IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новый административный регламент.Приглашаю к обсуждению!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Не знам дали съм го давал тука този пример, но като бях млад офицер, при гостуването на Бил Клинтън, проверихме едно каре между 4 улици в кв. "Лозенец". Считах го за най-сигурния квартал, щото освен елитен, чичо ми като външнотърговски директор на много голяма фирма живееше точно до това каре. Оказа се, че 5 лица живеят на външни адреси обявени за общодържавно издирване!
    Ооо, ама Лорде, сега се оказва и че синоменклатура, аааа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
      В Москва имат голям проблем с имигрантите от бившите републики. абсолютно нормално е въвеждането на такъв закон
      Не знам дали съм го давал тука този пример, но като бях млад офицер, при гостуването на Бил Клинтън, проверихме едно каре между 4 улици в кв. "Лозенец". Считах го за най-сигурния квартал, щото освен елитен, чичо ми като външнотърговски директор на много голяма фирма живееше точно до това каре. Оказа се, че 5 лица живеят на външни адреси обявени за общодържавно издирване!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Това е антитерористичен закон! Прави са си русите!
        В Москва имат голям проблем с имигрантите от бившите републики. абсолютно нормално е въвеждането на такъв закон

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Стига си извъртал бе!

          Има глоба и за този, който е направил фиктивна регистрация и за този собственик, който се е съгласил да бъде направена.
          И правилно. Щом има закон, той трябва да се спазва.
          Впрочем вие, демократите, искате само другите да спазват законите. Те да не важат за вас.
          Напротив ти извърташ. Тези глоби са направени с цел да прибират данъците на собствениците на жилища. Очевидно там не плащат данъци като уж фиктивно живеят в жилището си. но сега им слагат големи глоби за това.

          това сега пита автора, дали да си плаща данъка или да си плаща глобите. Очевидно това с фиктивната регистрация вече не върви. А ако си регистрира че го дава под наем ще трябва да плати и тези данъци.

          За наемателите проблема е от това че очевидно трябва да имат регистрация, в момента са се регистрирали фиктивно някъде, защото собствениците на апартаменти не са искали да ги ригестрират в техния, за да не плащат данъци. Сега очевидно това вече не върви, защото глобите са и за собственика.

          цялата тема е от гледна точка на притежаващ имот

          Май верно не разбираш руски, дори и смисъла на поста не си разбрал

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Стига си извъртал бе!

            Има глоба и за този, който е направил фиктивна регистрация и за този собственик, който се е съгласил да бъде направена.
            И правилно. Щом има закон, той трябва да се спазва.
            Впрочем вие, демократите, искате само другите да спазват законите. Те да не важат за вас.
            Това е антитерористичен закон! Прави са си русите!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Фиктивна И ЗА собственика на имот, той се пише че живее в имота, предполагам че така плаща по-ниски данъци. Фиктивната е за собственика, не само за наемателите.

              Май ти нещо не разбираш руски
              Стига си извъртал бе!

              Има глоба и за този, който е направил фиктивна регистрация и за този собственик, който се е съгласил да бъде направена.
              И правилно. Щом има закон, той трябва да се спазва.
              Впрочем вие, демократите, искате само другите да спазват законите. Те да не важат за вас.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Да не говорим, че русите са признали, че първоизточника на техния език е болгарския на Черноризец Храбър! Значи ние сме създали световен език производен на нашия, защо да не го приемаме? ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ КАЗВАМ НА СБЪРКАНИТЕ ТИПОВЕ КАТО МЕЙКЪРА, ЧЕ НИЕ НЯМАМЕ НИЩО ОБЩО С АМЕРИКАНИТЕ, НИЕ СМЕ СЛАВЯНИ И ПРАБЪЛГАРИ.- И ДВЕТЕ ОСНОВНИ ПЛЕМЕНА КОРЕНИТЕ ИМ СА В ИЗТОЧНА ЕВРОПА, НЕ В ЗАПАДНОТО ПОЛУКЪЛБО!
                То и на американците корените са от източна европа. Всичкото бяла раса първо е живяла нейде в източна европа и след това е отишла в западна. А ако се върнем достатъчно назад във времето всички сме от Африка, най-вероятно Кения.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  Тук гледам пак е тръгнал някакъв псевдо патриотизъм от Факи, подкрепен от 2-3 русофобчета, значи като се пише на Хамерикански тихо, а като се пише на руски се квичи до набесата.

