IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Водя сина ми (5 г.) на комисия за прием в Предучилищна група. Питат го:
    — Колко годишни времена знаеш?
    — (Показва с една ръка, а после и с един пръст от другата преди да отговори Шест.
    — А ако си помислиш малко...
    — Шест.
    Директорката ми казва, че ще се свърже с нас... В двора го питам:
    — Ся, какво беше това?
    — Тате, ама аз наистина не знам повече "Годишни времена" само на Вивалди, Хайдн, Пиацола, Чайковски, Лусие и Глазунов!
    -------
    ПОУКА: при стандартно тестване съществува риск да изпуснеш най-добрите кандидати.
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
      http://www.dnevnik.bg/politika/2017/...conev/?ref=rss

      "Фондът е върнал вече 1.1 млрд. Знаете ли колко е лихвата, която е спечелил бюджетът от това – 105 милиона. Не само, че не е ощетен бюджетът, не само, че не са ощетени данъкоплатците, но бюджетът е на печалба", заяви Цонев.
      хахаха, щом са на печалба да вземат да фалират и останалите банки

      Коментар


      • http://www.dnevnik.bg/politika/2017/...conev/?ref=rss

        "Фондът е върнал вече 1.1 млрд. Знаете ли колко е лихвата, която е спечелил бюджетът от това – 105 милиона. Не само, че не е ощетен бюджетът, не само, че не са ощетени данъкоплатците, но бюджетът е на печалба", заяви Цонев.

        Коментар


        • Вратата се отвори и в стаята на красивата принцеса влезе рицарят. Красавицата плачаше на леглото си, виждайки го, тя се разплака още повече.
          - Утре ще ме дадат на дракона! - хлипайки, съобщи тя на рицаря. - Всяка година драконът иска да изяжда най-красивата девственица от града. Това съм аз! Но защо съм толкова красива…
          - Ще те спася! - смело възкликнал рицарят.
          - Ще убиеш дракона?!
          - Има много по-лесен начин! - отговорил принцът, разкопчавайки се ...
          - Няма ли друг начин?
          - Е, мога и да ти разбия носа?
          - Ох, мъже, винаги може да разчиташ на тях в случай на нужда... - въздъхна принцесата и започна да се съблича.

          --------------------------------------------------------------------------

          Осемгодишна дъщеря:
          - Мамо, какво е "върджин"??!
          Следва половинчасова майчина тирада за жени, мъже, чувства, любов, с*кс, проникване, "първи път", болка и наслада...
          Майката завършва с думите:
          - Е, след като го направиш, вече не си девствена.
          - Мамо, а какво е "екстра върджин"??! Пише го на зехтина.
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Днес и тук....." Нелепата, но безкрайно поучителна история за едно дилдо...." http://bunnylava.blogspot.bg/2017/07/blog-post.html?m=1

            Коментар


            • Иванчо пита вкъщи:
              - Тате, как разговарят змиите?
              Бащата поглежда тъщата и подхвърля:
              - Защо мълчиш? Детето се интересува!..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                "Последния път, когато бях в Скопие, си купих един куфар книги. Една от тях беше "Македонските корени на американските президенти". Там бяха написани осем, започвайки от първите двама - Джордж Вашингтон и Томас Джеферсънq до Джордж Буш баща и син", посочи още Първанов.
                Не само на американските, ами и на българските (татарските) президенти. Това вече е прекалено.

                Коментар


                • "Последния път, когато бях в Скопие, си купих един куфар книги. Една от тях беше "Македонските корени на американските президенти". Там бяха написани осем, започвайки от първите двама - Джордж Вашингтон и Томас Джеферсънq до Джордж Буш баща и син", посочи още Първанов.

                  Коментар


                  • Бях си оставил 2 билета за концерт на Веско Маринов на таблото на колата. Снощи някакъв тъпанар ми е счупил предното стъкло и е оставил още 4!..

                    Коментар


                    • Доналд Тръмп обявил търг за опресняване на боята на Белия дом, три оферти били депозирани - на китаец за 3 млн. долара, на французин за 6 млн. долара и на индиец за 10 млн. долара. Питал китаеца, защо иска толкова, той казал:
                      - 1 млн. за боята, 1 млн. за труда и 1 млн. печалба.
                      Питал французина, защо иска 6 млн. долара:
                      - 2 млн. за боята, 2 млн. за труда и 2 млн. печалба.
                      Питал и индиеца, той спокойно отговорил:
                      - 3 млн. да платя на китаеца да свърши работата, 4 млн. за теб и 3 млн. печалба за мен.
                      Предполагам се сещате коя оферта е била избрана.
                      „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение

                        В БГ глобата за търговеца е 100 до 500 лв и затваряне за 1 ден (първия път).
                        А за купувача няма глоба.
                        глобата е до 10 000 . а за купувача е 5 лева,ама аз не съм чул да има глобен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          при нас отдавна е така .ама явно ти не си разбрал само
                          В БГ глобата за търговеца е 100 до 500 лв и затваряне за 1 ден (първия път).
                          А за купувача няма глоба.
                          „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
                            Гърция: 100 евро глоба, ако нямате касова бележка

                            Глобите за търговците са от 5 хиляди евро до отнемане на лиценза.
                            Във всички заведения за обществено хранене, магазини и места за услуги са поставени табели: „Клиентът не е задължен да плати, ако не получи касов фиш“.


                            Айде, сега и при нас така, ама надали
                            при нас отдавна е така .ама явно ти не си разбрал само

                            Коментар


                            • Гърция: 100 евро глоба, ако нямате касова бележка

                              Глобите за търговците са от 5 хиляди евро до отнемане на лиценза.
                              Във всички заведения за обществено хранене, магазини и места за услуги са поставени табели: „Клиентът не е задължен да плати, ако не получи касов фиш“.


                              Айде, сега и при нас така, ама надали
                              „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X