IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Момичета, пролетта дойде.
    - Мисля, че дойде време.. За разделно хранене:
    - Сутрин с Пешо, обяд с Гошо, вечер с Тошо!

    Коментар


    • В училището учителката задала въпрос на класа: какво работят вашите родители? На Петя баща й - шофьор, на Гошко майка му - доктор, а Иванчо отговаря: - А тати работи в стриптийз клуб - музикант. Учителката изпада в ужас и вечерта отива на гости на семейството. Вратата се отваря, бащата - дребен, плешив тип с големи кръгли очила, в апартамента навсякъде висят кабели, тонове микросхеми. Учителката го пита: - Вашият син, Иванчо, каза че работите в стриптийз клуб - музкант? Ама вярно ли е? Таткото отговаря: - А Вие мислите ли, че първокласник ще разбере, че баща му е специалист по протоколи TCP/IP в ethernet мрежите, на микро ниво?

      Коментар


      • Какво да вее?!?

        Коментар


        • Най-накрая правилно изписване на името на тая фирма.




          Коментар


          • Отива змията при лъва:
            - Искам да се оплача!
            - Да?
            - Слонът ме изнасили!
            - Как?!
            - Ей, така....Извратено....Вкара си члена в устата ми.
            - Има ли свидетели на това гнусно деяние?
            - Да...Мармозетката.
            Викат мармозетката:
            - Ти видяла ли си подобно нещо?
            - О, да!...Такава ерекция!...Такъв оргазъм!
            Викат и слона:
            - Разказвай, как си изнасилил змията?
            - Каква змия съм изнасилил?!...Ние с мармозетката отдавна имаме чувства и решихме да го направим.
            - А змията?
            - Змията я ползвах като презерватив....

            Коментар


            • Коментар


              • https://www.facebook.com/brato.bg/vi...8348657843702/

                Коментар


                • На срещите на съученици след 25-30 години веднага си личи, кой как се е учил и какво е постигнал в живота. Двойкаджиите имат само 2 неща - кола и къща, тройкаджиите имат 3 неща - кола, къща и вила. Виж, отличниците имат цели 6 неща - очила, проклета жена, лоши кредити, преждевременно оплешивяване, мигрена и златен медал от бронз...

                  Коментар


                  • Мъж в секс магазин: - Искам надуваема жена... Продавачът: - О, тъкмо пристигна нов модел, просто шик - пълен реализъм на тялото, стонове, драскотини, ухапвания... няма да съжалявате! На следващия ден пристига мъжът и връща куклата. Продавачът: - Какво, не стене ли? - Е, стене... - Какво, не драска ли? Не хапе ли? - Да, драска и хапе... - Е, какво тогава? Мъжът, почти плачейки: - Не ми пусна...

                    Коментар


                    • Руският военен марш от времето преди и на ПСВ, "Прощание славянки".
                      https://m.youtube.com/watch?v=PDFQjr8zkDk

                      Ние групата го пеехме така и марширувахме в коридора на учебното заведение, Ленинград; текст народен:
                      "На дворе зацветает акация,
                      Я сегодня сама не своя...
                      У меня началась менструация,
                      Значит я не бере-мен-ная!"

                      И набивахме крак в коридора
                      Добре, само трима бяхме.
                      Last edited by eta orel; 16.05.2019, 14:38.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Буахахаха, Жека, това е велико - пр-те на тоя са готови за герП - ще измислят нови имена на акциите с Цвъ Цвъ
                        Така е, който прие правилните ХАПЧЕТА!!

                        Коментар


                        • Швейцарски хуморист, по повод прясното криминализиране на абортите в Алабама, Сащ :

                          "Излиза, че в някои щати в Америка отсега нататък единственият начин да се отървеш от нежелана бременност е ... да изчакаш то да порасне, да тръгне на училище и да бъде застреляно от съученик."

                          Коментар


                          • Буахахаха, Жека, това е велико - пр-те на тоя са готови за герП - ще измислят нови имена на акциите с Цвъ Цвъ Разсмя ме, благодаря
                            да не съм офф, ето един виц за любимия ми клуб - самоиронията е хубаво нещо

                            Както се разхождали в Подуене, Мечо Пух и Прасчо намерили едно буренце с мед. Мечо Пух веднага го сграбчил и наченал лакомо да яде. Прасчо попитал:
                            - Ами аз?
                            - Наблизо е музеят на "Левски". Отиди и донеси една купа да ти пресипя, щедро му предложил Пух.
                            И тогава Прасчо се разплакал
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Коментар








                              • Dave Archer

                                Коментар

                                Working...
                                X