IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    персиеца я играл, я - не, ламбърт - ако не свирнат дузпа, едва ли ще вкара, мойсейчо - я играл, я - не, пък за гол - хапсурт, на бейнс две поредни седмици няма как да му върже, поне досега не се е случвало. Аз който и да сложа капитан все ще го объркам, така че съм с капитан стърготината - така поне ще прецакам ливера, че имам бас за тях
    П.С. И се стягайте малко че нещо аз да водя си е странничко - обикновено в началото доста обърквам състава
    Да го объркаш, да го объркаш колко пък да го объркаш....... като престоиш 2 седмици в долния топ 3 на олимпийската лига тогава се оплаквай
    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Avalanche Разгледай мнение
      Кой ще сложите за капитан тази седмица?

      Аз се чудя измежду Пърси, Ламбърт или Моусес. Най вероятно Пърси ще си сложа. Някой ще рискува ли с Бейнс - примерно?
      персиеца я играл, я - не, ламбърт - ако не свирнат дузпа, едва ли ще вкара, мойсейчо - я играл, я - не, пък за гол - хапсурт, на бейнс две поредни седмици няма как да му върже, поне досега не се е случвало. Аз който и да сложа капитан все ще го объркам, така че съм с капитан стърготината - така поне ще прецакам ливера, че имам бас за тях
      П.С. И се стягайте малко че нещо аз да водя си е странничко - обикновено в началото доста обърквам състава
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Avalanche Разгледай мнение
        Кой ще сложите за капитан тази седмица?

        Аз се чудя измежду Пърси, Ламбърт или Моусес. Най вероятно Пърси ще си сложа. Някой ще рискува ли с Бейнс - примерно?
        Аз имам предчувствие, че Евра ще направи доста точки този кръг, но все още не съм решил дали да му се доверя
        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

        Коментар


        • Кой ще сложите за капитан тази седмица?

          Аз се чудя измежду Пърси, Ламбърт или Моусес. Най вероятно Пърси ще си сложа. Някой ще рискува ли с Бейнс - примерно?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            Е как късмет!
            Ако бях сложил Бейнс капитан тогава щеше да е късмет! Щях да съм минал над 100т!
            Нали знаеш принципа - "След удар се почива"?Така че гледай да почиваш другия кръг
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Е как късмет!
              Ако бях сложил Бейнс капитан тогава щеше да е късмет! Щях да съм минал над 100т!
              Мичу, Бейнс, Паулиньо все с по 3 точки бонус.Нали знаеш, че всичко е късмет. Поне Никола и Грую все на тая тема се джънкат Точно си мислех ако беше сложил Бейнс капитан какъв идеален кръг ти се зоформяше.Добре че не игра срещу Graham's 11
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Серсем.То бива късмет, бива ама твоето е направо нЕ'ам думи
                Е как късмет!
                Ако бях сложил Бейнс капитан тогава щеше да е късмет! Щях да съм минал над 100т!

                Коментар


                • И аз имам такива планове, като за начало вече не съм последен, сега смело поглеждам към първото място.

                  Коментар


                  • Поредната излагация от моя страна. Верно, че стана традиция да тръгвам зле, ама тая година явно ще трябва да ви обръщам от последна позиция.
                    Давам ви хендикап до края на Септември и после ви почвам!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                      След малко несериозното начало, тази седмица гледам съм победил в олимпийските игри! ...с резултат колкото за 2.5 от досегашните кръгове!
                      Серсем.То бива късмет, бива ама твоето е направо нЕ'ам думи
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • След малко несериозното начало, тази седмица гледам съм победил в олимпийските игри! ...с резултат колкото за 2.5 от досегашните кръгове!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                          Реве ми се колко слаб съм тази година.

                          Изгубих каквато и да било мотивация за да играя. Просто нямам умерен играч тази година.
                          е, споко де, то и аз до момента нямам уцелен капитан, дейш Искаш ли да ти дам оферта и за този бет
                          Ако мойс не беше пуснал рио и рунтаовото не беше вкарал в последните минути, този кръг щях да ви откажа, щото ми влизаха 12 точки от Брейди+още 4 от сабалета и отлитах доста напред, ама за брейди си е моя грешка и то изцяло, само защото си мислех, че ще се получи нулево реми в дербито. Пък ако бях взел и Брането съвсем щеше да е весело, ама нейсе Все пак ти си по-зле откъм късмет спрямо мен в кръга, така че няма да се оплаквам
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Реве ми се колко слаб съм тази година.

                            Изгубих каквато и да било мотивация за да играя. Просто нямам умерен играч тази година.
                            The weak are meat and the strong do eat.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                              Споко, мойте резерви имат повече точки от 1-вия ми отбор!
                              калитар, сега всички ще ти влязат в "игра". Ама Колеца жив да го ожалиш - мани, че не му играят 3-ма от титулярите, 3-ма му влязоха като резерви в мачовете си,ами няма и ни една резерва в състава си, щото всички са контузени, а той не прави "излишни смени" и на всичкото отгоре си изгърмя дивата карта Сега разбрах кой е "умрял", след като единственият му светъл лъч в състава, Рамзи, вкара - отбора на Колеца.
                              И най-смешното от всичко е, че той не е скаусър, че като един феникс да се възроди от пепелта
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Без Полки сте заникъде, а с бастун като бъл.(марин, нямате шанс!

                                Коментар

                                Working...
                                X