IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аврам към Моше: "Спя с жената на равина, ако можеш да го задържиш поне час след службата..."
    Като добър приятел, Моше държал равина колкото могъл с тъпи въпроси, но накрая му станало гузно и си признал защо го прави.
    Равинът: "Синко, аз съм вдовец, но ти бързо се прибирай у вас!"..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
      - Ами ... Не знам...
      - Абе аз що не взема да ти тегля една патка?
      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

      Коментар


      • От ЦИК съобщиха, че са готови с преброяването на бюлетините и изборните резултати, но ще изчакат до провеждането на вота!

        Коментар


        • Коментар


          • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
            Група мотористи карат към поредния събор, когато виждат едно младо момиче се готви да скочи от мост. …
            Няколко скитника виждат младо момиче се прехвърлило през парапета се готви да скочи виадукт. Един от тях казва:
            - Вижте как ще я спася тази.
            Отива към нея и я пита:
            - Извинете, може ли за момент? Виждам искате да приключите с живота си. Аз отдавна не съм бил с жена. Преди да скочите да ми направите една услуга?
            Момичето го поглежда с отвращение:
            - Какво? На теб? Виж се как изглеждаш. Миришеш, не си се къпал от месеци. Махай се от тук ако не искаш да те пребия!
            На което скитника отговаря:
            - Добре, добре всичко разбах. Аз тогава ще отида да те чакам долу.


            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              В-к СЕГА -
              "На фона на тревожните новини здравният министър проф. Костадин Ангелов издаде заповед с промени в действащите в момента противоепидемични мерки. Противно на здравия разум, в нея няма ограничения, а облекчения - министърът разпорежда от 1 април да се махне забраната за цирковете и те могат да отворят точно за деня на шегата при запълване на капацитета до 30% за закритите помещения и до 50% за откритите. Решението за отваряне на цирковете не произтича от някакви медицински съображения, а е резултат от среща на техни представители с министъра."





              То шега, но на 8-те хилди днес в болницата и на близките на 200-тата починали само вчера надали им е до шеги

              Коментар


              • В-к СЕГА -
                "На фона на тревожните новини здравният министър проф. Костадин Ангелов издаде заповед с промени в действащите в момента противоепидемични мерки. Противно на здравия разум, в нея няма ограничения, а облекчения - министърът разпорежда от 1 април да се махне забраната за цирковете и те могат да отворят точно за деня на шегата при запълване на капацитета до 30% за закритите помещения и до 50% за откритите. Решението за отваряне на цирковете не произтича от някакви медицински съображения, а е резултат от среща на техни представители с министъра."






                Коментар



                • Две съседки на село си разговаряли през плета. Едната рекла:

                  - Голям берекет тази година. Представи си само, наредила се е една царевица с ей такива големи мамули - и показала ръката си до лакътя.

                  А отсреща гледала трета жена, която не чувала какво си говорят, но като видяла жеста, веднага се провикнала:

                  - Къде живей тоз, ма?..

                  Коментар


                  • Днес се навършва една година от битката за тоалетна хартия пред Кауфланд!

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Група мотористи карат към поредния събор, когато виждат едно младо момиче, което се готви да скочи от мост. Джордж – водачът, едър плещест мъжага на 53, слиза от мотора, минава край групата зяпачи и полицая, който се опитва да убеди момичето да не скача от парапета и казва:

                        – ‘ей, малката, к‘о прайш тука на парапета?

                        Обляна в сълзи тя казва:

                        – Смятам да се самоубивам.

                        Той не искаше да изглежда чувствителен, но пък и не искаше да пропусне възможността да стане герой и затова я попита:

                        – Добре де сладурче, защо преди да скочиш не дадеш на стария Джордж, най-хубавата си последна целувка?

                        И така, без въобще да се замисли, тя го направи… това беше дълга, дълбока, спираща дъха целувка последвана веднага от още една, дори по-добра от първата. След като задъхани приключиха, Джордж получи поздравления от приятелите си мотористи, зяпачите и даже от полицая. След това той каза:

                        – Страхотно. Това беше най-хубавата целувка, която съм получавал, мила и ти се каниш да загубиш такъв истински талант. С това можеш да станеш известна ако тръгнеш с мен. Защо трябва да се самоубиваш?

                        – Родителите не ми дават да се обличам като момиче.

                        От тук нататък не е ясно дали тя е скочила от моста или е била бутната…

                        Коментар


                        • “Нощ... В леглото...
                          Той:
                          -Скъпа, хайде да правим любов?
                          -О-ох не мога.
                          -Защо не можеш? Какво има?
                          -Котарака...
                          -Какво котарака?
                          -Ще ни гледа. Не искам...
                          Мъжът става, взима котката и я изхвърля в хола.
                          -Скъпа, ето котката я няма тука...
                          -Хамстера...
                          -КАКЪВ ХАМСТЕР БЕ МИЛА? КАКЪВ ХАМСТЕР? ХАМСТЕРА Е в кухнята.
                          -Искам хамстера да гледа...
                          Мъжът става и нервно донася хамстера, заедно с клетката му.
                          -Ето хамстерът е тука!
                          -Не мога-а-а!
                          -Защо не можеш МА???
                          -Хамстерът не гледа...
                          МЪЖЪТ СТАВА, ИЗМЪКВА ХАМСТЕРА ОТ КЛЕТКАТА СТИСКА ГО СИЛНО И КРЕСВА:
                          -Защо не гледаш бе? ГЛЕДАЙ!
                          С тънко гласче хамстерът изпищява:
                          -Без котарака не е интересно...”

                          Коментар



                          • “Един човек влиза в заведение. Отива на бара, а там вместо барман зад плота стои робот и го пита:

                            - Колко е Вашето IQ?

                            - 150 – казва посетителят.

                            Роботът веднага му сипва 15-годишно уиски и започва разговор за квантова механика, нанотехнологии, нелинейни диференциални уравнения и т.н.

                            Човекът останал много впечатлен от вечерта и затова на другата вечер решава да тества робота. Когато роботът го пита за неговото IQ, той казва - 90.

                            Роботът му сервира бира и го заговаря за футбол, любими ястия, карти, жени и пр.

                            Все така заинтригуван, човекът на следващата вечер отново пристига, влиза и на обичайния въпрос отговаря: 0 (нула).

                            Роботът веднага налива двойна ракия и с намигване му прошепва:

                            - И ся к’во прайм на 4-ти април? Пак сме за ГЕРБ, нали?“..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
                              - Какво е общото между диарията и електромобилите?

                              - Страхът, че няма да стигнеш до вкъщи...

                              Предимството на някои от тях е в пространството, което предоставят...

                              Коментар


                              • - Какво е общото между диарията и електромобилите?

                                - Страхът, че няма да стигнеш до вкъщи...

                                Коментар

                                Working...
                                X