IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чак , когато стъпи на кантара Мими разбра , че кравата върху шоколада е предупреждение а не реклама..

    Коментар


    • Скоро ще стане една година от началото на двуседмичната карантина.
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Журналист прави анкета в парка. Среща някакъв циганин и го пита:

        - Извинете, какво е вашето хоби?

        - ???!

        - Какво най-много обичате да правите?

        - Да пуша!

        - Това не е хоби, а порок! Нещо друго кажете!

        - Най-много след цигарите, обичам да го вкарвам на Айшето. Идва ми да влизам целия вътре, бате. Само главата да ми е отвънка...

        На журналиста му станало забавно и попитал:

        - Е, що па главата да ти е вънка?!

        - Да пуша бе, брато... да пуша!

        Коментар


        • Няма нужда от дълги мотивиращи лекции или речи


          Коментар


          • Економическа логика

            Коментар


            • Изпит за приемане в ДАНС.
              Комисията пита колко е 2х3.
              Кандидат 1:4. пак го питат - 4 - тъп но упорит - приет
              Кандидат 2: 4, пак го питат -5, тъп но има прогрес - приет
              Кандидат 3: 6, пак го питат - 6, знае - да се провери откъде и да се докладва, отхвърлен
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Габровско тинейджерче има рожден ден и пита баща си къде ще е най ефтино да го отбележи?
                -На календара момче, и с молив!!!

                Коментар


                • Голяма част от ваксиниралите се с "Астрата" вече се оплакват...
                  че е тръгнала ръжда по веждите...

                  Коментар


                  • Един як ревнивец подозирал,че съпругата му кръшка със съседа. Излъгал я,че заминава в командировка,а се скрил под леглото. Не след дълго неверницата и комшията влезли в апартамента и се тръшнали на кревата! Жената казала:
                    - Веско,искам да имам дете от тебе!
                    Оня й отговорил:
                    - Ама,Мими - ти сигурно не умееш да повиваш!
                    Мадамата се разпалила:
                    - Кой,аз ли? Представи си,че си бебе! Сега ще те повия с чаршафите!
                    Като свършила тая работа,рекла:
                    - А сега,отивам до кухнята да потърся биберон!
                    Когато излязла от стаята,мъжът й изскочил изпод леглото. Надвесил се с огромните си мускули над комшията и казал нежно:
                    - А-гу! А-гу!
                    А после се провикнал:
                    - Мими! Идвай бързо! Трябва да преповиеш Веско,че се насра до ушите!

                    Коментар


                    • Не мога да кажа “не” на жена, която казва “да”

                      житейска мъдрост

                      Коментар



                      • Един похотлив дядка отишъл на публичен дом. Избрал си мацка и й казал:
                        - Не мога да правя вече секс! Но искам поне да си мушна пръста,за да ти се порадвам на котенцето!
                        Тя му отговорила:
                        - За тези пари можеш да правиш каквото искаш!
                        И така,клиентът си вкарал показалеца и започнал да го движи напред-назад. Компаньонката постепенно взела да се възбужда все повече и повече! По едно време закрещяла силно:
                        - О,Боже! Свършвам! След малко - ще се разтека като река!
                        Дядката казал стреснато:
                        - Чакай малко!
                        Измъкнал си пръста и за огромно учудване на своята партньорка - надянал върху него презерватив! След,което,видимо успокоен го вкарал обратно! Оная го изгледала като гръмната и се зачудила:
                        - Ама,какво ти става? Да не мислиш случайно,че ще забременея от пръста ти?!
                        Клиентът обяснил:
                        - Не,разбира се! Но на тая възраст - влагата е убийствена за. моя артрит!

                        Коментар


                        • И внимателно с техниката:
                          Детски глас:
                          - Ало, аварийната служба ли е? Тука в нашия блок асансьорът заседна, с един чичко и една лелка вътре. Ако се съди по стоновете, лелята е тежко ранена...






                          Коментар


                          • Разтревожен мъж влязъл в кабинета на психиатър:
                            - Докторе,помогнете ми! Аз съм стресиран до краен предел!Имам чувството,че всеки момент ще полудея! Всяка вечер жена ми отива в бара на Генади. Там се запознава с различни мъже и после отива да се чука с тях в тоалетната! Боже,мой! Нервите ми вече не издържат! Чудя се дали вече не съм откачил напълно!
                            Психиатърът посочил един стол:
                            - Седнете,моля! По-спокойно! Нека започнем отначало. Как изглежда жена Ви? И къде точно се намира барът на Генади?

                            Коментар



                            • - Разбира се, че няма да се смея! – казала сестрата.
                              – Аз съм професионалист! За повече от двадесет години, никога не съм се смяла на пациент.
                              - Добре тогава! – казал Боб и си свалил гащите, разкривайки най-малката мъжка част, която била виждала сестрата. На дължина и дебелина била почти идентична с батерия AAA.
                              Сестрата опитала да се въздържи, но не успяла и се разсмяла. Чувствайки се ужасно, че се е разсмяла, тя се стегнала доколкото могла:
                              - Толкова съжалявам, не знам какво ми стана. Обещавам като сестра и жена, че това повече няма да се повтори. Сега моля, кажете ми какъв е проблемът?
                              - Ами подул се е!

                              Коментар



                              • Коментар

                                Working...
                                X