IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • - Колко прави 10х 100 грама?
    - Литър.
    - Ясно, и ти си от нашата група, а отговорът е един килограм!

    Коментар


    • Минута е много. Въпрос на зрител: Що е то минет?
      Започва броене. Досадното човече на „Минута е Много“ казва:
      – Ами, сега?
      Състезателят започва да мисли.
      Мисли, мисли… Остават 10 секунди. Човечето казва:
      – Няма време!
      Състезателят изнервено:
      – Трай бе! Да ти го тура в устата!
      Водещият:
      – Защо не ръкопляскате?!

      Коментар


      • Ураинска тоалетна

        Коментар


        • - Пешо, обичаш ли сланина?
          - Да!
          - Цялата съм твоя!
          Only God Can Judge me...

          Коментар


          • Нов тип финансово-социална политика.....

            "Здравната каса започва да плаща входа в дискотеките в гр. Перник!!! По този начин се стимулира дейността на лечебните заведения, след масова употреба на винкели в ръкопашен бой в дискотеките"....

            Коментар


            • Пътник летял за първи път със самолет. 10 000 метра височина. На бедния човек му прилошало. Изведнъж, точно пред очите му, се появил малък ангел.
              - Какво? Страх ли те е, човече?- попитал съчувствено ангелът.
              - Многооо!
              - Предполагам, че сега искаш възможно най-бързо да стигнем земята?
              - Многооо!
              В този момент агелът се развикал:
              - Еййй, дяволът, защо стоиш като статуя? Изключи двигателя!

              Коментар


              • Млад инженер обяснява на приятел:
                - Пич, трябва да си намеря трифазна жена!
                - Какво пък е това ?
                - Ами какво - в кухнята - домакиня, в леглото - мръсница, а на гости - красавица!
                Години по-късно се срещат:
                - Е намери ли?
                - Намерих! Ама има малък проблем.
                - Какъв?
                - Ами разбъркани са фазите. В кухнята - красавица, в леглото - домакиня,а на гости - мръсница.

                Коментар


                • Да живее младежта

                  Коментар


                  • Коментар


                    • И той и тя искаха едно и също, но тоалетната беше само една!
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Срещнат се стари приятели. Единия весел, жизнен, другия отчаян, мрачен.
                        - Приятел как успяваш да поддържаш това весело настроение?
                        - Играя тото, пускам си по една колонка всеки тираж и започвам да си мисля като ударя джака какво ще си купя, как ще изненадвам жената, децата... Опитай, действа!
                        Послушал приятеля си, пуснал едно фишче и... чудото станало. Започнал да си представя как ще се прибере с огромен букет за жена си, с огромни подаръци за децата и неволно започнал да се усмихва. Дори си подсвирквал тихичко.
                        Жена му забелязала промяната и подозрително го попитала:
                        - На какво се дължи това свежо настроение?
                        - Ех, жена ще ти кажа. От няколко дни имам една надежда.
                        Тя го прекъснала с облекчение:
                        - Е, като сме на тази тема. От една година имам един Пешо...
                        Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                        Коментар


                        • Ако си тъжен, че си сам на Св. Валентин, просто помни – никой не те обича и през останалото време на годината!

                          Имам лоша новина за вас. Това, че постоянно разправяте, че „50 нюанса сиво“ е тъпа книга (тъп филм), не ви прави автоматично умни. Сори.

                          http://www.infosi.bg/ako-si-tazhen/

                          Коментар


                          • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Няма начин преди това , чугуните http://www.youtube.com/watch?v=zg6-edtzeiQ да не са гаврътнали по някой и друг Тройной одеколон
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                - Абе, що ти е синьо окото, бе?
                                - Щото жената ме бушонира...
                                - И защо?
                                - Говорех и на ти!
                                - Че то заради това не бият!
                                - Бият, бият..
                                - Е как така бият бе, пич?
                                - Ми лежа си аз на леглото, а тя ме побутва и вика "Абе, не отдавна не сме правили секс", а аз и викам: "Не ние, а ти! "

                                Ха-ха не ние а ти, с този отговор всичко може да очаква.










                                __________________
                                Sitemap

                                Коментар

                                Working...
                                X