IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на модерния свят

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
    Да не си новия Сноудън или Асандж. Секретни а ?
    Ако само си представиш един министър на ВР колко има да реже?, не е истина, не ми се и нямам право да говоря. СТРАШ-но е . До КОКАЛ!!!!!!!! Хората които вършат реалната работа са 1/9. Лобистките НПК и НК са формализирани да хранят около 10 пъти повече юристи на глава от населението от страни като Германия и Франция!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      Това е много лошо! НЕ трябва да си благ! Моята жена ме упрекваше дълги години, че съм благ с всички други около мен, а с нея съм рязък. Аз и обяснявах, че съм благ с моите врагове, а тя не ми е враг така че мога с нея всичко да споделя както и с детето ми. Само, че почнах да се чудя, когато сами те-най-близките ми, ме обявиха за враг. Тогава смених тактиката. Станах враг на всеки който ми опонираше явно. Почнах да ставам агресивен играч на улицата и гьонсурат. Хареса ми да съм идиот, то било много хубаво бе! Сега ги разбирам кретеноидите защо им е кеф да обиждат и ругаят, то било разтоварващо и медитивно!
      Кеф им е, щото не могат да се видят от другата страна на ругатнята. Мислят си, че са фанали Моисей за жезъла и я знаят истината от последна инстанция.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
        Ти пък напипа любимото ми диско!!!!!! Изпих повече ракия от Космонафта, та ми иде еретичната мисъл да ода до денонощния на 100м. и да си купя бира. Лошото е, че утре съм на работа и половината материали с които ще работя са секретни. А ако съм махмур, ще забравя половината листа по кабинети и пейки край шадравани, а не зад железни стени където им е мястото!


        Да не си новия Сноудън или Асандж. Секретни а ?
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Аз в живота съм благ човек и нямам ДУШМАНИ. Тук съм рязък, щото са ми необходими и душмани, да ми създават отрицателни емоции.

          Какво са положителните емоции, ако няма отрицателни, с които да ги сравним ???
          Това е много лошо! НЕ трябва да си благ! Моята жена ме упрекваше дълги години, че съм благ с всички други около мен, а с нея съм рязък. Аз и обяснявах, че съм благ с моите врагове, а тя не ми е враг така че мога с нея всичко да споделя както и с детето ми. Само, че почнах да се чудя, когато сами те-най-близките ми, ме обявиха за враг. Тогава смених тактиката. Станах враг на всеки който ми опонираше явно. Почнах да ставам агресивен играч на улицата и гьонсурат. Хареса ми да съм идиот, то било много хубаво бе! Сега ги разбирам кретеноидите защо им е кеф да обиждат и ругаят, то било разтоварващо и медитивно!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            Ти пък напипа любимото ми диско!!!!!! Изпих повече ракия от Космонафта, та ми иде еретичната мисъл да ода до денонощния на 100м. и да си купя бира. Лошото е, че утре съм на работа и половината материали с които ще работя са секретни. А ако съм махмур, ще забравя половината листа по кабинети и пейки край шадравани, а не зад железни стени където им е мястото!
            Има един виц дето Киркор бил разузнавач от КГБто и успял да вземе от щаба на ЦРУто една малка и много важна папчица. Като го питали как е успял да я отмъкне той казал:

            – Хе, че азе тука от щаба на нашето КГБ ако знаете какви големи папки съм им дал, те сега за тази мъничката изобщо не се циганиха.
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
              Ти пък напипа любимото ми диско!!!!!! Изпих повече ракия от Космонафта, та ми иде еретичната мисъл да ода до денонощния на 100м. и да си купя бира. Лошото е, че утре съм на работа и половината материали с които ще работя са секретни. А ако съм махмур, ще забравя половината листа по кабинети и пейки край шадравани, а не зад железни стени където им е мястото!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                Е, ТИ СИ учебникарски пример, така, че няма смисъл дори да те споменавам.
                По ЕДНО време бях намислил да напиша една повест "Мечо и неговите душмани в инвестор.бг". Ама все не ми харесваше заглавието и имах идея да попитам обекта му как да се промени?
                Аз в живота съм благ човек и нямам ДУШМАНИ. Тук съм рязък, щото са ми необходими и душмани, да ми създават отрицателни емоции.

                Какво са положителните емоции, ако няма отрицателни, с които да ги сравним ???
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Да, Блек Сабат, Лорде!

                  Пусна най-слушаното парче тука, когато станаха известни у нас.

                  Но и аз ще си лягам (за да е заедно с Вал) и ше ви кажа Лека нош!
                  Свободен във виелицата.
                  http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                  Коментар


                  • In the gypsy nights:
                    http://www.youtube.com/watch?v=Mnv1gjloWhw

                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Не знам. Мен по ме четат като пиша за история, философия и астрономия.
                      Е, ТИ СИ учебникарски пример, така, че няма смисъл дори да те споменавам.
                      По ЕДНО време бях намислил да напиша една повест "Мечо и неговите душмани в инвестор.бг". Ама все не ми харесваше заглавието и имах идея да попитам обекта му как да се промени?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                        Тая песньовка, в оригинала де, чат-пат пусках рано-рано, в 7 часа сутринта, посред нощ, дйет му е думата, в студентското общежитие. Апаратурата на мах, колонките бяха метър високи - та целият етаж, иска-не иска, слушаше
                        https://www.youtube.com/watch?v=dWlLPJG9Cvg

                        След това https://www.youtube.com/watch?v=Bj1AesMfIf8


                        Ми така де, требва да стават за лекции, я!
                        Нежно събуждане...
                        Свободен във виелицата.
                        http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                        Коментар


                        • Разбира се имам натренирано съзнание и онова, което мога да си представя .......
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                            Затова те харесвам човече по това време! Уникат си! Осъзнат си !
                            За какво е тази излишна суета, като всичко опира до еВня?
                            Ти си по-първичен и от тоя:

                            http://www.youtube.com/watch?v=StOWOSZD9w8!
                            Четем поезия, четем история, четем философия, четем астрономия и кво? Всичко опира до зарагея и неговата философия жени-мъже! Май той е най-големия, ще му дам да ми направи.........
                            Не знам. Мен по ме четат като пиша за история, философия и астрономия.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                              Затова те харесвам човече по това време! Уникат си! Осъзнат си !
                              За какво е тази излишна суета, като всичко опира до еВня?
                              Ти си по-първичен и от тоя:

                              http://www.youtube.com/watch?v=StOWOSZD9w8!
                              Четем поезия, четем история, четем философия, четем астрономия и кво? Всичко опира до зарагея и неговата философия жени-мъже! Май той е най-големия, ще му дам да ми направи.........
                              Ауу!
                              Разкри ме, поне на половина ме разкри!
                              -------------------------

                              Така си е, батка, нема що да лъжа.
                              Свободен във виелицата.
                              http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                                И!
                                Иии!

                                Пращай ма. Мога и да пея на уше.
                                "Удо ма чесовни ктрака суъс кави стреу чи-и-ци-и-и!"
                                Затова те харесвам човече по това време! Уникат си! Осъзнат си !
                                За какво е тази излишна суета, като всичко опира до еВня?
                                Ти си по-първичен и от тоя:

                                http://www.youtube.com/watch?v=StOWOSZD9w8!
                                Четем поезия, четем история, четем философия, четем астрономия и кво? Всичко опира до зарагея и неговата философия жени-мъже! Май той е най-големия, ще му дам да ми направи.........

                                Коментар

                                Working...
                                X