IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "Роден съм бял, което ме прави расист.
    Аз съм хетеро, което ме прави хомофоб.
    Женен съм за жена.
    Притежавам къщата си, която ме прави богат собственик.
    Обичам гъши дроб ,агнешко свинско,телешко и пилешко, което ме прави привърженик на насилието над животни.
    Аз съм над 50, което ме прави стар гадняр.
    Мисля , без да вярвам на всичко, което ми казват медиите, което ме прави реакционер.
    Грижа ме е за българската ми идентичност и култура, което ме прави ксенофоб.
    Бих искал да живея безопасно и да видя престъпниците в затвора, което ме прави гестапист.
    Карам дизел, което ме прави замърсител.
    Мисля, че всеки трябва да бъде възнаграден въз основа на заслугите си, което ме прави антинационалист и либерален.
    Образовах се и съм благодарен на родителите си.
    Вярвам, че защитата на държава е дело на всички граждани, което ме прави милитарист.
    Правя каквото си искам,без да преча на другите , което ме прави антисоциален и малоумен.
    Затова благодаря на всички приятели, които все още се осмеляват да се мотаят с мен, въпреки многото недостатъци..."
    Взето от Нета..

    Коментар


    • “Само простите неща не ни разочароват. Когато говорим за щастие, трябва да мислим за тях.”
      Ерих Мария Ремарк

      Коментар


      • Някои жени отслабват много бързо с иглотерапия.
        Особено надуваемите...

        Коментар


        • - Как бързо да отслабна за лятото?
          - Яжте плодове!
          - А какви по-точно!
          - Немити...

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	viber_изображение_2023-06-13_09-22-42-638.jpg
Views:	1
Size:	17.4 КБ
ID:	4076730

            Коментар


            • От соца ....
              Германците винаги са на водещи места във водните спортове, защото бащите им са български спасители...

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	sms.jpg
Views:	1
Size:	25.7 КБ
ID:	4076463
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Откраднато от ФБ:
                  Главните изпълнителни директори на Wizzair и Ryanair влизат в една унгарска кръчма и поръчват на сервитьора: - Бихме искали халба бира!
                  Сервитьорът:
                  - Струва само 5 HUF.
                  - Това е наистина евтино! - възкликват те и плащат с удоволствие.
                  Сервитьорът ентусиазирано:
                  - Да, ние предлагаме най-евтината бира в Унгария!!!
                  - Страхотно е, тук наистина усещаш, че получаваш нещо за парите си - отговарят гостите.
                  - Но виждам, че нямате халба с вас! Това ще струва 200 HUF допълнително.
                  Главните мениджъри гледат сервитьора с широко отворени очи, но решават да не казват нищо и плащат допълнителната такса.
                  - Трябва да пиете на маса, но не сте я поръчали предварително, така че ще ви струва 400 HUF. Ако бяхте поръчали предварително, щеше да е само 100 HUF.
                  Лидерите преглъщат само и плащат допълнителните 400.
                  - Виждам, че сте малко дебели и трябва да седнете на по-големи столове, това ще бъде още 300 HUF.
                  Изпълнителните директори са вече доста раздразнени, но плащат и за това. Тогава единият от тях вади мобилния си телефон, за да снима по-малкия стол, защото смята, че може да се побере в него.
                  - Съжалявам, не можете да използвате тези електронни устройства тук, но можете да закупите лиценз за 200 HUF.
                  Ръководителите са изключително ядосани, но и за това си плащат. Вече са много нетърпеливи и се развикват:
                  - Донеси най-сетне тази бира!!!
                  На това сервитьорът отвръща:
                  - Уви, скъпи генерални директори, барманът току-що каза, че бирата е спряна по технически причини. Но, разбира се, ще ви върна по 5 HUF на всеки, колкото е цената на бирата.
                  - Но ние платихме 1105 HUF на човек!!! Какво ще стане с нашите 2 x HUF 1100?!
                  - Господа, според законодателството на ЕС ние трябва да възстановим цената на бирата, а не на направените луксозни разходи.
                  Но елате при нас следващия път, защото ние продаваме най-евтината бира в Унгария!

                  Коментар


                  • Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес!"
                    Фьодор Михайлович Достоевски

                    Коментар


                    • Жена на преглед при доктора: - Седнете господине! Имам новина за вас.

                      - Но, какво си позволявате аз съм истинска дама!

                      - Хммммм, добре госпожо! Имате възпаление на простатата!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                        Имам питане, защо и викат още катеричка? Нито е пухкава, нито е рунтава!?
                        Да, ама е игрива. Затова!
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Като пия алкохол всички казват че съм алкохолик.
                          Обаче като пия Фанта никой не казва че съм фантастичен.

                          Коментар


                          • Адвокат се прибира на сутринта след тежък запой и жена му след продължителен тирада го пита:
                            - И къде беше цяла вечер?
                            - Жена, все още не съм готов с отговора на този въпрос.


                            В книжарницата:
                            - Извинете къде се намира книгата "Мъжът, господаря в къщата"
                            - При детските приказки.

                            Коментар


                            • Еротичната вечер на кака Пена и чичо Киро завърши преди да е започнала, след като чичо Киро преоблечен като доктор надникна в семейната спалня и закачило попита:
                              - Я да видим тука кой имал нужда от диетолог?!

                              Коментар


                              • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X