долара.
            - Взех му смокинг под наем...
            Ааааааааааааааааааааааааааааа!

            Коментар


            • В ресторант:
              - Келнер, поръчахме преди два часа! Колко още да чакаме!!!
              - Още максимум 15 минути. След това затваряме...
              Всички вицове от днес: http://daniivanov.blogspot.bg/2015/10/2015_6.html

              Коментар


              • Един сребролюбец пита Бога:
                - Господи, какво са за теб хиляда години?
                - Един миг…
                - А какво са за теб 1000 жълтици?
                - Един грош..
                - Тогава какво те бърка да ми дадеш този един грош?
                - Почакай един миг…

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petel Разгледай мнение
                  Кмет мечта

                  Същата работа като нашата - хубава... ама циганска...
                  Що не смачка другите коли, които показаха, че са паркирали неправилно, ами избра най - куцата и евтина сред тях да се направи на мъж ????????????
                  Напомня ми за някого тук в България
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Кмет мечта

                    Last edited by petel; 05.10.2015, 18:04.

                    Коментар


                    • Вечерята на една млада двойка завършва в леглото. Момичето, за да разгорещи още повече обстановката шепне в ухото на момчето:
                      - Говори ми мръсно!
                      Момчето се зачудило за секунда и отвърнало:
                      - Фолксваген Дизел.

                      Коментар


                      • - Aло, Иван Петров?
                        - Да, кажете?
                        - От НАП се обаждаме. Не сте си платил данъка.
                        - Как разбрахте?
                        - Това ни е работата.
                        - Та кой ви плаща за подобна работа?
                        - Вие. С данъка си.
                        - Ъ? Аз ви плащам да ме следите дали ви плащам?
                        - Точно така.
                        - Защо да ви плащам тогава?
                        - Защото в противен случай ще Ви пратим полиция да Ви отведе в затвора!
                        - Кой им плаща за това?
                        - Вие. С данъка си.
                        - Ъ!? Да видим дали правилно съм разбрал - аз ви плащам заплата, за да ме следите дали ви плащам заплата, плащам и заплата на полицията и на затвора, за да ме приберат, ако не плащам вашата и тяхната заплата?!?!
                        - Точно така. Това се нарича "държава". Не можем без нея.
                        - Искате да кажете, че вие не можете без нея, тоест без мен?
                        - Не, не. Всички не можем без нея. Живеем в общество все пак. Всеки си има права и задължения и когато някой не си изпълнява задълженията, друг следи за това. Ето, ние Ви се обадихме, за да си платите данъка. Ако ние не си изпълняваме задълженията, Ваш дълг е да ни се обадите и да изисквате да си ги свършим.
                        - Ако не следите дали си плащам данъка, тоест дали ви плащам заплатата, аз трябва да изискам от вас да си свършите работата - тоест да ми се обадите да си платя данъка, тоест да ви платя заплатата, за да можете да следите дали ви плащам заплатата?
                        - Точно така. Така функционира системата.
                        - Та кой би измислил толкова безумна система?
                        - Ами всички заедно сме я измислили - Вие, ние, полицаите и затвора. Това се нарича "демокрация".
                        - Тоест ние четиримата сме решили аз да плащам заплатата на вас тримата, за да ме следите/санкционирате ако не го правя?
                        - Точно така.
                        - Но аз съм против това.
                        - Тези неща ги решаваме заедно - живеем в държава и в демокрация. Ние сме трима. Повече от Вас сме. Следователно така сме решили всички заедно.

                        Коментар


                        • 'баси...

                          Karieri.bg
                          Обяви за работа
                          Кон търси маркетинг мениджър

                          http://www.karieri.bg/viewadv/rabota...ting_menidjur/
                          "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                          Коментар


                          • Клиентка към продавача:
                            - Това на нищо не прилича! Дайте ми книгата за оплаквания!
                            - Кой том?
                            Last edited by X_Y; 05.10.2015, 10:31.

                            Коментар


                            • Как тези улични изпълнители, които изглежда че стоят на въздуха ни мамят, вижте истината за тях в снимки.



                              Коментар


                              • http://9gag.com/gag/aGR2mv5?ref=mobile

                                Коментар

                                Working...
                                X