IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    аз не разбрах човека какво е виновен, че са го уволнили
    не стига тежкото морално поражение, което е понесъл
    а върнали ли са ракията на човека?
    ако не са, то поражението е по-скоро материално - 60 кила ракия
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

      Дистрибутора поел Вината, за Ракията. И всичко това, без мезе.
      Съсипаха я, тая държава.
      аз не разбрах човека какво е виновен, че са го уволнили
      не стига тежкото морално поражение, което е понесъл
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        Дистрибутора поел Вината, за Ракията. И всичко това, без мезе.
        Съсипаха я, тая държава.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Слушам по телевизорА, че някакъв купил туба с 10 литра вода от супера, а се оказала ракия. Хубава ракия, 43 градуса и пивка.
          И оня отишъл да прави рекламация. Искал си човеко вода, върнал ракията.

          Аз си мисла, че тоя не е българин. Няма начин.
          https://www.vesti.bg/bulgaria/razkri...lovdiv-6137966
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Слушам по телевизорА, че някакъв купил туба с 10 литра вода от супера, а се оказала ракия. Хубава ракия, 43 градуса и пивка.
            И оня отишъл да прави рекламация. Искал си човеко вода, върнал ракията.

            Аз си мисла, че тоя не е българин. Няма начин.
            Човекът очаквал шампанско, недоволен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Слушам по телевизорА, че някакъв купил туба с 10 литра вода от супера, а се оказала ракия. Хубава ракия, 43 градуса и пивка.
              И оня отишъл да прави рекламация. Искал си човеко вода, върнал ракията.

              Аз си мисла, че тоя не е българин. Няма начин.
              Има върнал се да вземе с жената още 2 бъчонки с вОда, 40градусова за 0,2лв/л
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Глухоням се съветва с колега как да каже на аптекаря, че му трябва презерватив.
                " Трясваш го на касата на аптекаря и слагаш до него пари "
                Той издебва да няма хора в аптеката, бързо влиза, трясва го на плота и слага 10 лева до него.
                Аптекаря също го вади, трясва го и той:
                "Моя е по-голям !" и прибира парите.

                Коментар


                • Слушам по телевизорА, че някакъв купил туба с 10 литра вода от супера, а се оказала ракия. Хубава ракия, 43 градуса и пивка.
                  И оня отишъл да прави рекламация. Искал си човеко вода, върнал ракията.

                  Аз си мисла, че тоя не е българин. Няма начин.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • На границата между Сърбия и България, ми правят проверка на документите, имаше малък проблем.На тир карнета сгрешили номера на камиона,и сръбският митничар трябва да поправи грешката.Като се разбуча, взе да псува, питам го какъв е проблема? А той:

                    -Друг е йебал мома у гората, сега я че чистим тръни от пичка.

                    Боже колко мъка в едно изречение.

                    Коментар


                    • Затварят Щирлиц и Джеймс Бонд в една килия. Теб с Интерпол ли те намериха, пита Бонд. Не, с Гугъл, отговаря Щирлиц

                      Коментар


                      • Компютрите промениха тотално живота ни!Израстна цяло едно поколение,което се самозадоволява с лявата ръка!

                        Коментар


                        • Тези обяви не ги разбирам и това е !
                          ОБЯВИ ЗА ЗАПОЗНАНСТВО
                          От телевизия "Тянков"
                          Мъж на 52г от Бургас търси приятелка от Русия. (Гаранция в Русия гледат Тянков тв. )
                          Момиче на 18г си търси приятел. (Тая е от някое село, щом има Тянков, а няма месинджър.)
                          Мъж на 28г от Хасково търси зряла жена до 68г (Сигурно за да му плете терлици и да му прави мекици. )
                          Вдовица на 60г без деца умна интелигентна скромна търси мъж без деца и внуци работещ в чужбина. ( И старите станали хитри.)
                          Вдовица очаква запознанство с младолик мъж 58-62 от Бургас за сериозна връзка. ( Колко да е младолик, като на 18 ли?)
                          Младеж на 40 от София търси авантюристична дама до 45 да обикалят ИЗ света. ( Не се ли пише по света, ама той младеж още се учи да пише. )
                          Свободна жена търси мъж до 75 от Бургас с пенсия. ( Ми на тая възраст с детски ли да е?)
                          Свободна жена на 55г търси добър и самостоятелен мъж. ( Т.е. да не живее с мама все още.)
                          Красива дама от София желае запознанство с мъж от 70 до 75 жизнен и добър. ( Жизнен жизнен колко да е жизнен на 75, да ходи сам до WC може би.)
                          Мъж на 40г търси жена. ( Нима! Много изчерпателно.)
                          Разведена на 37 с кола търси мъж с джип. ( Гаранция е дебела.)
                          Мъж на 35 от Пловдив пуши много, пие с кола търси жена до 75кг за връзка. ( Това пие с кола не го разбрах. Кока кола ли пие, като е с колата ли пие...)
                          Неомъжена от Варна без деца търси мъж по възможност неженен от района. ( Ако нвма възможност може и женен.)
                          Мъж на средна възраст търси скромна жена с очила и бретон. ( Ще се подстригвам какво да правя, предложението е неустоимо.)
                          Млада банкерка на 43 търси мъж. ( Да му направи банков превод за един милион.)
                          Жена на 30г образована с големи очи търси богат мъж. ( Ще намериш не се притеснявай.)

                          Коментар


                          • Беседа на тема "Изневерите в семейството и връзката им с различните професии!"
                            Лектора:
                            - На първо място в това отношение са моряците, поради тяхното продължително отсъствие от дома! На второ място са тираджиите, по същата причина!
                            Глас от залата:
                            - Извинете, но аз съм тираджия и жена ми не ми изневерява!
                            Друг глас от залата:
                            - Ето заради такива смотаняци сме на второ място!


                            Коментар


                            • От "някъде": Rumen Jordanov

                              6 февруари 2016 г. · Varna, Област Варна ·
                              Подслушан разговор:
                              Васа гордо носи новата си рисунка на Ая.
                              - Виж -това съм аз. Имам дълга коса.
                              - Да. Лилава.
                              - Даааа. И дълга рокля!
                              - И четири ръце?
                              - И дълга рокля!
                              - И четири ръце!!! За какво са ти четири ръце?
                              - Ами да ям...да пия...да пиша...и да играя на компютъра!
                              - И всичко това само с един мозък?

                              Коментар


                              • Шанцата за ски скокове в Пекин - дето сега тече зимна олимпиада

                                https://twitter.com/ApostolDyankov/s...30407216664578







                                Коментар

                                Working...
                                X