IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    то и аз те разбрах, но нали искам да си кажа казването, че трупан мнения за супер инвеститор, като въведат тази титла А и следя всички ингилизи у аврупата, че 5-ма титуляри имам там + 3-ма потенциални и са важни. Ти що си пак така назад в класирането
    Не мога да нацеля защитата!
    Имам 2ма с по 6 точки резерви, а пък ми влизат Евра и Шоукрос с по 2 т.
    Добре че, не пуснах Руди титуляр ама и Чеха много не помогна

    Коментар


    • Само мога да кажа, че тоя Рамзи ми разби философията. Отвратителен дърводелец! Тоя Венгер го признавам, че е майстор!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        Греъмчо, разбра майтапа! Чукчите може да имат проблеми, ама Шитито ги виждам да бият леко с много на нула утре и не виждам кой ще го контузят! Ние сме малко под съмнение, но за късмет Сосиедад точно сега издиша от всякъде - вероятно ще ги бием и ще си трасираме пътя за класиране напред! Ама може да ни наритат някой - как тия кавали Фулхамите ни контузиха двама играчи!
        то и аз те разбрах, но нали искам да си кажа казването, че трупан мнения за супер инвеститор, като въведат тази титла А и следя всички ингилизи у аврупата, че 5-ма титуляри имам там + 3-ма потенциални и са важни. Ти що си пак така назад в класирането
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          нйе ва, ама мое някоя чукотка или шитня да го направя, както и хартилерист али гяволе, та затова чекам засега
          Греъмчо, разбра майтапа! Чукчите може да имат проблеми, ама Шитито ги виждам да бият леко с много на нула утре и не виждам кой ще го контузят! Ние сме малко под съмнение, но за късмет Сосиедад точно сега издиша от всякъде - вероятно ще ги бием и ще си трасираме пътя за класиране напред! Ама може да ни наритат някой - как тия кавали Фулхамите ни контузиха двама играчи!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
            Седи мирен тогава.

            Лукаку, Миноле, Озил и Сабалета най-вероятно ще паднат с поне 0.1 тази седмица, което трябва да ти говори нещо за качеството на отбора ти.
            Лукаку и да падне с 0.1 ми е все едно за сел валюто (а и вече съм го калкулирал този неизбежен спад), Миньонът и Забалетата вече паднаха с 0.1, така че пак баш ме брига дали ще падат с още 0.1 или не, а Йозил няма да падне с 0.1 Но Стърготината може и да падне и затова се оглеждам за него, че ми е важен
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Очакваш Суарез да се контузи през седмицата в мачовете на Ливърпул в евротурнирите?
              нйе ва, ама мое някоя чукотка или шитня да го направя, както и хартилерист али гяволе, та затова чекам засега
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Ние затова нарочно не играеме в евротурнирите.Пазиме се от контузии
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  Очакваш Суарез да се контузи през седмицата в мачовете на Ливърпул в евротурнирите?
                  Ние затова нарочно не играеме в евротурнирите.Пазиме се от контузии
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    нищъ, бре, нали ти казах, че рунтавото не ми требе за този кръг, така че макса, който мога да направя, е да забия -4 и да си взема суарез за стъридж, което не съм убеден, че искам, а и суарез вече качи 0.1, пък и чакам за контузии
                    Седи мирен тогава.

                    Лукаку, Миноле, Озил и Сабалета най-вероятно ще паднат с поне 0.1 тази седмица, което трябва да ти говори нещо за качеството на отбора ти.
                    Last edited by Nikola; 04.11.2013, 16:52.
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      нищъ, бре, нали ти казах, че рунтавото не ми требе за този кръг, така че макса, който мога да направя, е да забия -4 и да си взема суарез за стъридж, което не съм убеден, че искам, а и суарез вече качи 0.1, пък и чакам за контузии
                      Очакваш Суарез да се контузи през седмицата в мачовете на Ливърпул в евротурнирите?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                        Ами действай. Рууни и Суарез тепърва ще се качват, докато играчите които искаш да продаваш ще падат.

