IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts







  • https://upload.wikimedia.org/wikiped...i-nazvania.jpg
    Last edited by Jekata; 17.07.2017, 15:25.

    Коментар


    • Девойка, прозяваща се в сексшоп, беше помислена за секс кукла от млад клиент
      http://milom.blog.bg/

      Коментар


      • Идея за нов рекламен клип:
        От самолета слиза чужденец. По възможност да е рус и снежно бял. Отива в Слънчака, влиза в хотела, бие един юмрук на пиколото и един шут на чистещата камериерка. Оставя си багажа. Излиза и започва алкохолен шот-тур. Обикаля 20-30 кръчми. Накрая си купува от мургав индо-българин дрога и се надрусва. Връща се в хотела. Тегли едни шамари на рецепциониската. Повръща по средата на фоаето. На другия ден екскурзия. Качва се на автобус и отива в близко село. Там погва един дядо и две баби с моторна резачка. Те му плащат два лева. Толкова имат. И той ги оставя. След което се облекчава по голяма нужда в храстите. През цялото това време вървят рекламни надписи...

        Коментар


        • 2097 година. В голяма международна компания пристигат нов модел роботи – секретарки. Невероятно красиви, без никаква забележка… А бе, пички отвсякъде.

          Управителят на човешки ресурси събира персонала и дава указания как да се ползват роботите.

          След двучасово представяне, хилядите възможни операции и дейности, в капацитета на новите секретарки идва ред на въпрос зададен от един от мениджърите:
          – А за с*кс стават ли?

          – Да, лека целувчица по вратлето и секретарката ще ви извърти такъв с*кс, че и най-яката п*рно звезда може да и ръкопляска.

          Значи разпределят секретарките по службите и работата продължава. Не минават обаче и десет минути и се чуват викове и псувни по целия етаж.

          Управителят силно притеснен:
          – Колеги, извинете ме, забравих да ви кажа, че дупетата се ползват за острилка само…

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	19959282_1646454455366129_4252789483519996073_n.jpg
Views:	1
Size:	57.4 КБ
ID:	3217216
            http://milom.blog.bg/

            Коментар


            • Той:
              - Не те обичам вече и късам с теб!
              Тя:
              - И ми го казваш така - по Вайбър?
              ДАНС:
              - Баси гадното копеле!

              Коментар




              • Сима Недялкова
                October 18, 2016 ·

                Коментар


                • Медицинска сестра:
                  - Дядо, за десети път ти обяснявам, че тук увеличаваме пениси, а не пенсии!..

                  Коментар


                  • Ученичка се подготвя за абитуриентския бал. Отива при майка си:
                    - Мамо, ако се целувам с момче по устните, може ли да забременея?
                    Майката (усмихнато):
                    - Не, разбира се.
                    - А ако се целувам с език?
                    Майката (напрегнато)
                    - Пак не.
                    - А ако му направя един...?
                    Майката (в шок):
                    - Пак не.
                    - А от анален секс?
                    Майката (шашната)
                    - Господи, дъще, всичко това на бала ли си решила да правиш?!
                    - Не, бе, мамо, не се вълнувай. Аз просто изяснявам кой е бащата...

                    Коментар


                    • Жега А
                      http://subefotos.com/ver/?d333ce0693...12ca4380eo.jpg
                      Испания -Sevilla
                      Last edited by lobos; 12.07.2017, 18:02.

                      Коментар


                      • Като се замисля, то не малко хора сме изпадали в подобна ситуация - технологии, баце
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Водя сина ми (5 г.) на комисия за прием в Предучилищна група. Питат го:
                          — Колко годишни времена знаеш?
                          — (Показва с една ръка, а после и с един пръст от другата преди да отговори Шест.
                          — А ако си помислиш малко...
                          — Шест.
                          Директорката ми казва, че ще се свърже с нас... В двора го питам:
                          — Ся, какво беше това?
                          — Тате, ама аз наистина не знам повече "Годишни времена" само на Вивалди, Хайдн, Пиацола, Чайковски, Лусие и Глазунов!
                          -------
                          ПОУКА: при стандартно тестване съществува риск да изпуснеш най-добрите кандидати.
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                            http://www.dnevnik.bg/politika/2017/...conev/?ref=rss

                            "Фондът е върнал вече 1.1 млрд. Знаете ли колко е лихвата, която е спечелил бюджетът от това – 105 милиона. Не само, че не е ощетен бюджетът, не само, че не са ощетени данъкоплатците, но бюджетът е на печалба", заяви Цонев.
                            хахаха, щом са на печалба да вземат да фалират и останалите банки

                            Коментар


                            • http://www.dnevnik.bg/politika/2017/...conev/?ref=rss

                              "Фондът е върнал вече 1.1 млрд. Знаете ли колко е лихвата, която е спечелил бюджетът от това – 105 милиона. Не само, че не е ощетен бюджетът, не само, че не са ощетени данъкоплатците, но бюджетът е на печалба", заяви Цонев.

                              Коментар


                              • Вратата се отвори и в стаята на красивата принцеса влезе рицарят. Красавицата плачаше на леглото си, виждайки го, тя се разплака още повече.
                                - Утре ще ме дадат на дракона! - хлипайки, съобщи тя на рицаря. - Всяка година драконът иска да изяжда най-красивата девственица от града. Това съм аз! Но защо съм толкова красива…
                                - Ще те спася! - смело възкликнал рицарят.
                                - Ще убиеш дракона?!
                                - Има много по-лесен начин! - отговорил принцът, разкопчавайки се ...
                                - Няма ли друг начин?
                                - Е, мога и да ти разбия носа?
                                - Ох, мъже, винаги може да разчиташ на тях в случай на нужда... - въздъхна принцесата и започна да се съблича.

                                --------------------------------------------------------------------------

                                Осемгодишна дъщеря:
                                - Мамо, какво е "върджин"??!
                                Следва половинчасова майчина тирада за жени, мъже, чувства, любов, с*кс, проникване, "първи път", болка и наслада...
                                Майката завършва с думите:
                                - Е, след като го направиш, вече не си девствена.
                                - Мамо, а какво е "екстра върджин"??! Пише го на зехтина.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X