IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Добавям и още един, така че сме 14
    15 сме.Ако всичко е OK,как разпределяме фонда, че и аз трябва да информирам?
    Liverpool Forever

    Коментар


    • Добавям и още един, така че сме 14
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Засега сме 13 човека, добавих още един мой- 200,100,60,30 кинта са наградите до четвърто място
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Ха вече сме 14 в платената
          Liverpool Forever

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Общо 12 са по мои сметки - 5+1 са моите и аз, твоите са общо 4, капитан Морган и Боби д, общо 12 и един не ми е ясен откъде се появи?
            Ако никой не се обади или не плати до началото на мача днес ще ти пиша утре кои са моите ,че да зваеш кой е нередовния
            Liverpool Forever

            Коментар


            • Иначе 200 първо, 100 - второ, 60 трето
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Общо 12 са по мои сметки - 5+1 са моите и аз, твоите са общо 4, капитан Морган и Боби д, общо 12 и един не ми е ясен откъде се появи?
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Captain Morgan Разгледай мнение
                  В платената изведнъж има повече играчи от безплатната Това е добър знак
                  Сега сме 13. Какво ще е разпределението на джакпота?
                  300/90?
                  Уж сме се записали 9 а станаха 13? Всички ли са платили? Нямам особени претенции за разпределението на наградния фонд,понеже мисля да се боря за титла,но хубаво би било да има награда и за 3 място,че като се откъсна напред да има стимул и за другиге
                  Liverpool Forever

                  Коментар


                  • В платената изведнъж има повече играчи от безплатната Това е добър знак
                    Сега сме 13. Какво ще е разпределението на джакпота?
                    300/90?
                    Last edited by Captain Morgan; 14.06.2018, 08:35.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Пратени са ти и да, 30 кинта е Иначе аз чакам още трима, ама да видим
                      8.Саурон +2
                      9.Саурон +3

                      Болните се увеличават
                      Liverpool Forever

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение

                        Уф, въпреки, че ми се гади от подобни истории .

                        7. Bobby D. - прати ми на лични кода и сметка и сума (30 лв. предполагам?)
                        Пратени са ти и да, 30 кинта е Иначе аз чакам още трима, ама да видим
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          6. Грую +1
                          Сауронски, пратил съм ти кода, включвай се. Победителят взема всичко
                          Успех!
                          П.С. Ако се включи още някой, сумата отива за второто място
                          Уф, въпреки, че ми се гади от подобни истории .

                          7. Bobby D. - прати ми на лични кода и сметка и сума (30 лв. предполагам?)

                          Коментар


                          • знам до къде ще я докарам - до втория кръг от груповата фаза...някъде там губя интерес! За това съм участник само в олимпийското движение

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                              включих се и аз...такова хубаво отборче си спретнах за 100 милки....да видим до къде ще ме докара!
                              Пускаш се в платената и ще видиш докъде ще те докара.
                              Liverpool Forever

                              Коментар


                              • включих се и аз...такова хубаво отборче си спретнах за 100 милки....да видим до къде ще ме докара!

                                Коментар

                                Working...
                                X