IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Руса мацка пита приятелката си:
      - Муцка, да те питам нещо? Един колега в службата, който е ваксиниран срещу Ковид, каза, че ако му направя свирка и гълтам, ще придобия имунитет. Това дали е вярно?
      - Вярно е-отговаря приятелката- ама само ако се е ваксинирал с "Янсен". Ако е с някоя от другите, след три седмици ще трябва да му направиш още една свирка.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Баба еврейка се хванала на бас с внука си, че той няма да може да изяде 25 кюфтета и ако загуби, ще почисти апартамента.

        И ето, внукът дояжда 24-тото кюфте, а 25-то в чинията няма.

        Та това е всичко, което трябва да знаете за съставянето на договори.

        Коментар


        • Чапай на сутрешен разбор към Анка картечарката:

          - И Анка, стига си се ш*бала с офицерите на Белите!!!

          - Ех Чапай, ех Командире мой, Вие пък какво разбирате от модерна Биологична война, вместо да ме наградите, вие само критикувате!!!

          Коментар


          • Коментар


            • Визитация на 4-ти километър. Лекарят влиза в стаята и забелязва, че един пациент е седнал на пода с капак от тенджера в ръцете и издава бръмчащи звуци.

              - Какво правиш с този капак, бе?

              - Днес съм на дълъг курс. Карам за Варна.

              В това време на съседното легло друг пациент се клати по колене и пъшка.

              - Ми ти какво правиш, бе?

              - А, колегата го командироваха за морето, та наминах да видя как е жена му.

              Коментар


              • https://youtu.be/eC3Fp82Vagc

                Коментар



                • - Скъпа, исках да ти подаря пръстен, но не знам какъв размер имаш.....
                  - Абе, на първата ни среща и аз не знаех какъв размер имаш, но дойдох!

                  Коментар


                  • Проф.Вучков за секса:
                    "Трябва да ви кажа, дами и господа..., че сексът е три неща: то е страст... Но то е и изкуство, и работа, защото леглото не е обор за бикове и крави!
                    Поне на мене ми се е случвало да имам връзки с жени, които не съм се обвързвал с тях, защото са прости, елементарни, скучни, смърдящи... Не може сега, извинете, да искаш мъжът да те люби като жребец, след като ти си се разляла до него като планина от Малеби... И обратното, жената няма да пламне, щом е чувствителна, а мъжът до нея я яха като куцо пиле домат и я блъска в леглото, като че ли е възрожденска порта"..

                    Коментар


                    • Свежо откраднато от ФБ:
                      Кое je прво: jajцето или кокошката?
                      - Македонецот.

                      Коментар


                      • -Какво е общото между диарията и електромобилите?
                        -Страхът,че няма да стигнеш до вкъщи...
                        Състраданието не е добродетел

                        Коментар


                        • Директорът на Първа Йерусалимска Банка успя да убеди обирджиите , да вземат и по един ипотечен кредит.

                          Коментар


                          • 40 градуса - за едни е голяма жега, за други слаба ракия

                            Коментар


                            • Преди много време на днешната дата ме излъгаха,че ако уча,после няма да работя.
                              Състраданието не е добродетел

                              Коментар


                              • Другарю ционер! Другарю ционер!

                                - Не съм ционер, милиционер съм!

                                - Е, никога пък няма да ти кажа "мили"!

                                Коментар

                                Working...
                                X