IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
    И тоава всичкото в една жена или по принцип?

    Разбира се, че в една

    Коментар


    • И тоава всичкото в една жена или по принцип?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Марио Ма, браво, турнах ти плюса, Ареса ми - кога не си дежурна по долап при "г-н Донев", имаш попадения. Браво!

        Може би ще те шокира, но има жени, които шофират добре, нямат нужда от парите ти; имат собствено мнение, обичат секса, не говорят по време на филм, а когато говорят е това, което мислят.

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	F60C6B4B-D732-48F4-A7D3-F01F490E06F6.jpeg
Views:	4
Size:	768 Bytes
ID:	3547193
          Attached Files

          Коментар


          • Марио Ма, браво, турнах ти плюса, Ареса ми - кога не си дежурна по долап при "г-н Донев", имаш попадения. Браво!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Из стенограмата от извънредното заседание на Министерския съвет заради опасността от коронавирус:

              Бойко Борисов: Какво става сега, барем един болен открихте ли?
              Кирил Ананиев: Нито един, г-н премиер...
              Борисов: Номера ли ми правите? А? Като оня от АПИ?! За Волуяк винетка...Само ния немаме болен. Цела Европа вече мисли, че криеме. Че професора фалшифицира изследвания...
              Проф.Кантарджиев: Обидно е...
              Томислав Дончев: Направихме всичко възможно, г-н премиер. Няма болни...
              Борисов: Начи не ме интересува. Сега е...колко...Девет и двайсе. До пет и двайсе да има един болен! Шото много лесно мога да ви оправа...
              Дончев: Имам една идея, но още избистрям детайлите.
              Борисов: Айде казвай, не ме изнервяй...Избистрял...Да не си у Бистрица...
              Дончев: Можем да заразим някой и да го представим публично. Може и с глашатая, който предложихте за винетките. Да пътува с медицински екип и да го показваме. Задължително трябва да го види дипломатическият корпус и чужди медии да го отразят...
              Борисов: Е, кой да заразиме...Иначе има хлеб в предложението...
              Красимир Каракачанов: Може някой военен на кадрова служба. От една страна само играят карти, а от друга саможертвата е техен дълг, щом родината е в...нали...Трябва да се мисли националноотговорно...
              Младен Маринов: Дали да не е клошар?
              Борисов: Младене, млъкни. Мисля...
              Николай Нанков: А откъде ще вземем вируса?
              Екатерина Захариева: Мога да разговарям с китайския посланик, да го помоля да ни пратят една ампула от Ухан с дипломатическа поща...
              Борисов: Евала, Кате, върти на жълтия....Бай Киро, задрема ли?
              Ананиев: Съвсем не, г-н премиер.
              Борисов: Бай Киро, слушай ме убаво сега и нема да се плашиш. Ти си убав, разбран човек. Знаеш, че вирусът ходи по старци най-много. Ти си тука доайен, къде казват некои. Дет се вика - поживел си си. Жена, деца, внуци, ял си, пил си. Викам тебе да те заразиме.
              Ананиев: Ама, аз...
              Борисов: Мое да го изкараш на крак бе. Здравен министър си. Къде се чуло и видело здравен министър да е умрел от коронавирус. Само ако имаше при Станишев и Орешарски...
              Ананиев: Но все пак...
              Борисов: Ако стане нещо - двайсе заплати и орден "Кирил и Методий"...коя, коя...втора степен. Разбрахме ли се?
              Ананиев: Ми...добре
              Борисов: Айде, бегайте, че огладнех...

              Коментар



              • Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  буахахаха, цитатът на деня - браво, имало и мислещи хора!
                  Двата вируса били сходни и повечето предпочитат да се сдобият с него по старомодният начин. (Aнaнд Рaнгaнaтaн, прoфecoр пo гeнeтикa в Държaвния унивeрcитeт „Джaвaхaрлaл Нeру“ в Дeлхи и нeгoвитe кoлeги публикувaхa дoклaд зa изcлeдвaнe нa китaйcкия кoрoнaвируc. Тe ca oткрили, чe тoй ce e oбрaзувaл oт двa рaзлични видa кoрoнaвируc, чecтo cрeщaн cрeд живoтнитe (прилeпи и змии), кaктo и oт чeтири вируcoпoдoбни влoжки, хaрaктeрни зa ХИВ.)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 허 세-jose Разгледай мнение

                    Този за рапани ли ще се гмурка...

                    81 хиляди са заразени с новия Коронавирус и всички искат да носят предпазна маска.
                    38 милиона са заразени с вируса на СПИН и малцина искат да използват презерватив.
                    буахахаха, цитатът на деня - браво, имало и мислещи хора!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                      Този за рапани ли ще се гмурка...

                      81 хиляди са заразени с новия Коронавирус и всички искат да носят предпазна маска.
                      38 милиона са заразени с вируса на СПИН и малцина искат да използват презерватив.
                      Състраданието не е добродетел

                      Коментар


                      • Нямам какво да добавя.

                        Коментар


                        • https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.n...62&oe=5EB8BDA3
                          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                          Коментар


                          • Смях! Испания искала да злепостави Борисов заради тежките преговори в ЕС за бюджета

                            http://onovini.eu/2020/02/%D1%81%D0%...D7zuZyukEFpYHc

                            Коментар


                            • Въпрос към радио "Ереван": - Защо толкова често има интервюта с Бойко Борисов?
                              Отговор на радиото:
                              - Защото толкова често си сменя мнението...

                              Коментар


                              • Почакай!Не е това, което си помисли. Вгледай се внимателно












                                Коментар

                                Working...
                                X