IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Попадаш случайно на попфолк парти и веднага разбираш, че "Планетата на маймуните" е правен по действителен случай!

    Коментар


    • Сульо и Пульо продават Пижо и Пенда...

      Коментар


      • Бог е създал хемороидите, за да не си мислят IT специалистите, че може ей така, просто да си седят и да получават купища пари!

        Коментар


        • - Леле... Марче, какво е станало с прекрасната ти фигура?
          - Как какво - две деца, мъж...!
          - Ти изяде ли ги ма?

          Коментар


          • - Голяма жено, колко кила си?
            - Няма да ти кажа .....
            - Хайде, кажи поне първите две цифри !!!

            Коментар


            • След като се качиш на " Влака на ЖИВОТА ", направи каквото трябва и се настани във вагон-ресторанта!!!
              Last edited by sinbad; 22.02.2024, 17:31.

              Коментар


              • Момичета, ако мъж ви поднесе рози, много е важно да знаете какво означава техният цвят:
                1. Ако са червени - изпитва чувства към вас и иска да ви опъне
                2. Ако са розови - много държи на приятелството между вас и иска да ви опъне
                3. Ако са бели - впечатлил се е от душевната ви чистота и иска да ви опъне

                Коментар


                • Между две приятелки:
                  - Най-накрая срещнах човек с характер като моя. Трудно ми е да си го призная, но само след 10 минути време ми идваше да го удуша ...

                  Коментар


                  • Влизам в магазина за хляб и гледам промоция - на литър троянска подарък едно кило домати!
                    И като ми се приядоха домати ....

                    Коментар


                    • Какво казва жената?

                      Къщата е в ужасно състовние.
                      Жоро, трябва да ми помогнеш да я изчистим заедно.
                      Ама виж си нещата - всичко е на земята.
                      Да не почнеш да ми се оплакваш утре, че си останал без дрехи.
                      Трябва да пусна пералнята веднага!

                      Какво чува мъжът:

                      Бър, бър, бър, бър, Жоро,
                      бър, бър, бър, бър, заедно,
                      бър, бър, бър, бър, на земята,
                      бър, бър, бър, бър, без дрехи,
                      бър, бър, бър, бър, веднага!

                      Коментар


                      • Забива мъжът един гвоздей в стената и закача огледалото. Малко стои на криво, но е стабилно и не пада. Жена му стои до него и го критикува:
                        - Е защо само един гвоздей?
                        - Един е достатъчен. Виждаш, че не пада.
                        - Да, ама производителят е направил две дупки и трябва и двете да се ползват.
                        - Хайде това да ми го кажеш довечера, когато си легнем ...

                        Коментар


                        • - Сине, боядиса ли прозорците?
                          - Да тате, дори ми остана още малко боя. Да боядисам ли и рамките?

                          Коментар


                          • Четирима старци играят голф.
                            – Мдааа, от година на година стиковете ми се струват все по-тежки – казва единият.
                            – Мхм, и разстоянието от дупка до дупка става все по-голямо – добавя другият.
                            – И хълмчетата са по-стръмни от едно време – допълва третият.
                            Четвъртият, наслушал се на техните оплаквания, ги скастря набързо:
                            – Стига сте мрънкали, бе! Радвайте се, че още сме от правилната страна на тревата!

                            Коментар


                            • Click image for larger version

Name:	viber_image_2024-02-20_22-39-12-261.jpg
Views:	1
Size:	50.7 КБ
ID:	4158666

                              Коментар


                              • - Иванчо, какво би казал на политиците?
                                - Всичко, което е изрекъл г-н Стоичков през цялата си кариера на съдиите...

                                Коментар

                                Working...
                                X