IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А ето и списъците за двете лиги, всеки да се пише, когато му дойде вдъхновението:

    Платена стандартна - вход 50 кинта:
    1. Грую
    2. Гивън
    3. Иван Асов
    4. Цветелин Гучевски
    5. Чардафон
    6. Никола
    7. Асенмн

    Платена без смени - вход 20 кинта:
    1. Грую
    2. Асенмн

    Не бързаме, има време, но лигите вече са създадени, така че който се напише, ще му пратя кода на лични.
    Успехи на всички и да си повтаря, като онзи римски сенатор (катон май беше) - Картаген (демек Кейн) трябва да бъде унищожен
    Last edited by Грую Груев; 16.07.2018, 11:59.
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

      Моите добре се представиха за разлика от мен. Обрах нещастието и сега очаквам на ФПЛ да поря.Моите за на 2-3-4 място,имаш ми сметката.За Англия няма да бързам,има време и ще видя колко желаещи ще има преди да се джойна и преведа парите.

      Хари ще почива вероятно 2-3 мача така че поне в началото ще ти е лесно
      мда, прав си, една идея по-лесно ще е в началото, а ако го продадат - берекет версин, на майчин език
      190 кинта са ти преведени, успех и занапред!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Фентъзито на световното свърши. Поредно слабо представяне от мен, съчетано с липса на късмет, но поне се включих в наградите
        1. Асенмн - 230 кинта
        2. Titikaka 1988 - 100 кинта
        3. Свилен 19 - 60 кинта
        4. Момчилр - 30 кинта
        5. Грую - 30 кинта

        Честито, драснете по едно лично къде да преведа парите!
        П.С. Утре ще ви пусна кодовете за двете платени лиги - стандартна с вход от 50 кинта и лига без смени с вход от 20 кинта. Всичко друго си е по старому
        Моите добре се представиха за разлика от мен. Обрах нещастието и сега очаквам на ФПЛ да поря.Моите за на 2-3-4 място,имаш ми сметката.За Англия няма да бързам,има време и ще видя колко желаещи ще има преди да се джойна и преведа парите.

        Хари ще почива вероятно 2-3 мача така че поне в началото ще ти е лесно
        Liverpool Forever

        Коментар


        • Фентъзито на световното свърши. Поредно слабо представяне от мен, съчетано с липса на късмет, но поне се включих в наградите
          1. Асенмн - 230 кинта
          2. Titikaka 1988 - 100 кинта
          3. Свилен 19 - 60 кинта
          4. Момчилр - 30 кинта
          5. Грую - 30 кинта

          Честито, драснете по едно лично къде да преведа парите!
          П.С. Утре ще ви пусна кодовете за двете платени лиги - стандартна с вход от 50 кинта и лига без смени с вход от 20 кинта. Всичко друго си е по старому
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение

            След заслужена почивка от всякакви фентъзи вълнения по време на Световното, съм с намерение да съм в тройката през новия сезон, така че ще чакам платените лиги и съответно началото на сезона. Както преди всеки сезон, така и сега стартирам с любимото Next season is MY season
            Е, ти си от Ливера, нормално е да си мислиш така
            В понеделник почвам да ви събирам, че имаме 4 седмици до първия съдийски сигнал, а вече имам 6 платили
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Тъкмо се чудех кой ще е пръв

              Ми направил съм ви безплатна лига -ето ви кода за Tikvestor.bg 92540-18999

              За другите лиги, платените, като свърши настоящото фентъзи ще се пишем

              П.С. Всъщност, сега видях, че безплатната мога да я renew-вам, така че директно сте вписани в нея, но ще изтрия платената, засега, и ще направя нова после
              След заслужена почивка от всякакви фентъзи вълнения по време на Световното, съм с намерение да съм в тройката през новия сезон, така че ще чакам платените лиги и съответно началото на сезона. Както преди всеки сезон, така и сега стартирам с любимото Next season is MY season
              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

              Коментар


              • Как сте компанията
                Интересно първенство, а аз все си нямам късмет - е, и сега - до-последно се чудех перишич да го купя ли, да не го ли купя (очаквах да избухне) и не го купих. После се чудих дали да сложа Трипера капитан, ма не го сложих и накрая курасон ешпинада, заеби. Но здраве да е, държа 5-то място и засега се представям по-добре от моите говеда...
                Last edited by Грую Груев; 12.07.2018, 12:17.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
                  Пуснаха и английското фентъзи. 1 месец да си редим отборите и да ги сменим 10000 пъти
                  Тъкмо се чудех кой ще е пръв

