IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...94&oe=565958A7


    Никой не се жени за фалирал инвеститор!
    По скоро се надъхват за бъдещи постъпления,
    независимо от техният произход.

    Коментар


    • Сватба на фалирал инвеститор

      Коментар


      • -Мило, мило бе, слушай какво пише в списание "Женска вселена": Ръцете на жената трябва да треперят от подаръци, краката й от секс, а сърцето от любов!...
        -Малей!- възкликва "милото" след кратка пауза. -Ми тебе така резонансът ш'те разкъса, бе дарлинг!

        Коментар


        • Дядо и баба напускат хотел...
          Администраторът им казва:
          - Дължите 10 000...
          Дядото:
          - Ама чакайте, ние не искаме да купим хотела, ние сме останали едва 1 седмица. Откъде тия 10 000 ?
          Администраторът:
          - Ами, тенис корт ...
          Дядото:
          - Ама ние не сме го ползвали...
          Администраторът:
          - Ами да сте го ползвали, той беше на разположение.
          Дядото:
          - Друго какво?
          Администраторът:
          - Ами, плувен басейн...
          Дядото:
          - Ама ние не сме го ползвали !
          Администраторът:
          - Ами да сте го ползвали, той беше на разположение.
          Дядото:
          - Друго какво?
          Администраторът:
          - Ами, SPA-комплекса...
          Дядото:
          - Ма ние и него не сме го ползвали!
          Администраторът:
          - Ами да сте го ползвали, той беше на разположение.
          Дядото:
          - Добре, давам ви 100, другите 9 900 ви ги удържам, щото сте ми е*али бабата !
          Администраторът:
          - Ама ние не сме я е*али !
          Дядото:
          - Ами, да сте я е*али, тя беше на разположение !

          Коментар


          • Радио "Ереван" : Помислете какво си пожелавате.
            Отишъл един човек да лови риба, и нещеш ли уловил златната рибка. Тя започнала да му се моли.
            - Рибарю пусни ме ще ти изпълня каквото си искаш желание.
            Човекът отвърнал.
            - Имам си всичко, къща, кола, жена, децата ми са изучени и осигурени. Нямам нужда от нищо, така че няма да те пусна.
            Рибката се замолила по настойчиво и рибарят се замислил.
            - Абе имам един малък проблем, свършвам преди жена ми и тя все недоволна.
            - Веднага ще оправим това.
            Пуснал човека златната рибка и си тръгнал и докато се прибирал свършил три пъти...

            Коментар


            • Въпрос към радио "Ереван":
              - Какво представлява кучето?
              Отговор на радиото:
              - Кучето е сантиментален вълк...
              http://milom.blog.bg/

              Коментар


              • В дома на един лекар се спукала тръба и той бил принуден да повика водопроводчик.

                Водопроводчикът дошъл, половин час се занимавал с тръбата и накрая представил на доктора сметка за шестстотин долара.

                - Шестстотин долара за половин час работа! Това е смешно! Аз съм лекар, а не печеля толкова!
                - Нито пък аз, когато бях доктор - отвърнал водопроводчикът.

                Коментар


                • Двама крадци ограбват жилищен блок, когато чуват сирени на полицейски автомобили.

                  - Бързо! Скачай! - казва единият.

                  - Но ние сме на тринайсетия етаж! - възразява съучастникът му.

                  Първият го прекъсва:
                  - Сега не е време за суеверия!

                  Коментар


                  • Група японци отива на посещение в български машиностроителен завод
                    .
                    Водят със себе си и преводач японец, обучен в най-добрите традиции на българската литература.

                    Разглеждайки, попадат на интересна сцена. Стругар внезапно избухва и хвърля един детайл на земята крещейки нещо ядосано.
                    Преводачът превежда леко учуден: "Стругарят казва, че иска да прави секс с майката на детайла".

                    Приближава се главният инженер, поглежда детайла и започва да се кара на стругаря.
                    Преводачът превежда "Инженерът пита как стругарят е успял да прави секс с майката на детайла и самият той иска да прави секс с майката на стругаря".

