IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравко Зафировto Българи в чужбина!

    11 hrs ·

    Нашествията на комари у нас са резултат на повишеното производство на тия насекоми в секретни подземни руски ферми за инсекти - най-новото оръжие на Путин, разкриха кръжочници от клуба "Млад техник" при Пионерския дом в Тутракан.
    Премиерът е наградил кръжочниците с еднодневна екскурзия в резервата "Сребърна".

    От Любомир Кольовски

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
      Не си спомням какво закусвах, но помня как старшината строяваше ротата:
      – Рота мирно. Ще ви се изнесе кратка конструкция значи.
      – Първо – някои си хвърлят унгаркитепо пода и дневалните не могат да ги изметат. Второ, някои отварят прозорците и влиза атмосфера значи. И трето, в неделя аз още не съм подписал книжките, а те хвърчат като метеорити. И къде моля ви се, на кино с извинение. Между вас може да има среднисти, вишисти, даже и началник влак, но пред мен сте абсолютно нищо…
      Старшината:
      – Може да имате више образование, дори средно, и диплома колкото портала... тук командвам аз!

      Коментар


      • Министерство на отбраната. Началник щабът се връща от среща и вика старата опитна машинописка:
        - Верче, трябва спешно да подготвим "Заповед за състоянието на дисциплината в армията". Готова ли си?
        - Готова съм
        - Отлично, диктувам.
        - ДЕ*А ВАШТА МАМА!!!
        М: (Машинописката записва):
        Другари офицери!

        - НИКОЙ НИЩО НЕ Е*АВА!
        М: Дисциплината в армията е спаднала!

        - ВСИЧКИ ЛЕЖАТ И СЕ БАРАТ!
        М: Командирите се отклоняват от изпълнението на служебните си задължения.

        - ТИЯ КРЕТЕНСКИ ПЕ*АЛИ ПЪЛЗЯТ КАТО БРЕМЕННИ ВЪШКИ, КЪРКАТ ВОДКА, НАРУШАВАТ БЕЗПОРЯДЪКА И Е*АТ СИЧКО, ДЕТО МЪРДА!
        М: Никой не се занимава с възпитание и обучение, строевата подготовка е спаднала, увеличили са се случаите на пиянски изстъпления и безчинства спрямо местното население.

        - ДА ГО НАВРА НА ВСИЧКИ!
        М: Заповядвам:

        - НА ТОЯ НОВ КАПУТ, ДЕТО СЕ ПРАВИ НА БАЛОН, КЛИЗМА С ГРАМОФОННИ ИГЛИЧКИ МУ ТРЯБВА, НЕ ЛАМПАЗИ!!!
        М: Командирът на дивизия полковник Иванов да се предупреди за непълното служебно съответствие.

        - ОСТАНАЛОТО СТАДО ДА СИ ГО Е*Е ТОЙ!
        M: Командирът на дивизията да накаже останалите виновни съответно.

        - ТЯХНАТА МАМА!!!
        М: Командващ окръг генерал-полковник Петров.

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	19429630_1194910733948025_2240442017270495944_n.png
Views:	1
Size:	12.2 КБ
ID:	3209862
          http://milom.blog.bg/

          Коментар


          • Блондинка се оплаква на приятелката си:
            - Повече няма да стъпя в този сервиз, дето ми го препоръча!
            - Що бе, муцка?
            - Ми щото аз го питам за реното, а оня селяндур взел да ми разправя, че тампонът ми бил за смяна!,,

            Коментар


            • Не си спомням какво закусвах, но помня как старшината строяваше ротата:
              – Рота мирно. Ще ви се изнесе кратка конструкция значи.
              – Първо – някои си хвърлят унгаркитепо пода и дневалните не могат да ги изметат. Второ, някои отварят прозорците и влиза атмосфера значи. И трето, в неделя аз още не съм подписал книжките, а те хвърчат като метеорити. И къде моля ви се, на кино с извинение. Между вас може да има среднисти, вишисти, даже и началник влак, но пред мен сте абсолютно нищо…


              http://milom.blog.bg/

              Коментар


              • В зоомагазин:- Извинете, каква е цената на подскачащата костенурка?- Подскачаща костенурка? По дяволите! Забравил съм да изключа нагревателя за пясъка!..

