IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
      Това тук http://lifebg.net/%D0%B2%D0%B8%D0%B6...5/?xjt=1&fbg=1 някаква шега ли е ?
      Няма шега, няма измама. Това е бъдещето - ако не сега, до десетина години това ще е българия...

      Коментар


      • Това тук http://lifebg.net/%D0%B2%D0%B8%D0%B6...5/?xjt=1&fbg=1 някаква шега ли е ?
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • The racoon overlords are testing the new warpigs. The end is near...

          Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от atb Разгледай мнение

            Браво Браво!
            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от atb Разгледай мнение
              КЪРТИ МИВКИИИИИИИ!
              При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

              Коментар


              • Първоначално изпратено от atb Разгледай мнение
                Не ми се отваря, за какво става въпрос?

                Коментар


                • Сорбоната пасти да яде тия са вещи по всичко. даже май имаше и тема за търговия с акции и форекс я малко почетете там, че да живнем борсата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от atb Разгледай мнение
                    Боже слез и си прибери вересиите..
                    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                    Коментар


                    • http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184485.0

                      Коментар


                      • Това си звучи като виц - не мога да повярвам ,че е имало такъв боксьор - насладете се на гледката :https://www.youtube.com/watch?v=pkMAf0ZHO_k
                        Last edited by Q35; 18.11.2014, 18:21.
                        мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                        Коментар


                        • Отишли ББ и Цв в Африка. Гледали каквото гледали, дошло време да се прибират. Но вождът получава съобщение, че се готви атентат затова решили да изпратят първо един самолет с двойници. Взели един негър вместо ББ не намерили друг желаещ - взели едно шимпанзе, остригали го и го пуснали вместо Цв. Кацнал самолетът в София, излизат негърът и шимпанзето, Цецка ги посреща и се мята на врата на негъра. Бойко, страхотно изглеждаш, толкова си загорял, направо нямаше да те позная ако не беше ЦВ до тебе..

                          Коментар


                          • Възложили на един художник в СССР навремето да нарисува картина с Ленин.Когато приключил,приемателната комисия гледа-на картината Дзержински по време на полов акт с Надежда Крупская,а отдолу,под картината заглавие-"Ленин в Полша".Недоумяващи и не вярващи на очите си,от комисията питат автора-"Бе кво си нарисувал ти,бе?Нали ти казахме да нарисуваш Ленин?"
                            Художникът невъзмутимо-"Ми,да,де!" Пак го питат-"Е,ми къде е Ленин?" И пак невъзмутимо художникът отвръща-"Ми то там си пише-"Ленин е в Полша!"

                            Коментар


                            • Учителката влиза в клас, сяда уморено, хваща с две ръце цепещата я от болки глава и със слаб глас пита:
                              - Деца, какво имаме по програма?
                              - Математика, Маря Ивановна!
                              - Добре! Пишете условието на задачата: Две млади, интелигентни жени, изпили две бутилки водка. В задачата се пита: за какъв Хикс им е притрябвало след това да пият червено вино?

                              Коментар


                              • Влиза момче в женско общежитие. На входа го спира пазачката:
                                - Къде, бе младежо? При коя отиваш?
                                - А вие при коя ще ме посъветвате да отида?

                                Коментар

                                Working...
                                X