                    Стругарят още по-ядосан отвръща на инженера
                    и преводът е: "Стругарят каза, че няма представа как детайлът е направил секс с майка си, но ако инженерът продължава да му се бърка и да му дига кръвното, ще прави секс с майка му и с майките на другите работници и с майката на директора и дори с майката на самият завод...

                    ". Японците замислено отминават.

                    Коментар


                    • Вие сте шотландец?
                      - Да.
                      - А защо сте с панталони?
                      - Аз съм обратен.

                      Коментар


                      • Ако на бутилката от фанта има капачка от кола, значи в шишето има ракия! Народно поверие
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • На плаж в Халкидики. Срещат се двама българи.

                          *- Ванка, откога си тука?

                          - Еми от началото на май. Карам трети месец.

                          - Е, как го правиш това бе, човек, откъде пари?

                          - Тегля кредити и си харча.

                          - Е как ще ги връщаш после?

                          - Няма да ги връщам.

                          - Как така?

                          - Еми... гърците са го измислили.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mimw Разгледай мнение
                            Два коня си говорят:
                            - Горкият аз, работя от сутрин до вечер за моя стопанин...
                            - Напиши жалба до дружеството за защита на животните.
                            - Ти в ред ли си?! Ако стопанинът разбере, че мога да пиша, ще ме хване да му помагам и в офиса...
                            Всички вицове от днес: http://daniivanov.blogspot.com/2015/07/2015_14.html
                            Това е шедьовър
                            Vanitas vanitatum...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
                              Ако е стар, ще ме извините!
                              .................................................. ........

                              Трима новобогаташи седят в кафенето и обсъждат, колко прекрасни деца имат.

                              Първият:

                              - Моят син е голям юнак. По моите стъпки върви. Занимава се с недвижими имоти, работата му върви супер. Прави големи пари, даже на гаджето си наскоро подари апартамент в Париж…

                              Вторият:

                              - И моят син е голяма работа. Отвори си собствен автосалон. Продава коли на поразия. И той прави големи пари. Миналата седмица подарил на гаджето си чисто ново Ферари…

                              Третият:

                              - А моят пък е банкер. Собствена банка си направи. Парите му не можеш да ги преброиш. Вчера на гаджето си дал огромен кредит, без лихва за 30 години…

                              В това време към тях се приближава четвърти новобогаташ:

                              - За какво си говорите?


                              - Абе хвалим се с децата си.

                              - Ох, блазе ви! Моят син стана хомосексуалист. Не мога да се похваля, че много се е издигнал. Обаче пък се оправя в живота, мамка му. Ей на – апартамент в Париж му подарил някой, чисто ново Ферари кара, а вчера и безлихвен кредит за 30 години му отпуснали…
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Ако е стар, ще ме извините!
                                .................................................. ........

                                Трима новобогаташи седят в кафенето и обсъждат, колко прекрасни деца имат.

                                Първият:

                                - Моят син е голям юнак. По моите стъпки върви. Занимава се с недвижими имоти, работата му върви супер. Прави големи пари, даже на гаджето си наскоро подари апартамент в Париж…

                                Вторият:

                                - И моят син е голяма работа. Отвори си собствен автосалон. Продава коли на поразия. И той прави големи пари. Миналата седмица подарил на гаджето си чисто ново Ферари…

                                Третият:

                                - А моят пък е банкер. Собствена банка си направи. Парите му не можеш да ги преброиш. Вчера на гаджето си дал огромен кредит, без лихва за 30 години…

                                В това време към тях се приближава четвърти новобогаташ:

                                - За какво си говорите?


                                - Абе хвалим се с децата си.

                                - Ох, блазе ви! Моят син стана хомосексуалист. Не мога да се похваля, че много се е издигнал. Обаче пък се оправя в живота, мамка му. Ей на – апартамент в Париж му подарил някой, чисто ново Ферари кара, а вчера и безлихвен кредит за 30 години му отпуснали…

                                Коментар

                                Working...
                                X