IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Click image for larger version

Name:	6.JPG
Views:	1
Size:	82.6 КБ
ID:	4121255

    Коментар


    • – Жоре, вървят ли нещата с новото ти гадже?
      – К'во да ти кажа? Мислех, че съм невероятен любовник, пък тя била астматичка...

      Коментар


      • По телевизият - нищо.
        Отивам до хладилника - и там няма нищо...

        Коментар


        • Агент, занимаващ се с изследвания на пазара звъни на вратата на някаква къща. Отваря
          млада домакиня, а зад гърба й надничат три невръстни дечица.
          - Уважаема госпожо, провеждам изследване на пазара и искам да ви задам няколко
          въпроса. Съгласна ли сте да участвате?
          - Да.
          - Чували ли сте за фирмата ни?
          - Не.
          - Сериозно ли? Това е една изключително стара фирма с традиции, която произвежда
          следните продукти /изрежда всички продукти на фирмата, между които е и вазелинът/. Вие,
          уважаема госпожо, използвате ли някой от тези продукти?
          - Мда, използваме редовно вазелина.
          - Къде го използвате?
          - Ами, използваме го, когато правим секс.
          - Вие ме изненадвате. Досега всички отговарят, че използват вазелина за смазване на
          врати, велосипеди, че си мажат напуканите устни и т.н. Ние много добре знаем, че той се
          използва и при секс, но досега никой не е посмял да си признае, че го прави. Ще бъдете ли
          така добра, да ми кажете, как точно го използвате, когато правите секс?
          - Не виждам нищо срамно в това и с удоволствие ще ви кажа. Мажем с него топката на
          вратата на спалнята, за да не могат да я отварят децата, докато ние вътре се занимаваме с
          любов….

          Коментар


          • Катаджия спира странно движещ се автомобил, стъклото се сваля, и вътре вижда видимо неадекватен младеж, който пита:
            - Къде съм?
            - Господине, документите за проверка ако обичате.
            - Извинявайте, но къде съм?!?!
            - ГОСПОДИНЕ, моля да видя документите Ви!
            - Моля ви се, кажете ми къде съм?
            - Абе момче, ти знаеш ли аз какъв съм?
            - Леле какво става тука бе, аз не знам къде съм, ти не знаеш какъв си ?!?!?

            Коментар


            • Заплатата е материална помощ за тези които не могат да крадат!!!
              Пенсиите са наказанието затова, че не са крали!!!

              Коментар


              • - Mamo, mamo, татко ми поправи касичката, вече не дрънка! Тра ла, ла' ла ла ......

                Коментар


                • Само истински Българин може да даде 5000 EUR за кухня, и после да готви на терасата на газов котлон, за да не изцапа новата кухня.

                  Във връзка с това ето и нещо, което се наблюдава във всеки един магазин:
                  Само истински Български магазинер може да си купи калкулатор или касов апарат, и след това да ги пъхне в полупрозрачна найлонова торбичка и така да работи ежедневно, кьорейки се в лошо виждащия се дисплей и лошо виждащата се клавиатура. И след няколко години експлоатация и кьорене да извади устройството от мръсната изпокъсана найлонова торбичка, и да го изхвърли чисто ново лъскаво и неопетнено, защото вече е морално остаряло.

                  Същото важи и за GSM-ите. Имам приятели, на които GSM-а е в някаква мръсна и изпокъсана калъфка с прокъсано капаче, само и само за да не го изцапат и като му дойде времето за изхвърляне, да го изхвърлят с вид на чисто нов GSM. Тоест мъчиш се години наред с мръсно и мизерно устройство само за да можеш в края на краищата да го изхвърлиш като ново устройство.
                  Last edited by Mateev; 06.10.2023, 13:52.

                  Коментар


                  • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Click image for larger version

Name:	386508596_10224122317073719_3357821191223522254_n.jpg
Views:	1
Size:	17.6 КБ
ID:	4118206

                      Коментар


                      • Нито едно "Обичам те" не може да се сравни с "Отслабнала си"

                        Коментар


                        • За новата ваксина срещу ковид беше разработен специален щам на вируса

                          Коментар


                          • След като Женята Дайнов видял колко много подигравки отнася във Фейсбук, побеснял и написал поредния статус:
                            "Докато вие, нещастни крепостни орки, изпълнявахте кремълски хибридни атаки по моята висшестояща особа, аз не си губех времето и цял ден правех любов, скъсах се да правя любов, докато вие завиждахте и си губехте времето, кръвосмесени путеноиди такива! Толкова много правех любов, че сега съм изтощен и не знам как ще пиша оценките на студентите.
                            При което негова студентка отговорила отдолу: " Ми, ще ползвате другата ръка, професоре".
                            Дайнов я блокирал.
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • - Ти смотльо каза ли на шефа си, че ние двамата не можем да живеем с тази малка заплата?
                              - Казах му!
                              - И той к'во???
                              - Ми каза да се разведем ....

                              Коментар


                              • В лекарския кабинет:
                                - На кое място чувствате болка?
                                - На работното!

                                Коментар

                                Working...
                                X