IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://milom.blog.bg/

    Коментар


    • http://www.elitereaders.com/woman-us...eautiful-skin/

      Коментар


      • Това долу не е бисер, това е Перлата на Лабуан.

        Коментар


        • Коментар


          • Сърби младоженци, непосредствено след сватбата, мъжът казва:
            - Жена, я сакам да ти кажувам нешто. Сакам да знаеш, че кога играе Цървена звезда мене ме нема по 3 дена, кога пее Лепа Брена ме нема по 1 ден, кога седнем да пием со приятели ме нема по цела седмица!
            Жената казва на свой ред: - Мъжо, срце мое, и я имам да ти казувам нешто: всеки ден в 10.30 я се йебем! Има те, нема те-я се йебем!

            Коментар


            • Депутат блъснал двама на пешеходна пътека. Пита адвоката си:
              - Какви ще бъдат последствията?
              - За този, който счупи с глава предното стъкло - пет години за нападение и увреждане на чужда собственост. А другият, който отхвръкна в канавката, може да получи до осем години - опитал е да се укрие ..

              Коментар


              • Бааси, при тия цени догодина е по вероятно да ми откраднат винетката, а не колата.
                Всички вицове от днес: http://daniivanov.blogspot.bg/2015/11/2015_16.html

                Коментар


                • Уоръне, текста под снимката бе цитат от изказване на вътрешния министър, че няма заявка за терористичен акт у нас.

                  РУМЯНА БЪЧВАРОВА: „ЗАСЕГА НЯМАМЕ ЗАЯВКА ЗА ТЕРОРИСТИЧЕН АКТ!“



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Чичо Уорън Разгледай мнение
                    Доста тъпо и неуместно ...
                    Напротив, редно е да се спазва буквата на закона и да се спзва бюркратичния ред у нас. Разбира се, добре е приложението към заявката да е в по-дебел плик ..., иначе ще има да почакат за отговор. Накрая като им писне да чакат може да бомбят и без заявка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                      Доста тъпо и неуместно ...

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Мъж споделя на приятеля си:

                          - Моята жена е голяма късметлийка, намери 50 евро в асансьора, златна гривна в тролея, часовник на плажа, а аз само веднъж намерих под спалнята едни слипове и те са ми големи.

                          Късметлийска седмица ви желая

                          Коментар


                          • Милиардер лови риба в океана и хваща златната рибка. Откачва я от куката и с пренебрежение я хвърля обратно.

                            - Ама как така?! Традицията повелява три желания! - казала рибката.

                            Милиардерът с досада:

                            - Оф, добре, казвай какво искаш.

                            Коментар


                            • Cъp Джoн пoпaдa в ĸyпe c oщe двaмa нeпoзнaти лopдoвe. Πътyвaт пoлoвин чac и eдиният oт тяx peшaвa дa пoвeдe paзгoвop:
                              – Koлeдa e xyбaвo нeщo...
                              Cлeд oщe пoлoвин чac дpyгият ĸaзвa:
                              – Дa, нo и ceĸcът e xyбaвo нeщo!
                              Cлeд oщe пoлoвин чac cъp Джoн дoбaвя:
                              – Ceĸcът e xyбaвo нeщo, нo Koлeдa e пo-xyбaвa, зaщoтo e пo-чecтo!

                              Коментар


                              • https://www.youtube.com/watch?v=ayad_qzFRGM

                                мойка цыгана

                                Коментар

                                Working...
                                X