IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В един момент ме водеше 70 точки. Дай го ти малко малко по-сериозно. Към момента ме водиш 18, което сам знаеш не е абсолютно нищо. Един слаб кръг на Арсенал и си чао. By the way им погледни програмата. Задават се тегави мачове, в които ако не продадеш поне Жиру със сигурност ще изпаднеш бая надолу.

    Аз моя отбор съм го направил така, че да не го барам особено до Коледа, като ключовото е че съм подбрал играчи, които ще дават точки през този период. Така като ти гледам отбора ти тези неща не си ги съобразил особено, а то след Коледа стават ясни доста неща.
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
      Моят отбор е в пъти по-добър от твоя и именно поради тази причина ти стопих разлика от 70 точки за 3 кръга. И по същата причина ще съм преди теб в края на сезона.

      Иначе за баса си оставаш фаворит, заради Даусън. Нямам представа, защо изобщо си го оставил резерва. Тоя бастун със сигурност ще даде повече точки от Ward.
      колко точки?Колко? Аз ли не мога да смятам или 170 точки за последните 3 кръга (вклювам и днешния) за теб и 151 за мен не са 70, а 19 точки разлика Дай го малко по-сериозно, а и все още съм 18 точки преди теб, така че споко
      Иначе за този кръг - единственият ми шанс е доусън да направи клийн шийт, което не го вярвам особено, хеле пък ако и бентеке играе, а фулъм спокойно могат да завършат с точно 0 гола в понеделник
      А за края на сезона си имаме доволно много басове с теб - 100 кинта на фентъзито, 50 кинта на манчо и 50 кинта на арсенал - последните 2 мога да ти ги уредя в момента на 80 кинта, ако искаш, а за фентъзито поне засега изглежда, че маринския ще плаща масрафа и за тримата
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Моят отбор е в пъти по-добър от твоя и именно поради тази причина ти стопих разлика от 70 точки за 3 кръга. И по същата причина ще съм преди теб в края на сезона.

        Иначе за баса си оставаш фаворит, заради Даусън. Нямам представа, защо изобщо си го оставил резерва. Тоя бастун със сигурност ще даде повече точки от Ward.
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
          Ти запали една свещ, че Рууни наби греда, а на Челски им вкараха малоумен гол, че в момента щеше да се притесняваш за първото си място.
          е, хайде, хайде, определено имам по-добър от отбор от теб и с оглед на това, че си уцелих капитана, а ти - не, хем ти казах кой ще сложа, трябва да си много доволен, че на 99% ще спечелиш баса. А като говорим за късмет - от 4 гола на арсето да няма ни един на жиру си е повече от малшанс
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Ти запали една свещ, че Рууни наби греда, а на Челски им вкараха малоумен гол, че в момента щеше да се притесняваш за първото си място.
            The weak are meat and the strong do eat.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
              Ей как ти върза. Не пуснаха Сабалета.
              да, това си е късмет, но пак си с повече късмет от мен в кръга, особено на тема вртар. А -4 едва ли ще направя, ако няма контузии през седмицата, но трябва да направя малко корекции в полузащита и защита, ама ще е постепенно - мисля, че почти се научих да не правя прекалено много смени
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Ей как ти върза. Не пуснаха Сабалета.
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • ХАХХААХАХАХАХАХ
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • ти си егати калитара - ще има един-единствен мач с клийн шийт за госта и ти ще го хванеш с най-евтиния възможен вратар, юе даже и бонус ще има да не говорим, че това на Руни не беше асистенция реално, а на мен Сабалета не ми влиза с вероятен клийн шийт, двата късни гола на арсето ми прецакаха 4-те точки бонус на Жиру, изненадващите 2 гола на Нюкясъл ми струваха поне 2, а може би и повече точки, ако шмъркащия беше играл за манчо, едва ли щеше да има гол за саутхямптън, но какво да се прави Ако по някаква луда случайност сабалета не влезе за 2-3 минути, в което съм почти убеден, може утре доусън да вкара гол
                    Ако пък не - ще ми върви в любовта, и без това доволно се уших покрай Левски
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Набивай -4ката Груйче. :P

                      Сега ти е момента.
                      The weak are meat and the strong do eat.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                        Тогава може да рискувам и с Рууунката. Ще видим. :

                        Да гледаме мачовете някъде утре?
                        не мога, утре ще гледам моите говеда с чорбата - ингилизите не са ми приоритет
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Тогава може да рискувам и с Рууунката. Ще видим. :

                          Да гледаме мачовете някъде утре?
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                              Аз вече се съгласих, ако си готов да игнорираш -4 които имам вече, като пасив. Просто гледаме, кой ще има повече точки. Дори, за да е по-коректно за теб съм съгласен, ако резултата е равен ти да спечелиш, което си е все едно не ми игнрираш -4те.

                              Имаме ли сделка?

                              И не отговори, кой мислиш да сложиш капитан....
                              уф, най-обичам да си говорим едно и също и да не се разбираме Да, имаме сделка.
                              А за капитана - най-вероятно Жиру, защото го нямаш
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Аз вече се съгласих, ако си готов да игнорираш -4 които имам вече, като пасив. Просто гледаме, кой ще има повече точки. Дори, за да е по-коректно за теб съм съгласен, ако резултата е равен ти да спечелиш, което си е все едно не ми игнрираш -4те.

                                Имаме ли сделка?

                                И не отговори, кой мислиш да сложиш капитан....
                                The weak are meat and the strong do eat.

                                Коментар

                                Working...
                                X