IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЛОЛ е точно за това казвам чудо.
    Значи най-лесният начин е от горен десен да продължи до долен ляв и да направи обратен и тогава да хване левият ръкав и да отиде.
    Проне на пръв това ми се стори най-лесно от горе. Вече ако отида на място (на пътя ) като нищо ще влезна в насрешното , особенно ако слушам ГПС-навигация
    Луда работа, тези са за ..... -> зад затвора

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Бойко се е поФалил. Белокопитово.

      Не знам кое, коя посока е, не мога да вдяна. Обаче, представи си идващият от горен десен ъгъл, пътуващ за горен ляв, кво ще му види главата

      Престрояване в ляво през скоростна лента малиииииий, тези са построили гробница
      То това, все пак е постижимо, но ако идваш от долен ляв и си за долен десен, ще трябва през нивата май
      Връх на инжИнерната мисъл.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
        Е*аси услояването на държавни средства, майна ! ! !
        Това чудо къде е ?
        Бойко се е поФалил. Белокопитово.

        Не знам кое, коя посока е, не мога да вдяна. Обаче, представи си идващият от горен десен ъгъл, пътуващ за горен ляв, кво ще му види главата

        Престрояване в ляво през скоростна лента малиииииий, тези са построили гробница

        Коментар


        • Е*аси услояването на държавни средства, майна ! ! !
          Това чудо къде е ?

          Коментар


          • Седя си и си мисля

            Коментар


            • Значи. Събират се българи да правят революция.....

              За едно бих дал години от живота си. Какво си е мислел Левски, когато са го водели към бесилото.

              Коментар


              • Умира ББ…
                Пред портите на Рая го посреща Свети Петър:
                – Здравейте, господин Борисов!
                – О, здрасти Началник!
                – Вие, господин Борисов, сте известна личност и наш дълг е да ви дадем право на избор къде да останете – в Рая, или в Ада! За тази цел, ще прекарате по един ден и на двете места и сам ще изберете след това!
                Отиват в Ада, влиза Бат Бойко и гледа: огромно голф-игрище, всичките му стари дружки от мутренските времена, далавераджии, политици… облечени в маркови костюми, маси с хайвер и шампанско, мацките с яки задници и огромни цици, Дяволът – страшен пич, направо като негов брат само майтапи и простотии ръси … абе, Рай!Минал денят, нашият предоволен! Дошло време да иде в Рая! Там красота, спокойствие, мили хора, скачаш от облаче на облаче, свириш на арфа….И там изкарал добре, но в Ада по – се изкефил и предпочел да остане там! Влиза Бат Бойко наново в Ада и гледа… пуста земя, покрита с боклуци, смрад, отврат, приятелите му в дрипи, дяволът ги юрка към казана, мацките скапани и грозни… нашият – изумено:
                – Абе, Дяволе, слушай брато…вчера тука беше супер…голф, хайвер, шампанско…кво стана?
                – Аааа, почти като при вас… това вчера беше предизборната кампания…….днес вече си гласувал…

                Коментар


                • Шофьор на Газка взима стопаджийка. След като потеглят и казва:
                  - Да знаеш, че аз на всеки 50 км. спирам и трябва да чукам.
                  Тя мълчи.
                  Минали 50 км., той отбил камиона в храстите и опънал стопаджийката. Тя пак нищо не казала.
                  След нови 50 км. - пак същото.
                  Продължили още малко в мълчание и шофьорът попитал:
                  - А ма, ти докъде си?
                  - До Бургас.
                  - Я да слизаш ! Ще ти е*а майката !!!

                  Коментар


                  • Мъж качва засукана стопаджийка. Колата потегля, а той я пита:
                    -Мадмоазел, не се ли страхувате да се качвате в колата на непознат мъж?
                    -Господине, любопитна съм да видя, дали имате нещо, с което можете да ме уплашите!?

                    Коментар


                    • Отишъл попът при кмета и му се оплакал:
                      - Някой ми е откраднал колелото. Какво да правя?
                      - Кметът го посъветвал:
                      - В неделя извърти проповедта към десетте божи заповеди. Когато стигнеш осмата 'Не кради', се спри за малко и се огледай. Който си наведе главата, той го е откраднал.
                      В понеделник кметът вижда попа да си кара колелото.
                      - Е, попе, кой го беше откраднал?
                      - Не, бе. Аз като стигнах до седмата "Не пожелавай жената на ближния" и се сетих къде съм го забравил

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mimw Разгледай мнение
                        Из ученическо съчинение:
                        "Прабългарите нямали цигани и затова,когато им изчезвал казанът за ракия, примерно...обвинявали злите сили"
                        Всички вицове от днес:http://daniivanov.blogspot.com/2015/08/2015_3.html
                        7ми век казани не е имало

                        Коментар


                        • Из ученическо съчинение:
                          "Прабългарите нямали цигани и затова,когато им изчезвал казанът за ракия, примерно...обвинявали злите сили"
                          Всички вицове от днес:http://daniivanov.blogspot.com/2015/08/2015_3.html

                          Коментар


                          • читател на блиц.бг коментира


                            2 август 2015,
                            16:29
                            отговори
                            рецептата е в действие
                            2.
                            пинко
                            2 август 2015,
                            11:16
                            отговори
                            Рецепта срещу пучи въшки.
                            половинка ракия - поливаш си го -
                            една керемида - натрошена ситно - поръсваш си го-
                            въшките се напиват и започват се замерват с керемиди ..... и се избиват.
                            Та рецептата е същата и в този случай.
                            Оценка
                            -1 +19

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Катаджия седи преди заплата на пътя...
                              не стига че не е смешно ама и два пъти го постваш... осъзнай се малко с тоя псевдо-хумор

                              Коментар


                              • Катаджия седи преди заплата на пътя и спира коли, заработва си допълнително. Спира първата кола:
                                - Господин водач, вие сте пиян.
                                - Ама не съм сложил капчица...
                                - Тогава надуй балончето.
                                Шофьорът надува. Полицаят с удивление:
                                - Първа степен на опиянение, глоба 50 кинта.
                                Шофьорът плаща и заминава, а полицаят спира следващият:
                                - Господин водач, вие сте пиян!
                                - Не съм, не съм пил нищо!
                                - Добре, надуйте балончето!
                                Шофьорът надува.
                                - А така, втора степен на опиянение, глоба 80 кинта.
                                Шофьорът плаща и заминава, полицаят спира трета кола:
                                - Господин водач, вие сте пиян!
                                - Не, не съм пиян!
                                - Надуйте балончето!
                                - Ама това е презерватив!
                                - Я, верно си трезвен, карай нататък...

                                Коментар

                                Working...
                                X