IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 6 часа.На вън още е тъмно.Звъни телефона.Ставам.Със силно нежелание.Кафе, зъби, обличам се…някак си..
    6.30-будя детето.Реве.6.40.Будя детето.Много реве.6.50 будя детето.Не чувам нищо, но стана.7.10 водя едното дете до училището.7.30 нося забравеното домашно.7.40 будя второто дете.Реве.Не ми пука.8.00водя второто дете до училище.Реве.Не издържам.8.30 вкъщи.Пера, чистя, мия чиниите от предишната вечер, гладя, простирам, обличам се.Отивам на работа.Работя.Звъни едната баба.Говори ми нещо.Не чувам.Работя.Звъни другата баба.Не я чувам въобще.Работя.18.00тръгвам си от работа.Влача се, но го раздавам секси покрай автосервиза Не ми се получава.Мрънкам си наум.
    18.30прибирам едното дете от едната баба. Той мрънка.Не ми пука.18.40.Той реве.Не ми пука, ще стигна до вкъщи.18.50.Той бяга по булеварда, аз не мога да го стигна с тежката раница на гърба,.Той ми прави засади.Аз крещя.Той бяга.Аз пищя.Таксиметров шофьор ми бибитка.Аз …да кажем крещя.Загубих детето.Намерих детето.Не мога да го стигна.Ще ми се да не бях ставала днес.Стигнах го.Той реве.Аз все още не.Стигнах някак си до вкъщи.Бабата нервна.Другото дете реве.Аз все още не.Пазар.Купих си ракия. прибрах се.Те се бият.Децата де.Бабата е тъжна.Аз още не рева.
    Сготвих.Те се бият.Нарязах си салата.Те изсипаха всички възможни играчки.20.00.Сготвено, изкъпано.Има надежда.На масата, никой не сяда.Едното с руса перука свири на китара, другото играе компютърна игра.Шумно е.Много е шумно.
    20.30.Никой още не яде.Котката направи беля.Аз още не рева.Пуша.Шумно е.Карат се.Бият се, никой не яде.
    21.00Бият се.Пуша.Още не рева.21.10.Голямото се сети, че е на рд утре от 19.00.Бърза сметка.Ще имам един час да си тръгна от работа,20 мин. да стигна до бабата, 20 мин да облека, обуя, озаптя детето и да изслушам бабата.20 мин да се прибера+ 30 мин. гонене на Слави.20 мин да облека, направя прическа и заведа Вики до рд.Някъде през това време трябва и подарък да купя.Пуснах една сълза.Сипах си ракия.Отново се бият.Не ми пука.
    Сега е 21.35 и аз се чудя..абе не се чудя нищо.Ракията си пия, децата се бият, аз все още не рева
    Може би утре ще бъде един приказен ден…може би..

    п.п простете за правописните грешки.Разтроена съм и пия ракия

    Прочети още в http://www.infosi.bg/usmihnete-se/

    Коментар




    • Коментар


      • Гаджета са ми казвали, че не могат да живеят без мен. После се разделяме, а те незнайно защо не умират.
        Life's a journey, not a destination.
        And I just can't tell just what tomorrow brings...

        Коментар


        • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Блондинка на женския пазар. На една от сергиите, възрастен мъж продава семки от ябълки:
            — Господине, има ли купувачи на Вашите семки ?
            — Разбира се, повдигат интелекта!
            — Тогава ми дайте 10?
            Продавачът и завива десет семки и поисква 30 лв..
            — Господине, много са скъпи. За 30 лв. можех да си взема 10 кг. ябълки
            — Видяхте ли, госпожице, веднага поумняхте!
            — Така е, господине, дайте ми още десет!

            Коментар


            • Блондинка на женския пазар. На една от сергиите, възрастен мъж продава семки от ябълки:
              — Господине, има ли купувачи на Вашите семки ?
              — Разбира се, повдигат интелекта!
              — Тогава ми дайте 10?
              Продавачът и завива десет семки и поисква 30 лв..
              — Господине, много са скъпи. За 30 лв. можех да си взема 10 кг. ябълки
              — Видяхте ли, госпожице, веднага поумняхте!
              — Така е, господине, дайте ми още десет!

              Коментар


              • Life won't wait for you.

                Коментар


                • Два зеленчукови магазина, от двете страни на една улица. Единият собственик - евреин, другият - арменец. Студен есенен ден. Отварят с големи табели "Зеле". Евреина пише - 1 лв. Арменеца - 90 ст. След малко евреина - 80 ст. Арменеца - 70 ст.
                  и така стигат до 10 ст.
                  В края на деня евреина отива при арменеца и казва:
                  - Абе ние с теб луди ли сме, свалихме зелето на 10 ст.
                  Арменецът отговаря:
                  - Е*а ли му мамата... аз свърших зелето още вчера...

                  Коментар


                  • http://www.nenovinite.com/ne/politika/7608/

                    Коментар


                    • - Ало, полицията ли е?
                      - Да! Кажете?
                      - В къщата ми влезе Волен Сидеров. Крещи, налита на бой и иска наркотици! Какво да правя?
                      - Направете пътечка от рубли от вас до вратата. Той трябва по тях да излезе!
                      .....
                      - Ало, полицията ли е?
                      - Да, кажете какво стана с Волен Сидеров?
                      - Ами направих пътечка от рубли... и в къщата ми влезе и Михаил Миков! Търси водка!
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                        Болен е Морфей ,а синът му е Нео....:Определено са си за лудницата.
                        Тези атакисти трябва да си сменят дилъра преди да са почнали да гонят и Халеевата комета.

                        Коментар


                        • Коментар


                          • - Искаш ли да правим секс?
                            - Не може ли да си малко по-романтичен?
                            - Ок... Падаш ли си по звездите?
                            - Разбира се!
                            - Супер! Знам един хотел с четири такива...

                            Коментар


                            • - Сарочка, я так люблю тебя!
                              - Почему же ты раньше не говорил об этом?
                              - Откуда же я мог знать, шо ты таки выиграешь гринкарту?
                              Не препоръчвам никому нищо.

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X