                        Много тъпо, че Янузай не се качи вчера. Сега ще се качи със 150% днес.
                        нищъ, бре, нали ти казах, че рунтавото не ми требе за този кръг, така че макса, който мога да направя, е да забия -4 и да си взема суарез за стъридж, което не съм убеден, че искам, а и суарез вече качи 0.1, пък и чакам за контузии
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Ами действай. Рууни и Суарез тепърва ще се качват, докато играчите които искаш да продаваш ще падат.

                          Много тъпо, че Янузай не се качи вчера. Сега ще се качи със 150% днес.
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • нямам кинта да го взема директно, но мога да го взема с хендикап - продажба на някой от защитниците ми. Йозил и аз го обмислям, но някакси не ми се иска да оставам само с Рамзи от Арсето при положение, че те са лидери в класирането, така че засега ми е твърд титуляр. Иначе ще разкарам поне 2-ма зашитници, полузашитник и ако Ливера не направи клийн шийт и срещу фулъм - и вратарчето, което ще ми отвори кинта точно за нападение Руни (който със сигурност го купувам следващият кръг), Агуеро и Суарез (само той ми е спорен, но ще си помисля него ли искам или по-силен полузащитник). просто в момента се бия през клавиатурата, за да не правя смени, въпреки че ми падна цената от Забалета и Миньоле, а вероятно и от Стъридж и Йозил, но все пак по-важни са точки, а не цената на отбора, макар че аз те водя и като цената на отбора
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              не, бе, Колче, аз за идния кръг ти говоря - Луканката (ако играе) ще даде повече точки от рунката, а е ясно, че шрек ще даде повече точки оувърол. Иначе и аз съм в дилема дали да не разкарам Стъридж за Суарез, но ще го поумувам още малко, т.е. до след мачовете от ШЛ, за да видя дали някой от важните ми играчи не е с контузия, макар за следващия кръг да имам 14 абсолютно равностойни играчи и да съм в огромна дилема кой да пусна Затова е твърде вероятно да разкарам някой, за да не се чудя поне. Ти що махна ЪЪ-ту бре, вярно, че вече не бие пряк свободните и е доста скъп, но е единственият, дето на 100% играе в Сити, а и участва в доста ситуации
                              Абе Груйче, кой то интересува, какво ще стане през следващия кръг. Аз гледам, какво ще става до края на Януари.

                              Нямаш кинтушки да вземеш Суарез. Ще трябва да си пак -4. Няма особено логика да го правиш това, за да вземеш играч от същия отбор особено при положение, че Стъридж си дава точки.

                              Как според теб ще махна Яя? Аз дори обмислям да взема Силва, но ще видим. Продадох Озил и взех някакъв евтин бот от Светците. Просто цената на Озил е прекалено висока за точките, които дава, а очаквам да издиша брутално покрай boxing day. Просто парите от него ще ми върнат по-висока възвръщаемост в Агуеро.
                              The weak are meat and the strong do eat.

                              Коментар


                              • не, бе, Колче, аз за идния кръг ти говоря - Луканката (ако играе) ще даде повече точки от рунката, а е ясно, че шрек ще даде повече точки оувърол. Иначе и аз съм в дилема дали да не разкарам Стъридж за Суарез, но ще го поумувам още малко, т.е. до след мачовете от ШЛ, за да видя дали някой от важните ми играчи не е с контузия, макар за следващия кръг да имам 14 абсолютно равностойни играчи и да съм в огромна дилема кой да пусна Затова е твърде вероятно да разкарам някой, за да не се чудя поне. Ти що махна ЪЪ-ту бре, вярно, че вече не бие пряк свободните и е доста скъп, но е единственият, дето на 100% играе в Сити, а и участва в доста ситуации
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X