IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Двама счетоводители и един банкер влезли в клуб за еротични танци. За да впечатли приятелите си, единият счетоводител извадил банкнота от 10 долара, наплюнчил я и я залепил на дупето на една от танцьорките. Другия, за да не остане по-назад извадил банкнота от 50 долара, наплюнчил я и я залепил на другата буза на дупето на момичето. Двамата се обърнали към банкера, който извадил карта за банкомат, прекарал я през процепа на задника й, взел 60-те долара и си тръгнал.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      След като валутата на Замбия квача падна срещу долара за една година с 45%, президентът Едгар Лингу обяви ден за молитва, предаде Франс прес. Обезценяването е най-голямото сред 155-те валути, следени от Блумберг, и се дължи на ниските цени на медната руда, основен експортен продукт на страната.
      Прост народ са тези от Замбия.... не знаят ли че това се оправя със захар?

      Коментар


      • Стопират двама на пътя. Времето минава, а коли няма. Изведнъж от тъмното изскача един с волан от Камаз. Имитира скърцане на спирачки и спира до тях.
        - Проблем ли има ? Давайте, ще ви закарам.
        - А бе, ти идиот ли си, карай нататък ! Ние ще се оправим.
        Оня вади пистолет и крещи:
        - Бързо се качвайте!
        Пичовете изплашени хукват заедно с него.
        Пробягали към пет километра… отново скърцане на спирачки:
        - Слушайте, след малко има пост на КАТ, а аз нямам шофьорска книжка. Слизайте, аз ще заобиколя през царевицата и ще ви взема пак след километър.
        Зарадвани, че се отървали от идиота, двамата стигат до поста на КАТ:
        - Слушай, преди пет километра един с пистолет ни накара да търчим по пътя!
        - Един с волан от Камаз ли?
        - Да
        - Къде е? Знаете ли от кога го издирваме, че кара без книжка?
        - Побягна през царевицата - ошашавени му отговарят двамата.
        Катаджията вади кормило на мотоциклет и им крясва:
        - Качвайте се, сега ще го догоним! Единият зад мен, а другият - в коша!
        - А бе, ти идиот ли си?
        Катаджията изръмжава, вадейки автомат:
        - Бързо по местата! Единият зад мен, а другият - в коша!
        Какво да се прави - "седнали" пичовете "по местата".
        Тичат тримата през царевицата. Катаджията казва на единия:
        - Кво правиш, бе!? В коша се возиш прав! Бързо сядай!
        Пичът побегнал с полусгънати крака, кочани го удрят по лицето, нищо не вижда, краката го заболели, обръща се към другия на "задната седалка" и казва:
        - За чий х*й се прекачихме!? Я колко по-спокойно се возехме в Камаза!

        Коментар


        • Германската канцлерка Меркел звъни с молба на нашия премиер Бойко Борисов

          - Бойко, рейтингът ми пада, идат избори, ти печелиш винаги, помогни ми!

          - Няма проблем - отговорил Борисов. - Ще ти пратя най-добрия ни специалист Цветан Цветанов.

          Минали изборите и Борисов звъни на Меркел:

          - Какво стана, спечелихте ли?

          - Не, загубихме, останахме втори!

          - Как е възможно, и кой спечели?

          - ГЕРБ...

          Коментар


          • След като валутата на Замбия квача падна срещу долара за една година с 45%, президентът Едгар Лингу обяви ден за молитва, предаде Франс прес. Обезценяването е най-голямото сред 155-те валути, следени от Блумберг, и се дължи на ниските цени на медната руда, основен експортен продукт на страната.

            Коментар


            • Умира стария Соломон. Събира синовете си и ги пита:
              - Давид, ако получиш в наследство моите пари, какво ще ги направиш?
              - Ще спра да работя и ще си гледам кефа.
              - Ти си лош наследник, Давид, махай се. А ти, Яков?
              - Ще построя приют за бездомни.....
              - И ти си лош наследник, Яков, махай се. А ти, Моше?
              - Ще ги закопая в пустинята и даже на смъртния си одър няма да кажа, къде са.
              -Също като мен мислиш, Моше. Ти си ми наследник! Бягай в пустинята, да търсиш парите!

