IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Върви си Принцът из гората, пуска по някоя стрела ей така, за кеф, по едно време стига до някакво езерце. Абее, чисто блато. В блатото - жаба. И жабата изведнъж проговорила с човешки глас:
    - О, Принце, аз съм омагьосана! Целуни ме и ще се превърна в красива принцеса!
    Позамислил се принцът, поогледал се – няма никой. К'во пък толкова? Целунал жабето. И жабето - БАМ, се превърнало в красива принцеса! Естествено, голичка, щото откъде 42 номер рокля в блатото?
    Грабнал я Принцът, че а отпред, а отзад, ха на Г, в общи линии, свършил работата по царски. Седнал да си почине, в това време принцесата се посъвзела и започнала да мрънколясва:
    - Ама как така, що веднага секс? Не, че се оплаквам, ама сватбата?
    На Принцът чак му изпаднала пурата от устата! Скочил нашият:
    - К'ва сватба ма?!?
    И като й изчаткал един наопаки, принцесата паднала и се превърнала обратно в жаба! Погледал принцът, почесал се и я прибрал в джоба си:
    - Еййй, баси удобното нящу!!!..

    Коментар


    • Двама приятели си говорят:
      - Днес, сутринта на закуска, допуснах страшна грешка на езика...
      - Колко пък да е страшна?
      - Вместо - "Скъпа, моля те, подай ми млякото", казах - "Снежано, животно мръсно, съсипа ми живота!!!"

      Мъж в командировка праща SMS на жена си: "И все пак обичам само теб!"
      В отговор получава: "Засега и ти си най-добрият."

      Коментар


      • ЗЛАТЕН

        Човек връхлита в аптеката и прережда дългата опашка от хора. Изважда от джоба си презерватив и го показва на аптекарката:
        - Виждате ли го това?
        - Виждам го.
        - Купих го от вас, а на него има дупка. Знаете ли какво може да ми струва тази дупка? Осемнадесет години издръжка, или СПИН или сифилис. Затова сега искам да ми дадете книгата за оплаквания и да се оплача.
        От опашката се провиква старец:
        - А така моето момче. И напиши, че се огъват!..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
          В спешното докарали бай Иван с тежки изгаряния. След като му оказали първа помощ му направили рентгенова снимка. Докторът като видял снимката учуден попитал пациента:
          - Но вие имате повече счупвания, отколкото изгаряния, как е възможно?
          - Възможно е докторе, гасиха ме с лопата.

          Коментар


          • Средна възраст е, когато не те интересува, къде отива жена ти, важното е да не те влачи с нея.
            http://milom.blog.bg/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение

              Не . Прочети мненията за троянския кон, под предното мое и в същия контекст раздели думата курниз на 2 равни части .
              не думай!
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                демек, било е перде?
                Не . Прочети мненията за троянския кон, под предното мое и в същия контекст раздели думата курниз на 2 равни части .

                Коментар


                • destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	a.jpg
Views:	1
Size:	28.8 КБ
ID:	3218928

                    Коментар


                    • Шофьорът на камиона, сменяйки гумата в студената зимна нощ, си мислеше:
                      - По дяволите! Казваше ми мама: учи, сине, да станеш гинеколог - и парите ти в джоба, и ръцете ти на топло.,,

                      Коментар


                      • В спешното докарали бай Иван с тежки изгаряния. След като му оказали първа помощ му направили рентгенова снимка. Докторът като видял снимката учуден попитал пациента:
                        - Но вие имате повече счупвания, отколкото изгаряния, как е възможно?
                        - Възможно е докторе, гасиха ме с лопата.

                        Коментар


                        • http://gospodari.com/%D0%B3%D0%B0%D1...deo129375.html

                          Коментар


                          • Отидох да ловя риба, ей така… да разпусна малко. По едно време цигарите ми свършиха и се сетих, че сина ми вчера си забрави неговите в колата ми, запалих си… и като започна да кълве… акули, русалки, делфини, Лох Нес чудовища!!..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение
                              Под троянския кон имало висящо парче плат, за да прикрива входа в корема. Сега разбирам, че това парче плат се е държало на курниз.
                              демек, било е перде?
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Под троянския кон имало висящо парче плат, за да прикрива входа в корема. Сега разбирам, че това парче плат се е държало на курниз.

                                Коментар

                                Working...
                                X