IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Полкич, бате, стига се обяснява като ощипана мома бе!!! Застани мъжки и си признай, че не си превел кинтите на време! Сега ако пичовете те пуснат ще играеш, ако не ще редиш сълзи и сополи

    Как пък не спря да мрънкаш и да се обясняваш бе! Неведоми са пътищата педалски ей!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
      Дилема в лигата без смени... който иска да помага, дори и да е от конкуренцията

      РВП плюс някой от нападателите на Кристъл Палас или Стъридж плюс Ето'о
      Аз сутринта издумках уайлд-а и взех Кемпбъл от Кардиф за 5.5М и определено очаквам в комбинация с Бентеке и Агуеро да донесе повечко точици,че нещо са дефицитни (отново) в началото.
      Only God Can Judge me...

      Коментар


      • Дилема в лигата без смени... който иска да помага, дори и да е от конкуренцията

        РВП плюс някой от нападателите на Кристъл Палас или Стъридж плюс Ето'о
        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

        Коментар


        • Така я започвате платената лига тази година, че накрая ще има поне няколко морални шампиона
          Не разбрахте ли че парите развалят хората, бе серсемиии ...
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
            Аз съм съгласен полки да остане единствено при условие, че всички останали също са съгласни с това ЕДИНОДУШНО. ..
            Аз не съм съгласен. Имаме си правила. Ако беше казал предварително, че ще се забави с плащането нямаше да има проблем.

            Като цяло нямам против да взема 50те кинта на Полкича, защото никога в живота си не е бил конкуренция на никой. Въпросът в случая е изцяло принципен и подкрепям напълно Груйчето.
            Last edited by Nikola; 02.09.2013, 18:21.
            The weak are meat and the strong do eat.

            Коментар


            • Аз съм съгласен полки да остане единствено при условие, че всички останали също са съгласни с това ЕДИНОДУШНО.

              По другия "казус" не мисля, че Грую е направил нещо нередно. "Правото" да администрира фентъзи лигата в нашия случай по-скоро е задължение, защото не виждам никакви ползи за него да го прави, а напротив трябва да пише съобщения до всички, да чака преводи, в края на сезона да превежда наградите...
              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                Предлагам да му се даде възможност на Полкича да се включи (искам да има и някой по-слаб от мене тази година ) с/у неустойка за забава. Предложението ми за неустойка е 5 лв. да бъдат добавени към наградния фонд за победителя!!! Естествено подлежи на гласуване.
                aз ви го казах и преди - щом искате да остане - ок, аз съм последният човек, който би попречил на това. Ако намериш още 3-ма съмишленици, които да са ЗА това ти решение, аз нямам проблеми (специално за полкича уточнявам, че искам 4 човека мнозинство, защото изключвам себе си и него от гласуването). давам срок до 10.09 - считам, че е разумно дълъг, дори и за полки.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Polki, както винаги, когато има взето решение, съм длъжен да го обоснова:
                  1. Никога не съм искал да премахвам който и да било като участник, отлично знаеш, че винаги съм искал максимална масовост и вплатената, и в безплатните лиги.
                  2. Започнахме да си говорим за лигата още от края на юли, точно защото се търсеше масовост
                  3. Ти заяви готовност да се включиш на 10.08 (събота), пратил съм ти сметката в първия работен ден след това - 12.08, няма как да ме обвиниш в забавяне
                  4. От тогава, до момента, в който те махнах от лигата, минаха 3 пълни работни седмици, в които ти писах ти 2 съобщения на лични
                  5. Абсолютно всички други участници (включително и аз) са внесли сумите си напълно редовно и в срок.
                  6. Мисля, че винаги съм бил максимално коректен към всички участници в лигата и особено към теб - миналата година Никола се отказа, заради името на отбора ти, което считаше за обидно. И макар той принципно да беше прав (името ти е обидно-факт, но не и според фентъзи лигата), не нарушваш никакви правила и съответно нямаше никава причина да искам да си променяш отбора.

                  Съжалявам, но принципите са си принципи. Напълно съм наясно, че 70 кинта не са сума, но това важи двуяко и така, както всички са успели да си преведат навреме, така можеше да го направиш и ти - дори ти дадох цели 2 седмици допълнително след крайния срок. И ако ме обвиняваш в пристрастност, то единствените пристрастия, които може да съм имал,са били към теб, изчаквайки те толкова дълго, само защото си доказал се форумец!!!


                  П.С. Кучето ти има отличен отбор - трябваше да му кажеш на него да направи превода, мисля, че щеше да се справи по-добре от теб
                  Предлагам да му се даде възможност на Полкича да се включи (искам да има и някой по-слаб от мене тази година ) с/у неустойка за забава. Предложението ми за неустойка е 5 лв. да бъдат добавени към наградния фонд за победителя!!! Естествено подлежи на гласуване.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                    Надявам се да е положителен. За тая година сме на + 5 точки, спрямо м.г. от 3-те мача. Докато за Юнайтед са - 3 точки от трите си мача съответно с/у Челси домакин (-2 точки), Суонзи гост (+2 точки), гост Ливърпул (-3 точки)..
                    Естествено рано е да се говори за сериозен тренд преди да свърши половината първенство.... Все пак не те ли е страх вече, дали ще влезете в 4-ката тази година?!
                    Манксите трябва да почнат да вкарват голове на отбори като нас и Челски и тогава да говорят Като гледам изброените отбори от Манчо, ние Стоук вече ги бихме
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                      Ей сега ще ви дойдат отбори като Стоук, Уест Хям, УБА, които щете не щете ще мъчите да наигравате, а не да си седите в наказателното поле цял мач!