              Коментар


              • Султанът влиза в харема си и прошепва на ухото на първата си жена:
                - Очите ти се като ясни звезди! Устните ти са като разцъфтели вишни! Предай по редицата.
                Всички вицове от днес: http://daniivanov.blogspot.bg/2015/10/2015_19.html

                Коментар


                • Срещат се Сара и Роза.
                  - Сара, миличка, над какво си се замислила?
                  - Днес сутринта, Моше тъкмо беше отишъл на работа и изведнъж на вратата се звъни. Отварям - съседа Соломон и ме пита "Моше в къщи ли е?" Отговарям му, че не е! А той като ме грабна и още от антрето започна секс, секс, секс....
                  - Прекрасно! За какво си се замислила?
                  - Не мога да си отговоря на въпроса, за какво му беше моя Моше?

                  Коментар


                  • Двама мъже са се качили на улична лампа, за да я поправят. По пътя минават с кола 2 блондинки. По едно време едната казала:
                    - Мило, защо тези мъже стоят там горе?
                    - Сигурно са разбрали, че скоро взех книжка!

                    Още вицове тук!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Интервю с пастир от Родопите, който навършва 120 години:- Каква е рецептата ви за дълголетие?
                      - Аз работя на чист въздух. Това е много полезно. Другото е, че вече 100 години аз казвам на говедата какво да правят, а не те на мен.
                      И азъ шъ станъ говедаринъ!!!

                      Коментар


                      • Интервю с пастир от Родопите, който навършва 120 години:- Каква е рецептата ви за дълголетие?
                        - Аз работя на чист въздух. Това е много полезно. Другото е, че вече 100 години аз казвам на говедата какво да правят, а не те на мен.

                        Коментар


                        • Иванчо към възрастен приятел:
                          — За кого е по-добре да гласувам: за бедните или за богатите кандидати?
                          — Да се гласува за бедните е кофти. Те нямат нищо, ще дойдат на власт и ще започнат да крадат! Не е добре да се гласува и за богатите. Нашите богаташи натрупаха парите си с кражби, свикнали са да крадат и ще продължат.
                          — Тогава за кого да гласувам?!
                          — Ето на това, Иванчо, му се вика свобода на избора!!!

                          Коментар


                          • Македонско семейство спори:
                            Тя: Немой да ме лютиш,оти...!
                            Той: Оти? Ке се разведеш?
                            Тя: Я па! Ти разведена македонка видел ли си? А вдовици многооооо....

                            Коментар


                            • Лондон, Темза, табела “Риболовът е забранен”, под табелата джентълмен с въдица. Приближава се полицай:
                              -Глобявам Ви 10 фунта, сър!
                              -За какво, сър?
                              -Тук е забранен риболова, сър!
                              -Аз не ловя риба, а къпя червея си, сър!
                              Полицаят се отдалечава, но след малко пак се появява:
                              -Покажете ми Вашия червей, сър.
                              -Ето го, сър – отговоря джентълмена и вади от кукичката с нанизания на нея червей !
                              -Глобявам Ви 20 фунта, сър!!
                              -За какво, сър?
                              -Тук не е разрешено къпането без бански, сър!

                              Коментар


                              • В един слънчев ден, в едно малко селце, някъде през 80-те години, партийният секретар се сетил, че наближава време да проведе годишното отчетно-изборно събрание. Чудейки са за място на събитието, отишъл при попа на селото.
                                - Дядо попе, пак ще ми трябва помещението към църквата за годишното ни партийно събрание..., - започнал секретарят.
                                - Аааааа, чедо, няма да стане! Миналата година след събранието всички се изпонапихте и изпочупихте масите и столовете....
                                - Не така дядо попе, ако не ми дадеш помещението аз ще забраня на моите хора да ти пеят в хора! - ядосал се партийният.
                                - Че като им забраниш да пеят, кой ще ти праща монахините като ти дойдат гости от града, бе??? - отвърнал попът.
                                - Ти няма да ми пращаш монахините, но аз ще направя така, че да ти вземат партийната книжка!!!
                                - Ами като ми вземеш партийната книжка, кой ще ти пише годишните отчетни доклади????
                                - А, то ти като ми го написа миналата година, та всички заспаха докато го четях.....!!!
                                - Е как няма да заспят като аз ти го дадох в три екземпляра и ти ги чете и трите!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X