IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На Земята има две глобални опасности:първата е червено копче в черен куфар .Втората: нова Китайска кулинарна рецепта със застрашени животински видове .

    Коментар


    • - Г-н Иванов, извиках ви в училище, за да се съобщя за поведението на сина ви - държи се безобразно и изключително нахално.
      - Ми той и в къщи е същото лайненце, ама аз не ви викам да се оплаквам.

      Коментар


      • ами е-и си телефона тогава...

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	ab.jpg
Views:	1
Size:	41.6 КБ
ID:	3734393
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Коментар


            • Магазин преди 9.09.44-отгоре пише "Бай Пешо",а вътре -месо, пилета, колбаси!
              Магазин след 9.09.44-отгоре пише"Месо,пилета,колбаси",а вътре-бай Пешо!
              Всичко нямаше!!!

              Коментар


              • ПРЕЗ СОЦА!
                Мъж влиза в магазин и пита:
                -Другарко, ама вие месо нямате ли?
                Продавачката отговаря:
                -Другарю, четете табелите! В нашия магазин няма риба! Месо няма в съседния магазин!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение

                  - Ами ... Не знам...
                  - Абе аз що не взема да ти тегля една патка?
                  Език обичам повече!

                  Коментар


                  • Аврам към Моше: "Спя с жената на равина, ако можеш да го задържиш поне час след службата..."
                    Като добър приятел, Моше държал равина колкото могъл с тъпи въпроси, но накрая му станало гузно и си признал защо го прави.
                    Равинът: "Синко, аз съм вдовец, но ти бързо се прибирай у вас!"..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                      - Ами ... Не знам...
                      - Абе аз що не взема да ти тегля една патка?
                      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                      Коментар


                      • От ЦИК съобщиха, че са готови с преброяването на бюлетините и изборните резултати, но ще изчакат до провеждането на вота!

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                            Група мотористи карат към поредния събор, когато виждат едно младо момиче се готви да скочи от мост. …
                            Няколко скитника виждат младо момиче се прехвърлило през парапета се готви да скочи виадукт. Един от тях казва:
                            - Вижте как ще я спася тази.
                            Отива към нея и я пита:
                            - Извинете, може ли за момент? Виждам искате да приключите с живота си. Аз отдавна не съм бил с жена. Преди да скочите да ми направите една услуга?
                            Момичето го поглежда с отвращение:
                            - Какво? На теб? Виж се как изглеждаш. Миришеш, не си се къпал от месеци. Махай се от тук ако не искаш да те пребия!
                            На което скитника отговаря:
                            - Добре, добре всичко разбах. Аз тогава ще отида да те чакам долу.


                            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              В-к СЕГА -
                              "На фона на тревожните новини здравният министър проф. Костадин Ангелов издаде заповед с промени в действащите в момента противоепидемични мерки. Противно на здравия разум, в нея няма ограничения, а облекчения - министърът разпорежда от 1 април да се махне забраната за цирковете и те могат да отворят точно за деня на шегата при запълване на капацитета до 30% за закритите помещения и до 50% за откритите. Решението за отваряне на цирковете не произтича от някакви медицински съображения, а е резултат от среща на техни представители с министъра."





                              То шега, но на 8-те хилди днес в болницата и на близките на 200-тата починали само вчера надали им е до шеги

                              Коментар


                              • В-к СЕГА -
                                "На фона на тревожните новини здравният министър проф. Костадин Ангелов издаде заповед с промени в действащите в момента противоепидемични мерки. Противно на здравия разум, в нея няма ограничения, а облекчения - министърът разпорежда от 1 април да се махне забраната за цирковете и те могат да отворят точно за деня на шегата при запълване на капацитета до 30% за закритите помещения и до 50% за откритите. Решението за отваряне на цирковете не произтича от някакви медицински съображения, а е резултат от среща на техни представители с министъра."






                                Коментар

                                Working...
                                X