IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • АКТУАЛЕН - На вчерашните избори в Турция Али Реза попитал служителя от изборната секция:
    - Бихте ли ми казали, моята жена гласува ли ?
    Служителят след като попитал за името и проверил и отговорил:
    - Да, господине, преди два часа.
    Али Реза натъжен казал:
    - Ако бях дошъл преди два часа щях да я видя .
    Човекът от комисията се зачудил и попитал:
    - Не ви разбрах, вие не живеете ли заедно?
    Али Ръза :
    - Не, тя умря преди 10 години.
    .....
    И те така, за демокрацията..

    Коментар


    • - Докторе, имам мигрена.
      - С какво изкуство се занимавате?
      - С никакво - шлосер съм?!
      - Значи не е възможно да имаш мигрена. Най-много да те цепи кратуната...

      Коментар


      • Друг островен експеримент, съветски виц:

        Оставили на различни острови по двама мъже и една жена от няколко нации. След година ги посетили да видят как я карат.

        Англичаните още си седели на куфарите с гръб един към друг. Че фаче? - Вие не ни запознахте...

        При французите: веселба, деца тичат наоколо... Как я карате? - А, добре, единия ден Жан ми е любовник, следващия ден - Пиер.

        При евреите гледат... две жени и двама мъже... Ба си?!! - Трудно беше, но намерихме...

        На руския остров единият мъж говори от катедра, а другия от един стол отсреща ръкопляска. Кво стаа, как я карате? - А, добре, днес аз съм председател, утре - той. А къде е жената?! - Народът работи в полето.
        Last edited by П.Ф.Изеров; 25.06.2018, 00:00.

        Коментар


        • Футбол :-)
          Световно по футбол И така уважаеми зрители, мачът между отбора на света и бъдещия световен шампион Германия започва! От бялат...

          Коментар


          • Провеждат експеримент.
            На два съседни острова са настанени хора.На единия остров 25 мъже и една жена, а на другия 25 жени и един мъж. След една година отиват да видят резултатите.Първо отиват на острова с 25 мъже и една жена.Гледат - целият остров подреден, всичко изчистено, палмите подрязани, пътечките посипани с пясък.Седи жената на трон и крещи:
            –Пешо, аз на теб с какъв пясък ти казах да посипеш пътечките?
            –С червен....
            –А ти с какъв ги посипа?
            –С жълт.
            –Ти кой беше в списъка за секс?Пети?Вече си двадесет и пети....
            Отиват на другия остров.Гледат - всичко мръсно, палмите изпочупени, пълен хаос.На върха на една палма се е качил мъжът, а жените са я обсадили и крещят:
            –Гошооооо, слизай вече, пет минути минаха...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              ЗЛАТЕН- -Как си приятел?
              -А бе неприятности в къщи.
              -Защо,какво става?
              -Ами наказах жената без секс за един месец,но да вземе един простак да се яви и да отмени наказанието!..
              Споко, пичъ. Ако слушаш...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
                http://corner.dir.bg/news.php?id=16591422 българският футболен съюз внесе официално цялата документация по кандидатурата си за домакинство на мачове от ЕВРО 2020.
                ...и ще кандидатства по документи. Така, административният капацитет на управляващите няма да остане неупотребен.

                Коментар


                • ЗЛАТЕН- -Как си приятел?
                  -А бе неприятности в къщи.
                  -Защо,какво става?
                  -Ами наказах жената без секс за един месец,но да вземе един простак да се яви и да отмени наказанието!..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                    Доста хора са виждали летящи чинии...
                    - повечето от тях са женени.
                    А аз полувидях, полуусетих един път една летяща вилица към окото ми, с вилите напред и, ако не беше необяснимият рефлекс на ръката ми, сега да съм едноок.
                    Е, аз си бях виновен, ма не чак толкова, че гаджето ми да иска да има едноок мъж.
                    Last edited by П.Ф.Изеров; 23.06.2018, 18:28.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                      Доста хора са виждали летящи чинии...
                      - повечето от тях са женени.

                      Коментар


                      • Доста хора са виждали летящи чинии...
                        - повечето от тях са женени.
                        http://milom.blog.bg/

                        Коментар


                        • Децата обичат панди .........нали ?

                          Коментар


                          • Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар










                            • Как е сексуалният ти живот?
                              -Като Coca-Cola
                              -Пенлив и сладък?
                              -Не. В началото беше нормален, а след това стана Light и сега е Zero...

                              Коментар


                              • Дядо чете лекар¬ствата и съставките им в аптеката:
                                – „Фе-нил-амин“, „Ал-киламин“…
                                – Какво, дядо, не ти харесват цените ли? – пита го аптекарят.
                                – Не. Не ми харесва, че всички свършват на „Амин“…

                                Коментар

                                Working...
                                X