IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Trakatrak
    replied
    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Мисир, стоял си без шапка на двора. Хакнало те е слънцето точ - точ в дясното полукълбо на мозъка, та ти си вихри въображението. Водел ме той за носа!!! Ти до носа ми не моеш да стигнеш, щот само като усетиш, че влазям у Кръчмата и веднага търсиш под коя маса да се покриеш.
    Наздраве, Мрънкало!
    Драга кълвачке, сигурна ли си, че въображението ми се възбужда у десно? Чудех се аз като юноша бледен, що като ме удари топката у главъта отдесно почвам да имам еротични фантазии, пък то ето защо било. Винаги е от полза да си в обшение с некой кълвач. И на ум ще те научи, и на безумия разни. Взема те почерпа едно червейче, та да ти гледам барем пет минути физиономията ти да е доволна. Що от тая габроска прибраност все гладно стоиш и грачиш "Дайте ми го тоя червей!" За Чиче ли става въпрос не знам, ама още се разхожда неопушкан и неопоскан. Наздраве, Дръни!

    Напиши коментар:


  • potentielle_energie
    replied
    https://www.youtube.com/watch?v=8g4D6rL0Q5M

    Напиши коментар:


  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Удке, колкото си по- паметлив, толку по не може да ползваш пипето за други полезни дейности. Виж ма мен: забравим на минутата, ала пък съм проницателен и съобразителен, та даже габрошка водя за носа. Наздраве, дрънброшке!
    Мисир, стоял си без шапка на двора. Хакнало те е слънцето точ - точ в дясното полукълбо на мозъка, та ти си вихри въображението. Водел ме той за носа!!! Ти до носа ми не моеш да стигнеш, щот само като усетиш, че влазям у Кръчмата и веднага търсиш под коя маса да се покриеш.
    Наздраве, Мрънкало!

    Напиши коментар:


  • Trakatrak
    replied
    Удке, колкото си по- паметлив, толку по не може да ползваш пипето за други полезни дейности. Виж ма мен: забравим на минутата, ала пък съм проницателен и съобразителен, та даже габрошка водя за носа. Наздраве, дрънброшке!

    Напиши коментар:


  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    И на още един съм късан и на един зачот. Аз да не съм кълвач като Кака. Кака Уда Кълвачката - уааааа... Наздраве, Удке гугутке!
    Гаргуля /умалително от гарга/, Кака ней кълвач, нито зубрач. Природата благосклонно ме надарила с услужлива памет.
    Наздраве, Мрънкало!

    Напиши коментар:

Working...
X