                  В случая става въпрос за нещо съвсем различно, жената пише на материнския си език. При превод с транслатора ще се загуби смисъла или ще се получи абсолютно нов смисъл на това, което жената иска да каже. Ако се напрови повторно превод на преведения текст от руски на български, от български на руски, Със сигурност няма да получим първоначалния текст.... И кво правим!

                  То е ясно квичим!
                  Да не говорим, че русите са признали, че първоизточника на техния език е болгарския на Черноризец Храбър! Значи ние сме създали световен език производен на нашия, защо да не го приемаме? ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ КАЗВАМ НА СБЪРКАНИТЕ ТИПОВЕ КАТО МЕЙКЪРА, ЧЕ НИЕ НЯМАМЕ НИЩО ОБЩО С АМЕРИКАНИТЕ, НИЕ СМЕ СЛАВЯНИ И ПРАБЪЛГАРИ.- И ДВЕТЕ ОСНОВНИ ПЛЕМЕНА КОРЕНИТЕ ИМ СА В ИЗТОЧНА ЕВРОПА, НЕ В ЗАПАДНОТО ПОЛУКЪЛБО!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                    Май ти нещо не разбираш руски
                    За бога имай милост, не му отнемай и последната илюзия от тоа гаден свят.
                    г-жа Фирдевс.2015г.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Глупости! Нищо подобно не пише.
                      Или не си го чел. Или бъкел не разбираш руски.

                      Пише, че са приети големи глоби срещу фиктивна регистрация по местоживеене.
                      Ако ги имаше и у нас, нямаше в София на някои адреси да се регистрират по 100 мангала.
                      Както и по 100 македонци.

                      Фиктивна И ЗА собственика на имот, той се пише че живее в имота, предполагам че така плаща по-ниски данъци. Фиктивната е за собственика, не само за наемателите.

                      Май ти нещо не разбираш руски

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Пише че ако не си живееш в имота плащаш по 5000 рубли на човек на година. Ако живееше в русия да са те разорили тези руски глоби Особено както не можеш да си намериш наематели.
                        Глупости! Нищо подобно не пише.
                        Или не си го чел. Или бъкел не разбираш руски.

                        Пише, че са приети големи глоби срещу фиктивна регистрация по местоживеене.
                        Ако ги имаше и у нас, нямаше в София на някои адреси да се регистрират по 100 мангала.
                        Както и по 100 македонци.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Тук гледам пак е тръгнал някакъв псевдо патриотизъм от Факи, подкрепен от 2-3 русофобчета, значи като се пише на Хамерикански тихо, а като се пише на руски се квичи до набесата.

                          В случая става въпрос за нещо съвсем различно, жената пише на материнския си език. При превод с транслатора ще се загуби смисъла или ще се получи абсолютно нов смисъл на това, което жената иска да каже. Ако се напрови повторно превод на преведения текст от руски на български, от български на руски, Със сигурност няма да получим първоначалния текст.... И кво правим!

                          То е ясно квичим!

                          Коментар


                          • с новым годом! Честито май*и!
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Знам какво пише, аз когато съм учил руски, ти си бил вече в Ташкент навярно
                              За акциите, обаче излезе много прав, моята средна доходност от тях за миналата година е 35%.
                              Всъщност най-вероятно съм бил по-близо до Иркутск, но както и да е

                              Като върви икономиката нагоре, най-много се печели от акции.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Пише че ако не си живееш в имота плащаш по 5000 рубли на човек на година. Ако живееше в русия да са те разорили тези руски глоби Особено както не можеш да си намериш наематели.
                                Знам какво пише, аз когато съм учил руски, ти си бил вече в Ташкент навярно
                                За акциите, обаче излезе много прав, моята средна доходност от тях за миналата година е 35%.

                                Коментар

                                Working...
                                X