IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И това, ако не е виц, не знам какво е, ама май ни се води Министър на икономиката - ще ревем за Божо Локото, ще ревееееем:

    Емил Караниколов е роден 3 юни 1980 г. Завършва Право в УНСС през 2001 година.

    Все съм вярвал, че е възможно, ама на 21 години да завършиш Право, което е 5,5 годишен курс на обучение, т.е. трябва да е влязъл през 1995 и като добавим, че почти 100% е започнал първи клас на 7 годишна възраст, излиза, че въпросният министър направо е прескочил средното си образУвание и директно са го приели за виШист..... Мале, мале, егати и държавата, щом тоя ѝ е министър на икономиката, заеВи.

    Естествено, не очаквам нито една медия да зададе подобни въпроси за образУванието на поредната Бокова калинка - ще мълчим и ще си траем, за да не увредим Вожда и Учителя!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
      В сливенския квартал 'Надежда" събират подписи за премахване на местното полицейско управление.

      Аз пък искам да премахнат НАП да речем.
      Ми събирай камъни първо , подписите после...

      Коментар


      • Айшето подала жалба при съдията, че в къщи я тормозят. Насрочили делото, съдията извиква Айшето.
        - Кажи ни сега Айше, как те тормозят в къщи?
        - Ам'чи гу'син съдия, върни са мъжа ми, секс! Остай ма той, върни са девер ми, секс! Остай ма той, подкара ме свекър ми, секс! Че дядото, че брат'чедите, все секс!
        - Бре-ей, Айше наистина тормоз! Много секс, много нещо!
        - Секса не много, гу'син съдия, съня малко!
        блиндирани врати врати за апартаменти
        Last edited by kucanka; 10.05.2017, 16:17.

        Коментар


        • Някакъв чичка отива на преглед. Докторът се шашка:
          - Абе, какви са тия гащи от олово дето ги носиш?
          - Ами не си ли чувал - Чернобил, радиация, мутации... Да си пазя поколението.
          - Хм... А защо нямаш пръсти на краката?
          - Веднъж ми се скъсаха тирантите...

          Коментар


          • В сливенския квартал 'Надежда" събират подписи за премахване на местното полицейско управление.

            Аз пък искам да премахнат НАП да речем.

            Коментар


            • Скръндза води гаджето си на ресторант.
              Момичето си поръчва изисквани ястия и накрая идва сметката: 82.60лв.
              Скръндзата казва:
              - Скъпичка, искаш ли да разделим сметката на две?
              - Добре, разбира се.
              - Добре, ти плати лявата част, аз ще поема дясната...

              Коментар


              • Марин Льо Пен в тв-дебат с Еманюел Макрон: При всички положения Франция ще бъде управлявана от жена - или от мен, или от мадам Меркел..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                  Надписът на втория ред е предназначен за чуждестранни туристи, вероятно...
                  Nepovtorim vkus ot sobstvena ferma
                  Сигурен съм, че млякото има всички необходими сетификати според регламентите в ЕС и българската администрация и си плаща еко-данъка за разделното събиране за да щадим планетата, а съставилите надписите и тези които са ги одобрили имат поне по едно висше образование
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Надписът на втория ред е предназначен за чуждестранни туристи, вероятно...
                      Nepovtorim vkus ot sobstvena ferma

                      Коментар


                      • според мен тази акция е за тук.....

                        Chipotle Mexican Grill AktieWKN: A0ESP5 / ISIN: US1696561059
                        Symbol: CMG


                        442,90 EUR 08:20:03 FSE
                        486,86USD 02.05.2017 NYSE KENNZAHLEN CHIPOTLE MEXICAN GRILL AKTIE
                        Dividende - 0,00 0,00 0,00 0,00 -
                        Dividendenrendite (in %) 0,00 0,72 0,69 - - -
                        Ergebnis/Aktie - 1,29 8,45 12,19 15,24 17,72
                        KGV 30,39 293,71 56,91 39,45 31,56 27,14
                        Marktkapitalisierung in Mrd. EUR 12,61 Anzahl Aktien in Mio. 28,66
                        Streubesitz % 98,50 Gewinn/Aktie 1,29
                        KBV 7,85 Buchwert/Aktie 48,25
                        KCV 31,84 Cashflow/Aktie 11,90
                        KGV 293,71 Emissionspreis in USD 22,00
                        30 Tage Vola 24,38 90 Tage Vola 27,26
                        180 Tage Vola 31,84 250 Tage Vola 34,37

                        Коментар


                        • Татко, влюбена съм в едно момче, което живее далеч. Аз съм тук, а той живее в Австралия!
                          - Как се случи това?
                          - Виж, срещнахме се в един сайт за запознанства, после ми стана приятел във Facebook, проведохме няколко дълги разговора с WhatsApp, призна ми в Скайп и сега от два месеца сме заедно чрез Viber... татко... имам нужда от твоето одобрение и от твоята благословия!
                          - Разбира се! Оженете се с едно "ДА" в Twitter... купете децата от Amazon, платете с PayPal. И ако един ден не можеш да го търпиш повече, продай го в OLX!..
                          метални врати монтаж врати
                          Last edited by kalokana; 10.05.2017, 14:54.

                          Коментар


                          • В руският "Стани богат", жокер на втори въпрос " Обади се на приятел":
                            - Серьожа, 1000 рубли стигат ли да се напием?
                            - Да!
                            - Отказвам се!

                            Коментар


                            • Кондукторка в автобус проверява билетите. Стигнала до млад мъж, който се оказало, че няма билет.
                              – Защо не сте си купили билет? – попитала кондукторката.
                              – Защото, аз съм самотен баща. Ние пътуваме безплатно.
                              – Така ли? И колко деца имате?
                              – Пет.
                              – Леле, че как успявате да се оправяте с тях?
                              – Какво толкова има да се оправям? Те си живеят с майка си.
                              – Ами вие?
                              – Нали ви казах? Аз съм самотен баща…

                              Коментар


                              • Английски лорд собственоръчно си навива часовника и обяснява на изумения лакей: - Лекарят ми предписа физически упражнения...

                                Коментар

                                Working...
                                X