IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Три двойки - женени от 30 години, женени от 5 години и младоженци - искат да станат членове на църква. Пасторът им казва: - За да станете членове на църквата, трябва да издържите 2 седмици без да правите секс. Така ще знаем, че вашата вяра е по-силна от животинските ви инстинкти. След 2 седмици идват трите двойки и пасторът ги разпитва. Старата двойка: - Не беше никакъв проблем. Пита женените от 5 години: - Ами първата седмица беше добре, но на втората с жена ми спахме отделно, за да не се изкушаваме. Пита и младоженците, мъжът отговаря: - Ами не можахме да издържим 2 седмици? - Поддадохте ли се на изкушението? - Да, преди няколко дена жена ми се опитваше да стигне една консерва с царевица на най-горния рафт, изтърва я и се наведе да я вземе. Като я видях и... не се сдържах. - Съжалявам да го чуя, синко. За съжаление, вече не сте добре дошли в църквата. - Няма ядове, ние вече и в Билла не сме добре дошли...

    Коментар



    • Коментар


      • Грузинец спасил арменец от удавяне в Каспийско море и за благодарност арменецът вади спестовна книжка и я подава на грузинеца. Грузинецът казал:
        - За какво ми е, аз не мога да тегля от нея!
        А арменецът казал:
        - Нищо, ще внасяш...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Един китаец отишъл в съвета в Русия да иска разрешително да продава ябълки. Влязъл в указания офис и изложил молбата си: - Аз иска разрешение плодава яблаки! Служителят го попитал: - Само ябълки ли ще продавате, чушки, зарзават, някои други неща например? - Не, само яблаки! - Е, какви са тези ябълки? - Тути флути-отговорил припряно китаецът. - Дай ми тогава една с дъх на киви. Китаецът бръкнал в чувалчето и ровейки в него заговорил: - Яблака киви, яблака киви - заповядай! Служителят отхапал, обърнал се към колегата си и учудено възкликнал: - Я, киви бе мамка му стара! - Дай ми една да е с дъх на банан - рекал другият служител. Китаецът отново повторил процедурата: - Яблака банан, яблака банан - заповядай! - Бре мамка му жълта, банан бе, мирише на банан! Писнало му на другият служител, който рекъл: - Дай една, но да ми мерише на пиче! - Яблака пиче, яблака пиче-заповядай. Отхапал служителят и с насмешка се обърнал към китаеца: - Какво пиче бе, тая ябълка мирише на лайна! Китаецът го погледнал учудено и казал: - Ами, завълти яблаката бе хитлец!
          Ашкоолсун Кире, падна ми мифката!

          И това ще мине ...

          Коментар


          • Преслава съобщила, че първата дума на детето и е Тата. Втората и третата са Оп и Са.
            И това ще мине ...

            Коментар


            • - Тате, ти защо се ожени за мама?
              Бащата се обръща към съпругата си и казва:
              - Виждаш ли, даже детето се чуди...

              Коментар







              • - Къде ви е началникът?
                - Обядва по това време…
                След два часа:
                - Дойде ли?
                - Не…
                - По колко часа обядва?
                - Де да знам, той днес е отпуска, може да си обядва, колкото си иска…

                Майката води момчето си на лекар и казва:
                -Докторе, погледнете моля какво става с пишлето му.
                Докторът:
                -Такаааа....от този момент нататък пишлето ще наричаме член и започваме да лекуваме трипер.



                Майка ми само с един шамар успяваше да ми отвори чакрите, да ми стабилизира кармата, да ми изчисти аурата и да пестим от психолог.

                Мили дами, не раждайте от чужденци! Подкрепете местните производители!

                Коментар


                • - Здравейте! Добре дошли на семинара "Как да спечелим сто хиляди лева за един ден"!
                  Ръкопляскания в залата.
                  - А сега ми кажете, колко платихте за участие в семинара?
                  - 100 лв.
                  - А колко човека има в залата?
                  - 1000.
                  - Благодаря! Семинарът завърши.,,

                  Коментар


                  • Експресно тръгване от работа... На вила със секретарка... Коняк. Бонбони. Споделен душ. И после... Безумие... Безумие... След това чинно прибиране вкъщи. Изморен поглед. Обичайна целувка. И молба към милото: "Моля те слагай вечерята, днес се изморих като куче..." Жената се мотае в кухнята. Котлети. Бира. Десерт. Бламанже. В леглото грейка лежи. Екранът на телевизора се отразява в очилата. Жената мърка: "Как те чаках... Цял ден мечтая за този момент, когато ще съм с теб..." И внезапно - есемес. И ти бос, бързо се прокрадваш в тоалетната за да прочетеш на спокойствие: "Обичам те! Мислиш ли за мен? Какво вълшебство беше днес, колко възсторг ни подари любовта! И този фантастичен, незабравим оргазъм..." Такава сласт! И задоволство...Не е ли това Раят? И ти бързо изтриваш есемеса. Поправяш пижамата... Трябва да си много внимателен в бъдеще...Вярно, зад прозореца и в душата ти е пролет, но не дай Боже милото да надуши... А жената с хладен тон те посреща в спалнята: "Защо взе в тоалетната моя телефон?".

                    Коментар


                    • Един китаец отишъл в съвета в Русия да иска разрешително да продава ябълки. Влязъл в указания офис и изложил молбата си: - Аз иска разрешение плодава яблаки! Служителят го попитал: - Само ябълки ли ще продавате, чушки, зарзават, някои други неща например? - Не, само яблаки! - Е, какви са тези ябълки? - Тути флути-отговорил припряно китаецът. - Дай ми тогава една с дъх на киви. Китаецът бръкнал в чувалчето и ровейки в него заговорил: - Яблака киви, яблака киви - заповядай! Служителят отхапал, обърнал се към колегата си и учудено възкликнал: - Я, киви бе мамка му стара! - Дай ми една да е с дъх на банан - рекал другият служител. Китаецът отново повторил процедурата: - Яблака банан, яблака банан - заповядай! - Бре мамка му жълта, банан бе, мирише на банан! Писнало му на другият служител, който рекъл: - Дай една, но да ми мерише на пиче! - Яблака пиче, яблака пиче-заповядай. Отхапал служителят и с насмешка се обърнал към китаеца: - Какво пиче бе, тая ябълка мирише на лайна! Китаецът го погледнал учудено и казал: - Ами, завълти яблаката бе хитлец!

                      Коментар


                      • "Пет години се изтърколиха бързо, но не са и много. Много съм впечатлен и от обиколките по заводите. България пак се завърна така както е била преди 1944 г. – индустриална държава. Сега където минете, завод до завод. Всичко произвежда, голямата част заминава за износ, това държи БВП висок”, заяви Борисов.

                        Коментар


                        • Интересни имена има в Китай...

                          http://www.vickersventure.com/dr-hui-che/

                          Коментар




                          • Ре - волюция!

                            Коментар


                            • Двама приятели и си говоря:
                              - Чух, че си си построил къща? Кой я строи?
                              - Некви пед@раси!
                              - Ъ!?! В смисъл?
                              - Ми извиках бригада да налеят основите. Наляха ги и си заминаха. После дойде бригада зидари и викат "Абе кои пед@раси са ти наливали основите?". После дойде бригада мазачи и те викат "Абе кои пед@раси са зидали тука?", после дойдоха бояджиите и те викат "Абе кои пед@раси са мазали тука?". Те така, излиза че къщата ми е строена от "пед@раси".

                              Коментар


                              • Съвет от женен мъж.
                                Ако жена ви мълчи, по-добре не я прекъсвайте.
                                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                                Коментар

                                Working...
                                X