IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    обещаваш ли - довечера го вземам и го слагам капитан
    Ами да. То хендикепа пак ще си остане -4.
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
      Груйче, да знаеш че ако вземеш Суарез тази седмица и аз гще го взема.
      обещаваш ли - довечера го вземам и го слагам капитан
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Груйче, да знаеш че ако вземеш Суарез тази седмица и аз гще го взема.
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          на тоя шорт търм куесчън отговорът от моя страна е да
          Хайде.
          The weak are meat and the strong do eat.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
            Моят шорт търм въпрос е ще организираме ли гледане на забвалението в неделя вечер? Предлагам да е в кръчмето до стадион Академик, ако има желаещи? Груец, Колец, Колчо, други?...
            на тоя шорт търм куесчън отговорът от моя страна е да
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              въпросът ми е малко лонг търм
              Моят шорт търм въпрос е ще организираме ли гледане на забвалението в неделя вечер? Предлагам да е в кръчмето до стадион Академик, ако има желаещи? Груец, Колец, Колчо, други?...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Avalanche Разгледай мнение
                Ако мислиш да слагаш Суарез за капитан го вземи, ако мислиш да оставиш Агуеро, стой с Стърич

                Аз взех Суарес щото мисля да го сложа капитан, все пак ще играе срещу Сандерос
                въпросът ми е малко лонг търм, защото от една страна ще съм -4 точки, а от друга - трябва да доплатя 2.2 милки към настоящата цена на стърготината - и двете нещица не са ми много по вкуса, а още по-малко пък за един кръг, при положение, че точно в този кръг си имам Агуеро. Та затова се чудя дали си заслужава да ги прежаля тези -4 и 2.2 милки, за да го взема за сметка на Стърготината в лонг търм или да си затрая
                П.С. Иначе е повече от ясно, че (поне на хартия) Суарез е по-добрата опция от Стъридж, както и за Агуеро за идващия кръг
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  чудя се дали да правя размяната на Стърготината за Суарез на цена от -4 точки Все пак играят на една и съща позиция, а разлиакатв цената си е 2 милки почти и ми е малко като Персийчето и Рунтавото, където и двамата правят горе-долу еднакви точки, но са с 3 милки разлика. Та дали си струва, щото тези 2 милки са си разлика, макар че средно скъпи и точкуващи полузащитници почти няма - само Рамзи и Лалана, а другото е над 9 милки - Ъъ, Силвето, Хазарта, Оскарчето, Йозил и май е до там, щото другото е на късмет дали ще игра, а още повече - дали ще точкува
                  Ако мислиш да слагаш Суарез за капитан го вземи, ако мислиш да оставиш Агуеро, стой с Стърич

                  Аз взех Суарес щото мисля да го сложа капитан, все пак ще играе срещу Сандерос

                  Коментар


                  • чудя се дали да правя размяната на Стърготината за Суарез на цена от -4 точки Все пак играят на една и съща позиция, а разлиакатв цената си е 2 милки почти и ми е малко като Персийчето и Рунтавото, където и двамата правят горе-долу еднакви точки, но са с 3 милки разлика. Та дали си струва, щото тези 2 милки са си разлика, макар че средно скъпи и точкуващи полузащитници почти няма - само Рамзи и Лалана, а другото е над 9 милки - Ъъ, Силвето, Хазарта, Оскарчето, Йозил и май е до там, щото другото е на късмет дали ще игра, а още повече - дали ще точкува
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      К'ва тая зумба бе Грую?Колежките са полудели на тая тема.А не смея да питам за да не се изложа ...
                      aбе танцуване под формата на физически упражнения - голяма зарибявка, но на мен ми е густо: всяка събота и неделя, ако съм си в нас, жената ми осигурява безпроблемен следобед с отсъствието си
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        .... - жената е на зумба
                        К'ва тая зумба бе Грую?Колежките са полудели на тая тема.А не смея да питам за да не се изложа ...
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                          Аз съм до Турция в съобта и неделя, искаш ли да му се натресем на колеца в неделя за дербито?! Иначе за първото има да се стискат палци, но перспективите са слънчеви към момента!
                          аз съм за, нямам проблеми тогава - жената е на зумба да го видим и него какво ще каже
                          А на Малдивите си е слънчево, така че едва ли ще се заоблачи - сезонът на мусоните мина
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            e, браво, бе, разби ме!!! Това ми оправи настроението за днес - ебахти скапания ден е иначе.
                            Ще правим ли сбирка за уикенда, че тази седмица ми се провалиха плановете за разходка до Арбанаси и ще съм си тук - може и съботните мачове, а може и за дербито в неделя
                            Аз съм до Турция в съобта и неделя, искаш ли да му се натресем на колеца в неделя за дербито?! Иначе за първото има да се стискат палци, но перспективите са слънчеви към момента!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                              Остави ти мненията, ами започвай да си търсиш подходящите бански и "багаж" за Малдивите!
                              e, браво, бе, разби ме!!! Това ми оправи настроението за днес - ебахти скапания ден е иначе.
                              Ще правим ли сбирка за уикенда, че тази седмица ми се провалиха плановете за разходка до Арбанаси и ще съм си тук - може и съботните мачове, а може и за дербито в неделя
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                то и аз те разбрах, но нали искам да си кажа казването, че трупан мнения за супер инвеститор, като въведат тази титла
                                Остави ти мненията, ами започвай да си търсиш подходящите бански и "багаж" за Малдивите!

                                Коментар

                                Working...
                                X