                      Тогава ще видим тренда за Ливърпул какъв е!
                      Надявам се да е положителен. За тая година сме на + 5 точки, спрямо м.г. от 3-те мача. Докато за Юнайтед са - 3 точки от трите си мача съответно с/у Челси домакин (-2 точки), Суонзи гост (+2 точки), гост Ливърпул (-3 точки)..

                      Естествено рано е да се говори за сериозен тренд преди да свърши половината първенство.... Все пак не те ли е страх вече, дали ще влезете в 4-ката тази година?!

                      Коментар


                      • Polki, както винаги, когато има взето решение, съм длъжен да го обоснова:
                        1. Никога не съм искал да премахвам който и да било като участник, отлично знаеш, че винаги съм искал максимална масовост и вплатената, и в безплатните лиги.
                        2. Започнахме да си говорим за лигата още от края на юли, точно защото се търсеше масовост
                        3. Ти заяви готовност да се включиш на 10.08 (събота), пратил съм ти сметката в първия работен ден след това - 12.08, няма как да ме обвиниш в забавяне
                        4. От тогава, до момента, в който те махнах от лигата, минаха 3 пълни работни седмици, в които ти писах ти 2 съобщения на лични
                        5. Абсолютно всички други участници (включително и аз) са внесли сумите си напълно редовно и в срок.
                        6. Мисля, че винаги съм бил максимално коректен към всички участници в лигата и особено към теб - миналата година Никола се отказа, заради името на отбора ти, което считаше за обидно. И макар той принципно да беше прав (името ти е обидно-факт, но не и според фентъзи лигата), не нарушваш никакви правила и съответно нямаше никава причина да искам да си променяш отбора.

                        Съжалявам, но принципите са си принципи. Напълно съм наясно, че 70 кинта не са сума, но това важи двуяко и така, както всички са успели да си преведат навреме, така можеше да го направиш и ти - дори ти дадох цели 2 седмици допълнително след крайния срок. И ако ме обвиняваш в пристрастност, то единствените пристрастия, които може да съм имал,са били към теб, изчаквайки те толкова дълго, само защото си доказал се форумец!!!


                        П.С. Кучето ти има отличен отбор - трябваше да му кажеш на него да направи превода, мисля, че щеше да се справи по-добре от теб
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                          В интерес на истината, сметката е пратена да всички участници точно на 05.08.2013 г.:
                          в интерес на истината на мен ми е пратена на 12,08,2013




                          Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                          Смятам, че в духа на fair play парите трябва да бъдат преведени преди началото на сезона. Ако не си го сторил след два кръга, когато половината си изгърмяха дивите карти, не би било честно да приемаме нови залози, нали?
                          Нищо лично, въпрос на принципи.
                          напълно съм съгласен с теб, че по принцип трябва парите да са преведени преди началото на играта, но не може един човек да решава самостоятелно казусите в лигата ................... всичко тук се подлага на гласуване, налЕ???
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Има ли Костинбродски ip-та, за да знам дали вота е манипулиран? Гласувам Перси да възстанови в пълна степен залога ми в лигата, защото към момента ме коли с дървен нож в гърба.

                            Коментар


                            • във връзка с самостоятелното решение което е взел грую груев косаещо всички участници в двете лиги предлагам въпросния господин да бъде лишен от правото да администратира лигата

                              право да гласуват имат следните участници:

                              Платена стандартна фентъзи лига:

                              1. Никола
                              2. Eaglee
                              3. marinbg
                              5. Hakkinen
                              6. GT
                              7. Полки - ЗА лишаване
                              8. weekend stars
                              9. Given

                              Платена лига без смени:

                              2. mussi
                              3. Eaglee
                              4. GT
                              5. James Sawyer
                              6. Полки - ЗА лишаване
                              7. Хакинен
                              8. Маринбг

                              груйчо груев няма право да гласува и в такъв случай в лигата със смените са необходими 5 гласа за лишаване да е администратор, а в лигата без смените са необходими 4 гласа за да се лиши груйчо от правото да е администратор при положение, че няма въздържали се...

                              нека всеки срещу името си да напише дали дава гласа си с "ЗА" лишаване на правата на груйчо или е "Против" лишаването на груйчо от администраторски права при положение, че няма въздържали се...

                              п.п 51% са необходими за да се вземе решение, а всеки може да гласува със "За"; "Против" и "Въздържал се"
                              Last edited by polki; 02.09.2013, 12:34.
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                                не можеш сам да решиш какво да правиш с полкича ................... тази лига не ти е бащиния и решенията тук се взимат от участниците в лигата, а не самосиндикално като един друг индивид миналата година

                                фентъзито започна преди 15-16 дни, а аз съм се записал в лигата преди 20 дни и няма как да си ми пратил сметките ти преди около месец

                                опомни се малко, момченце...
                                В интерес на истината, сметката е пратена да всички участници точно на 05.08.2013 г.
                                Смятам, че в духа на fair play парите трябва да бъдат преведени преди началото на сезона. Ако не си го сторил след два кръга, когато половината си изгърмяха дивите карти, не би било честно да приемаме нови залози, нали?
                                Нищо лично, въпрос на принципи.

                                Коментар

                                Working...
                                X