IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Един човек прочел обява , че се продава застаряващ кон за 250 лв. Срещнал се с фермера , харесал коня и го платил , но помолил , да остане там още три ,четири дни докато организира транспорт. Фермерът се съгласил и прибрал парите , обаче на вторият ден конят умрял. Дошъл купувача да си го вземе.
    Фермера : Съжалвам , но конят умря.
    Купувача : Но как така , продали сте ми тогава болен кон. Искам си парите обратно!
    Фермера: Господине , съжалявам , но Ви предупредих , че животното е възрастно.Той си е Ваш , само дето умря тук. Няма как да Ви върна парите.
    Купувача помислил и казал: Добре , тогава ще го взема умрял.
    Фермера : Но за какво Ви е умрял кон? Аз мога да го кремирам безплатно?
    Купувача: Не не , Искам го. Ще го разиграя на лотария.
    Фермера : Но как така ще дадете като награда умрял кон?
    Купувача обаче си натоварил умрелият кон и си тръгнал. След няколко дни пътищата на купувача и фермера пак се пресекли.
    Фермера: И как протече лотарията ? Успяхте ли да си възстановите сумата?
    Купувача : Оо , разбира се ! Обявих лотария с билетче от цена 5 лв с награда Кон. Продадох 500 билета и спечелих 2500 лв.
    Фермера: Но как.. не Ви ли се ядосаха като видяха , че коня е умрял?
    Купувача : Оо Не , ядоса се само един - този който спечели лотарията.
    Фермера : И Вие как постъпихте?
    Купувача : Оо , просто му се извиних и му върнах петте лева.

    P. S. Изборите са като Лотарията - печели само Организатора..

    Коментар


    • “Големият проблем с тъпите копелета е в това, че са твърде тъпи, за да могат да повярват, че е възможно някой да е умен!”

      К. Вонегът

      Коментар


      • - Докторе, нещо не ми е наред. По време на първия оргазъм ми е адски топло, лее се пот из ведро. А по време на втория - студ, зъбите ще ми се счупят от тракане. Помогнете ми! Докторът извикал жена му. Разказал ѝ за оплакванията на съпруга ѝ. - Абе, разкарай го тоя нещастник бе, докторе! - казва тя. - Какво иска, като първият оргазъм му е през юли, а вторият - през декември.

        Коментар


        • Гласувах и рекох на представителя на РИК:
          - Ще поседна за малко.
          - Прилоша ли ви, господине?
          - А, добре съм, ама ще почакам да дойде да гласува и дядо ми.
          - И той ли гласува тук? А скоро ли ще дойде?
          - А бе, не вярвам да дойде, щото почина преди години, ама гледам, че го има в избирателните списъци, та ще го изчакам за да го видя...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Изискан клиент в ресторант:
            - Извинете, имате ли филетирани късчета фини свински деликатеси в желирано чесново канапе?
            Управителят към сервитьорката:
            - Пенке, дай на момчето една пача.
            Last edited by Kildirim_Bei; 27.05.2019, 11:36.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение
              Как на английски се нарича човек, който има гумен палец на крака?

              Roberto (произнася се "rubber toe")
              А, разбрах.
              А нещо за "Джеронимо", пак американски хумор?

              Коментар


              • Как на английски се нарича човек, който има гумен палец на крака?

                Roberto (произнася се "rubber toe")

                Коментар


                • - Ако не престанеш да се държиш и в къщи като касиерка в супермаркет ще си събера партакешите и ще се махна оттук!
                  - Торбичка искаш ли?

                  Коментар


                  • В еврейската приказка Равин Худ вземал парите на богатите и ги раздавал на бедните, с по-малка лихва...

                    Коментар


                    • КЛАСИКА-Жена се занимава с едногодишното си дете в стаята му и му говори: -Щастливец си ми ти, наспа се, събуди се, похапна, поигра, сега акаш, след това пак ще заспиш.... При това от тоалетната се чува гласът на мъжа и: - Ми к'во искаш ма - неделя е...

                      Коментар


                      • Моше в рибарски магазин. Харесва едра риба и пита колко струва. - За вас само 20 лв. - казва продавачът. - О, тази сума е непосилна за мен - отговаря тъжно той. Продавачът започва да намалява цената и стига до 5 лв., но и тези пари се струват много на Моше. - Виждам, че много я харесвате, и направо ще ви я подаря - казал накрая търговецът. - О, много сте мил, увийте ми тогава две .

                        Коментар


                        • Момичета, пролетта дойде.
                          - Мисля, че дойде време.. За разделно хранене:
                          - Сутрин с Пешо, обяд с Гошо, вечер с Тошо!

                          Коментар


                          • В училището учителката задала въпрос на класа: какво работят вашите родители? На Петя баща й - шофьор, на Гошко майка му - доктор, а Иванчо отговаря: - А тати работи в стриптийз клуб - музикант. Учителката изпада в ужас и вечерта отива на гости на семейството. Вратата се отваря, бащата - дребен, плешив тип с големи кръгли очила, в апартамента навсякъде висят кабели, тонове микросхеми. Учителката го пита: - Вашият син, Иванчо, каза че работите в стриптийз клуб - музкант? Ама вярно ли е? Таткото отговаря: - А Вие мислите ли, че първокласник ще разбере, че баща му е специалист по протоколи TCP/IP в ethernet мрежите, на микро ниво?

                            Коментар


                            • Какво да вее?!?

                              Коментар


                              • Най-накрая правилно изписване на името на тая фирма.




                                Коментар

                                Working...
                                X