                  Ми направил съм ви безплатна лига -ето ви кода за Tikvestor.bg 92540-18999

                  За другите лиги, платените, като свърши настоящото фентъзи ще се пишем

                  П.С. Всъщност, сега видях, че безплатната мога да я renew-вам, така че директно сте вписани в нея, но ще изтрия платената, засега, и ще направя нова после
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Пуснаха и английското фентъзи. 1 месец да си редим отборите и да ги сменим 10000 пъти
                    Liverpool Forever

                    Коментар


                    • Забелязахте ли, че тука позволява дива карта + бенч бууст да се ползват едновременно? Точно това мисля да направя за следващия кръг.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

                        Доброто ти е че си добра позиция да си в парите накрая. И аз имах 4 от Белгия и накрая 1 асистенция и това.За залозите ми в бета не искам да говоря че ми взеха бюджета и сега световното ще си го гледам спокойно и без напрежения.Ако има справедливост половината от Белгия още ги сърби гъза.Гледаме напред и чакам ФПЛ.За световното здраве да е
                        Е, то съм в позиция, но засаега гледам гърбовете на всички Иначе от 4-ма от Белгия и аз съм само с 1 асистенция на Мюние, а на някои играчи им вкара гол Инуи - зайеви. Аз засега съм на лек плюс от световното (и на голям минус от началото на годината), заради играта гол-гол, която спокойно си излиза напоследък - егати кекавите защити, а най-големите вратари като Гея и Курта направо са пълни леваци. И после д ане сме търсели конспирации и т.н.
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Кое ми е доброто, брат Първият кръг, и то след като в последния момент махнах роналдо и някакъв иранец, т.е. загубих 20 точки, бях в първите 1000, сега съм около първите 100 000 в света. Да не говорим, че бенч буста ми е 3-4 точки - трагедия пълна съм в последните 2 кръга, ама пълна. Залагам на Белгия, те се осират мощно с Япония - как ще ти вкарат 2 гола бе, нали имаш вратар като Куртоа??? За финал, виновникът и за двата гола - Вертонген, вкарва някакъв мега калитарски гол, а аз нямам само него в дефанса - къде е справедливостта? А Луканката изпусна поне 5 гола, Модрич преди това изпусна дузпа, предишният кръг беше Роналда - абе нямам думи.

                          Сега, традиционно, съм с кап Кейн, което е сигурна гаранция за негово бланкване и дано отпаднат, искрено ще се накефя
                          Доброто ти е че си добра позиция да си в парите накрая. И аз имах 4 от Белгия и накрая 1 асистенция и това.За залозите ми в бета не искам да говоря че ми взеха бюджета и сега световното ще си го гледам спокойно и без напрежения.Ако има справедливост половината от Белгия още ги сърби гъза.Гледаме напред и чакам ФПЛ.За световното здраве да е
                          Liverpool Forever

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

                            Такова нещастие никога не е било,но да се надяваме че сега обирам негатива и на ФПЛ ще бъде различно.Ти се справяш добре,няма от какво да се оплакваш
                            Кое ми е доброто, брат Първият кръг, и то след като в последния момент махнах роналдо и някакъв иранец, т.е. загубих 20 точки, бях в първите 1000, сега съм около първите 100 000 в света. Да не говорим, че бенч буста ми е 3-4 точки - трагедия пълна съм в последните 2 кръга, ама пълна. Залагам на Белгия, те се осират мощно с Япония - как ще ти вкарат 2 гола бе, нали имаш вратар като Куртоа??? За финал, виновникът и за двата гола - Вертонген, вкарва някакъв мега калитарски гол, а аз нямам само него в дефанса - къде е справедливостта? А Луканката изпусна поне 5 гола, Модрич преди това изпусна дузпа, предишният кръг беше Роналда - абе нямам думи.

                            Сега, традиционно, съм с кап Кейн, което е сигурна гаранция за негово бланкване и дано отпаднат, искрено ще се накефя
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              И аз като Меси и Роналдо
                              Такова нещастие никога не е било,но да се надяваме че сега обирам негатива и на ФПЛ ще бъде различно.Ти се справяш добре,няма от какво да се оплакваш
                              Liverpool Forever

                              Коментар


                              • И аз като Меси и Роналдо
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X