IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
      Въпреки, че Nikoj вече е разяснил, бих искал да покажа на поставилия текстовете в снимката и това знаме:
      http://tekstove.info/browse.php?id=14422

      Коментар


      • https://vidozz.com/2rj

        Коментар


        • Вярно ли е, че в Бургас за Хелоуин щели да носят NIKE?

          Коментар


          • „Махнаха казармата и ей на – никой вече не може да борави правилно с гранатомет…“

            прочети още

            Коментар


            • Life won't wait for you.

              Коментар


              • Трима евреи се разхождат из гробището и си разговарят:
                -Бих искал да легна в гроб до могилата на Мойсей Зисман, беше отличен готвач....
                -А аз до Абрам Паси, беше отличен равин.....
                -А пък аз - до г-жа Роза....
                -Пепел ти на езика! Г-жа Роза е жива....
                -Така де.......

                Коментар


                • Видими изборни резултати!
                  - Шефе, имам една добра и една лоша новина. Добрата е, че печелим с 80%, лошата е, че никой не е гласувал за нас!..

                  Коментар


                  • Сидеров получи един удар и каза, че е опит за убийство. Алексей Петров го стрелят с гранатомет и вика, че е грешка...
                    Всички вицове от днес: http://daniivanov.blogspot.bg/2015/10/2015_30.html

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                      От историческа гледна точка това е знаме на Холандия от 1937 година и на Люксембург от 1972 с малко по-светъл син цвят.
                      Иначе преди това е Самарското знаме и после знаме на митичната Източна Румелия.
                      А дали тези които го носят знаят това не знам.

                      Коментар


                      • Фнимавай на завоите !

                        https://www.youtube.com/watch?v=bvC_0foemLY
                        Не препоръчвам никому нищо.

                        Коментар


                        • Ама големи безумия дават по ТВтата.
                          Гледам някаква тъпня, дето в края едни отмъкнаха един сак злато на кюлчета. И човека си го носеше....
                          Та преди да му се зарадваме на изобретателността, че е успял да отмъкне златото от банката, дали не можем да се запитаме дали може да го отнесе?

                          Знаете ли колко тежи например едно дипломатическо куфарче пълно с кюлчета злато? Между 200 и 300 килограма, зависи от куфарчето. То има обем около 15-18 литра, зависи от модела. При тегло на златото 20 кг за литър (кубически дециметър) и коефициент на запълване 0.7...
                          Колко би тежал един сак? Ами около половин тон. Ебати крадците...
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Цветан Цветанов звъни на Бойко Борисов:
                            - Събуди се, стреляли са с гранатомет по Алексей Петров.
                            Бойко:
                            - Еее, значи е осем и половина вече, ставам, ставам.

                            Коментар


                            • Чатят си две самотни бабички-наборки, едната нашенка, другата емигрирала преди бая години, в Германия.
                              "Германката":
                              - Аз си имам приятел.
                              - Браво! И как е?
                              - Ами всеки вторник той идва у нас, аз му готвя айсбайн, той носи цветя, вино и бонбони, хапваме, пийваме, после се прегръщаме и пеем тиролски песни...
                              - Секс не правите ли?
                              - Ами той е импотентен, ма Златке, затова не правим секс...
                              - И аз съм горе-долу така - всеки ден след работа при мен се качва бай Иван от втория етаж, ядем каквото има, пием каквото е останало, после правим секс...
                              - Правите секс ? ? ?
                              - Какво да правим, ма Станке, ние не знаем тиролски песни!...

                              Коментар


                              • Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X