                Коментар


                • ...."Споменатите в новината банкомати са нов, усъвършенстван модел, производство на NCR. Същественото е, че в тези устройства липсват познатите касети с банкноти. По-точно в тях въобще няма банкноти и по този начин отпада една досадна и отговорна необходимост да бъде зареждани и охранявани. Вместо банкноти, новият модел ATM притежава принтер, използващ хартия и мастила, сходни с употребяваните при печатане на пари. Банкнотите се създават в реално време, според избраната от клиента сума за теглене. Например, клиентът заявява, че желае да получи 6000 рубли. Банкоматът без уговорки започва изпълнението на транзакцията, отпечатвайки две банкноти - едната от 5000, другата и 1000 рубли. Поставя ги в диспенсера, който на свой ред, леко подсушавайки купюрите, ги предоставя на картодържателя. Ако мастилата или хартията на банкомата са на привършване, той оптимизира заявката отпечатвайки само една банкнота от 6000 рубли - всеки път с нов великолепен и изключително ценен дизайн. Това се потвърждава от аукциона на къщата Кристис, проведен началото на юни. На него е продадена банкнота от 8403 рубли. На лицева й страна има експресионистично изображение на кучетата Дезик и Циган, сврени в кабината на геофизическата ракета Р-1В. На обратната страна, в стил попарт и качество надминаващо Анди Уорхол, са публикувани превъзходни реклами на водка Билуга, мобилния оператор Билайн, оркестъра на Маринския театър и многофункционален прах за пране, който при разреждане с вода (супена лъжица за литър вода) произвежда великолепна светла бира. "

                  Коментар


                  • Според прокуратурата КТБ се е самоизточила.

                    Коментар


                    • Провинциален град, Център, стъргало. Кафене под липите. Седи човек, пие кафе. Приближават 2ма мургави сънародника, предлагат кълкнейки се в Алаха, оригинална златна вериГа, дебела.
                      -Колко струва ?
                      -50$
                      -Не мога за толкова. Мога да дам 30$.
                      -Разорение.. Нищетата, Глад в семейството.. Обир. Съгласни. Имаме сделка.

                      Прибира се човекът в къщи и почва анализ на веригата и събитията.
                      Така. Веригата се оказва че не е златна а фалшива. Както между прочем и 50те $ които им дадох. Но 20те$ които ми върнах аизглежда са истински. Интерсно...

                      Коментар


                      • Жена отива при доктора и му казва:
                        - Докторе, като си свалям сутиена гърдите ми се повдигат!
                        - Хммм, странно. Свалете си сутиена да погледна.
                        Жената сваля сутиена и действително гърдите й се повдигат.
                        - Докторе, каква е диагнозата ви?
                        - Такааа... засега мога само да ви кажа, че заболяването ви е заразно!..

                        Коментар


                        • “На пряката линия са регистрирани 2 милиона въпроса към Владимир Владимирович. От тях са премахнати онези с псувните на майка и са останали 73”, т.е. толкова, на колкото той ( се опита да) отговори.

                          Коментар


                          • Нещо интересно за размисъл

                            Коментар


                            • Полицай се прибира в къщи след работа. Започва да си съблича униформата и пистолета му пада на земята. Произвежда се изстрел и куршумът излита през отворения прозорец към къщата на съседа. Разтревожен полицаят праща сина си до къщата на съседа, за да види какво е станало.
                              След малко синът се връща и казва:
                              – Тате ,куршумът е улучил съседа Гошо, точно в оная му работа, но той ще се оправи. При мама, обаче работата е зле. Двете и бузи са пробити.


                              http://milom.blog.bg/

                              Коментар


                              • Метро, час пик. В тълпата крещи един мъж:
                                - Помогнете! Синът ми се задави с банкнота! Умира!
                                От тълпата се изнизва дебела лелка, хваща младежа за топките и страшно ги стисва! От гърлото на бедния младеж изскачат пет лева и вопъл "А-а-а-а-а!!!!!" Бащата, с уважение:
                                - Егати! Вие сигурно работите в Бърза помощ?...
                                - Не. В данъчното...

                                Коментар

                                Working...
                                X