IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Документален филм, показващ истинска русалка, взриви света

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами като имаш ползвай си го!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nadia_Ivanova Разгледай мнение
      Абе въображението ми добре работи, ама паметта ми нещо изневерява. Както и да е, ей това е мъжки русал.
      И въобрЪжението не вАжи. Имам член от русал с брадата и мустаците, описани долу.
      не е препоръка

      Коментар


      • Хубава статия на Иван Бакалов по въпроса

        http://e-vestnik.bg/17987/byuletini-...diyni-shashmi/

        Коментар


        • Абе въображението ми добре работи, ама паметта ми нещо изневерява. Както и да е, ей това е мъжки русал.

          Коментар


          • Тея глупости и до тук ли стигнаха?!
            Мнението не е препоръка за сделки!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nadia_Ivanova Разгледай мнение
              Който не е виждал мъжки русал, значи не е бил 2010 г във Варна, като дойдоха ветроходите. Имаше един прекрасен русал декориран на носа на оманския кораб. Брада, къдрава като на гръцки философ... Тяло на Аполон... Ръце протегнати, сякаш да погалят вълните... И една чалма, и един мустак чак до гърдите. С една дума - ей така изглежда мъжкият русал
              Добре ти работи въображението

              Коментар


              • Наде, сложи си снимка ако искаш потребителите да имат по-голямо доверие към твоята светла личност.
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Сигурно е поредната шашма, щото иначе възникват някои въпроси - например защо никой не е виждал мъжки русал.
                  Който не е виждал мъжки русал, значи не е бил 2010 г във Варна, като дойдоха ветроходите. Имаше един прекрасен русал декориран на носа на оманския кораб. Брада, къдрава като на гръцки философ... Тяло на Аполон... Ръце протегнати, сякаш да погалят вълните... И една чалма, и един мустак чак до гърдите. С една дума - ей така изглежда мъжкият русал

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Сигурно е поредната шашма, щото иначе възникват някои въпроси - например защо никой не е виждал мъжки русал.
                    Аз за себе си имам едно обяснение.
                    Мъжките са толкова погрознели вследствие от извърлените ядрени отпадъци в морето, че ги е срам да се покзват на светло. Човечеството погуби този хуманоиден вид за жалост!!
                    Но какво да очакваш, деградацията е пълна, онзи ден екоминистърката каза че ще се дупчи за шистов газ...това не е работа да го коментира на един министър сложен да пази природата
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Сигурно е поредната шашма, щото иначе възникват някои въпроси - например защо никой не е виждал мъжки русал.
                      Еврика !!!
                      Нали в Историческия музей в Копенхаген има скелет на русалка........
                      Доста се посмях на висок глас....Просто не се сдържах на учудването на две жени.....
                      Но и това е форма на реклама.....

                      Коментар


                      • Сигурно е поредната шашма, щото иначе възникват някои въпроси - например защо никой не е виждал мъжки русал.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • даа и аз това дзяпам цяла вечер който му се гледа http://www.youtube.com/watch?v=5YgbzTmQaYM

                          е кат цяло май е измислица ако не всичко повечето
                          Last edited by Felbuzz; 05.06.2013, 03:14.

                          Коментар


                          • Документален филм, показващ истинска русалка, взриви света

                            Удивителни кадри нa Animal Planet запечатаха хуманоидно морско създание
                            http://inews.bg/%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D..._i.293854.html

                            Въпроса е на курорта Русалка, имало ли е Русалки?
                            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.
                          Working...
                          X