IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Решил един дядо да оправи бабата, ама нали вече не му ставал, а и на бабата не и се искало, решил да пита селския доктор. Отива той и обяснява ситуацията. Доктора го съжалил и решил да му помогне. Дал му 2 хапчета едното за него, другото за бабата. Докато се прибере обаче, дядото забравил кое хапче за кого е. Изпили те хапчетата и си легнали. На сутринта бабата:
    - Дядо, не те разбрах, какво беше онуй хапче дето ми го даде снощи, ама цяла нощ не съм спала, постоянно ми се удървяше единия крак…
    Дядото:
    - То туй твоето нещо, нищо не е, на мен ми са отвори раната от войната…

    Коментар


    • Вуте се прибира от столицата със самолет. Купил е едно кутре за дъщеря си, но го мързи да попълва документи за него и просто го пъхва в панталоните си. На път е да се качи в самолета когато блондинката стюардеса забелязва огромната буца отпред в панталоните му, а Вуте шава, гърчи се и постоянно си намества ‘пакета’.
      -„Вие добре ли сте?” – пита стюардесата и хвърля любопитни погледи.
      -„Да, да! Но трябва да ви призная, мързеше ме да попълвам формуляри…а мъкна един малък дзвер с мен…не ти е работа…” Стюардесата се усмихва и облизва устни:
      -„Аха…ясно. И на ‘дзвера’ много ли му е ‘тъжно’ за вкъщи?” - флиртува блондинката.
      -„Не, ама умира за свобода и да го рошат с пръсти…. а и не е пикал цела сутрин…”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i4o mitko Разгледай мнение
        Е що? Те тези черните джипчета често са само с по два педала
        Старо но Златно в този случай!


        http://maitapi.com/istorii/955-pravi...e-s-predimstvo

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
          [url]https://www.facebook.com/Bgmajete/photos/a.


          Е що? Те тези черните джипчета често са само с по два педала

          Коментар


          • https://www.facebook.com/Bgmajete/ph...type=1&theater



            Коментар


            • Коментар


              • Българин се жени за японка и се мести да живее при нея. Година след сватбата, нашият кани приятелите си на гости там. Събират се, ядене, пиене, иху-аху… По едно време японката си вади гърдата и започва да я стиска! Нашият отива в другата стая, оправя майка й, връща се и си излива кофа вода върху главата! Ония в потрес:
                - Кво става бе, брат?
                - Еми за една година нито тя научи български, нито аз японски, и се разбираме с жестове!
                - Е тя кво ти каза?
                - Тя ми вика: "Ходи купи мляко"… аз й отговорих: "Абе, майка ти дa e*а, не видиш ли, че навън вали като из ведро?"

                Коментар


                • Добро утро,успешна седмица!

                  https://www.youtube.com/watch?v=a0VA...NewsQ&index=61

                  Коментар


                  • Една македонка била у Българско.Прибрала се в Скопие и мъжът я питал:
                    ? -Къде ходиш ма, Атанаске
                    . -Епааа .... бех у бугарско
                    ? -Е, що дири толкоз Време у бугарско
                    -Мани НЕ питай..един българин кат 'ме фана и ме оножда, оножда ....
                    -Ужас! Ке те уморат ма, оуу, шо не му каза да запре?
                    -Е па, да му кажа, ама като не знам бугарски ....

                    Коментар


                    • Срещат се двама приятели след години. Единия унил, опърпан... Другия го пита:
                      - Какво става? Не приличаш на щастливо женен...
                      - Мани, остави се! Жена ми ми прибира всичките пари. Нищо не ми оставя…
                      - Сега ще те науча! Аз на моята съм й казал, че в казармата съм си загубил калашника и до сега го изплащам. Оставя ми парите и аз си правя каквото си знам...
                      Връща се нашия в къщи и казва на жена си:
                      - Жена, аз в казармата бях танкист. При едни маневри цопнах с танка в едно блато и така и не го извадихме. Сега ми се обадиха от военното, че ще трябва да го изплащам!
                      Почва едно изплащане: месец, два, три, пет…. На жената й писнало:
                      - Води ме при генерала, аз да говоря с него...
                      - Мани, недей! Това са мъжки работи…
                      - Не! Отиваме!
                      Отиват там и тя почва:
                      - Г-н Генерал, ние сме тук по въпроса за танка…
                      Генерала учуден:
                      - Това са мъжки работи, госпожо. Изчакайте отвън, ние с мъж ви ще ги обсъдим. Влизат в кабинета и генерала го почва:
                      - Ти луд ли си!?! Танк?!? Аз изплащам картечница, ти цял танк?! Излиза нашия и казва:
                      - Жена, казах ти да не идваш! Прегледахме книжата и се оказа, че в танка имало и картечница…

                      Коментар


                      • –Мамо, защо се скара с тати без причина?
                        - Защото трябва да изтупа килима!
                        - Ама той нали се съгласи и сега го тупа?
                        - Като е ядосан го тупа по-добре!
                        Last edited by X_Y; 09.02.2015, 20:16.

                        Коментар



                        • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Нелепи моменти и снимки

                              Коментар


                              • Съвсем са изтрещяли http://www.youtube.com/watch?v=dWfmJKTvlxY
                                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X